SPIN

Remont chodników koło Amfiteatru

Aneta Borkowska wtorek, 12 sierpnia 2014, 11:30 Siedlce

Były w tragicznym stanie i wymagały natychmiastowego remontu. I tak się stało, od kilku dni mieszkańcy mogą obserwować budowę uliczek przy siedleckim Amfiteatrze.

– Inwestycja bardzo potrzebna, bo do tej pory chodniki na tym terenie był w naprawdę słabym stanie – mówi Paweł Mazurkiewicz, rzecznik siedleckiego ratusza. – Jest to bardzo uczęszczane miejsce, chodzi tam wiele matek na spacery z dziećmi w wózkach odbywają się imprezy na Amfiteatrze. Trzeba było poprawić warunki i prezydent podjął decyzję o remoncie – dodaje.

Nowymi chodnikami mieszkańcy będą się cieszyć od września, bo do końca miesiąca, a dokładnie do 28 sierpnia prace mają być zakończone.

Przebudowa ciągu pieszego od ronda B. Arcta do ulicy Wiszniewskiego wykonuje Zakład Robót Drogowo – Inżynieryjnych Jerzy Czerski z Siedzibą w Siedlcach. Koszt inwestycji wyniesie 43 665,00 zł.

13 komentarzy

 1. Gość dodano 7 lat temu

  Szkoda, że P. Prezydent zapomniał o pobliskiej ulicy Poniatowskiego, która ma dużo gorszą nawierzchnię, a na pewno duuuuuuużo bardziej uczęszczaną.

 2. :) dodano 7 lat temu

  Wiemy, wiemy. Wybory 🙂
  Ilu wyborcom z Siedlec nie można nakłaść do głowy betonu – okaże się w listopadzie.

 3. Absurd 2014 dodano 7 lat temu

  …a ul. Ceglana? Łukasińskiego?
  Tam dopiero jest katastrofalny stan…

 4. rd dodano 7 lat temu

  WYbory, ach wybory

 5. siedlczanka dodano 7 lat temu

  Chyba nie tak jak ulica Cmentarna, gdzie chodzi więcej ludzi i uczniów z dwóch szkół, a można sobie nogi połamać. Ale cóż alejki w parku ważniejsze,bo jest to bardzo uczęszczane miejsce. Może jak w przyszłości stanie pomnik to dopiero coś się zacznie dziać?

 6. marek dodano 7 lat temu

  Czyli wyborcza kiełbasa na festiwal religijny 🙂

 7. Z miasta dodano 7 lat temu

  A chodniki na osiedlu Nowe Siedlce? Ul. Poniatowskiego to tragedia. Podobnie ul. Janowska i chodniki przy niej.

 8. Kandydat na prezydenta dodano 7 lat temu

  Na części Ceglanej ludzie się składali na remont, na tej gorszej czekają na cud. Niech czekają.

 9. olo dodano 7 lat temu

  Łukasińskiego jest w fazie projektu

 10. gość dodano 7 lat temu

  Panie Cezary, pan uważa,że premier przeczyta ten list??? Jakim cudem? Co do meritum – ma pan zupełną rację!

 11. kobieta bez munduru. dodano 7 lat temu

  O Ulicay Florianskiej to chyba już dawno zapomnieli. Nie da się już o niej jeździć, a jest to ulica wylotowa z miastam.

 12. Mieszkanicy dodano 7 lat temu

  Niech odpowiednie wladze zadbaja o jezdnie pod wiaduktem Garowlinskim i pod gorke az do Artyleryjskiej. To jest tor przeszkod, w autobusach buja jak na statku w czasie sztormu, w sam osobowych pada zawieszenie, a rowerem na poboczu nie da sie przejechać.Przynajmniej niech od czasu do czasu wyrownaja ta jezdnie frezem. Dziwne że po tej stronie torow mieszka tylu radnych i jakoś nie rozumieją tego problemu. Proponuje niech fachowcy od drog i radni wsiada w autobus i przejada się 40km/h lub rowerami tuż przy krawedzi jezdni to może zrozumieją o co chodzi.

 13. obserwator II. dodano 7 lat temu

  Widać w Siedlcach porządki bo przecież wybory za pasem.Trzeba sprzątać ponieważ nowa stara władza musi się pokazać.Nowego kandydata na stołek prezydenta nie widać,a kandydaci raczej nie nadają się do tego korytka,czyli stary i jedyny kandydat nie bardzo chciany ale cóż jak nie ma nic nowego to i stare jest dobre.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?