SPIN

Protest pod cmentarzem

Aneta Borkowska czwartek, 31 lipca 2014, 23:37 Ostatnie galerie

Dzisiaj grupa młodych osób związanych m.in. ze stowarzyszeniem KoLiber i Kongresem Nowej Prawicy protestowała pod cmentarzem Żołnierzy Armii Czerwonej. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z wydarzenia.

9 komentarzy

 1. Leszek Myśliński dodano 7 lat temu

  Jeszcze raz powtórzę: całe to zgromadzenie to, kółko wzajemnej adoracji.

  • f-16 dodano 7 lat temu

   Wypowiedział się specjalista od kółka wzajemnej adoracji, czyli Ruchu Palikota.

 2. Profanacja dodano 7 lat temu

  Czy dla tych ludzi nie ma już miejsc świętych? Jak pod cmentarz można przyjść z takim transparentem!

  • f-16 dodano 7 lat temu

   Protest był na ulicy, przy której stoi pomnik na cześć Armii Czerwonej. W oświadczeniu KoLibra napisali o żołnierzach siłą wcielanych do armii, bez możliwości wycofania się, bo czekała ich wtedy śmierć od NKWD, że oni też byli ofiarami komunizmu.

 3. :/ dodano 7 lat temu

  totalne dno, czy zbrodniarzami byli młodzi ludzie, których siłą wysyłali na front i trzymani na muszkach, żeby nie mogli zrobić kroku w tył? umarłym dajcie święty spokój zamiast tańcować nad ich grobami!!!

 4. Melchior dodano 7 lat temu

  Świetna młodzież, oby było ich więcej.
  Dziwi mnie natomiast komentowanie komusze. Panowie/panie komentatorzy/rki – wyzwolenie polega na wyparciu wroga i samodzielnym życiu państwa. Tymczasem Ruscy wypędzili od nas jednego agresora i sami stali się kolejnym okupantem i to na pół wieku narzucając nam swoją ideologię, mordując elity, walcząc z tradycją i zmuszając do nauki rosyjskiego.
  Jeżeli nie jesteście w stanie tego pojąć, to znaczy, że myślicie właśnie tak, jak chcieli Ruscy. Chodzi o to, żeby się nie skundlić i nazywać rzeczy po imieniu. Niestety, nie każdy to potrafi – pranie mózgów zrobiło swoje.

 5. obserwator dodano 7 lat temu

  ale jaja ? młodzi dwóch wyrazów nie potrafią napisać poprawnie na transparencie, wstyd z czym do ludzi ?

  • Wtajemniczony dodano 7 lat temu

   Czyżby chętny do finansowania tego stowarzyszenia z budżetu państwa? Wtedy sobie wydrukują i grafika nawet zatrudnią, a Ty zapłacisz. Może wtedy docenisz ludzi działających za swoje.

 6. bankier dodano 7 lat temu

  czarne skarpetki do adidasów i gołe nogi – fuj!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?