SPIN

Może ich widziałeś? Policja poszukuje zaginionych

Beata Głozak środa, 23 lipca 2014, 20:13 Aktualnie

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje 34-letniej Katarzyny Hermanowicz i Jana Stańskiego. Kobieta od stycznia nie dała znaku życia. Mężczyzna zaginął w czerwcu.  

Katarzyna Hermanowicz

Katarzyna Hermanowicz

Jan Stański

Jan Stański

Katarzyna Hermanowicz (34 lata) to siedlczanka. 23 stycznia 2014r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm., waga ok. 50 kg. włosy proste do ramion, oczy brązowe.

Drugą osobą zaginioną jest 63-letni Jan Stański (zam. Chojeczno Cesarze). Mężczyzna 7 czerwca 2014r. udał się do miejscowości Mingosy w gm. Kotuń z zamiarem wyjazdu do rodzinny mieszkającej w Warszawie, ale do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm., waga ok. 70kg. włosy krótkie szpakowate, oczy zielone, twarz pociągła. Mężczyzna posiada znaki szczególne tj. krótsze palce: serdeczny i środkowy.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Siedlce nr tel. (0-25) 643 27 35 lub z najbliższą jednostką Policji, bądź całodobowymi numerami 112 i 997.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?