SPIN

Napadli i okradli 61-latka

Aneta Borkowska środa, 6 sierpnia 2014, 10:11 Kronika Policyjna

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 35-letnia kobieta oraz jej 41-letni znajomy, którzy są podejrzani o pobicie i zabranie telefonu i pieniędzy 61-letniemu siedlczaninowi.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach wieczornych. 61-letni mężczyzna powiadomił siedleckich policjantów, iż został napadnięty przez kobietę i mężczyznę. Z relacji poszkodowanego wynikało, iż przebywał nad siedleckim Zalewem wraz z 35-latką. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. Kobieta odeszła, a po pewnym czasie wróciła z nieznanym poszkodowanemu mężczyzną.

Napastnicy przewrócili 61-latka, zaczęli go kopać,  po czym  zabrali mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Podjęte działania przez policjantów doprowadziły do zatrzymania sprawców rozboju.

W poniedziałek (4 sierpnia) sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 12 lat więzienia.

źródło: mł.asp. Edyta Barycka

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?