SPIN

Zagraj w FIFA 14 z piłkarzami Pogoni

Beata Głozak piątek, 15 sierpnia 2014, 15:06 Społeczeństwo

We wtorek, 19 sierpnia od godz. 12 do 20 odbędzie się turniej gry FIFA 14. Rozgrywki zaplanowano w szatniach piłkarskich na stadionie przy ul. Jana Pawła II. Każdy będzie mógł powalczyć z piłkarzami siedleckiej Pogoni w wirtualnym świecie.

turniej calyPół roku temu powstało fanowskie, legalne rozszerzenie FIFA 14, dzięki któremu możemy grać wirtualną drużyną Pogoni. Turniej będzie odbywał się na kilku stanowiskach. Zapraszamy do zgłaszania się na Turniej FIFA 14 z MKP Pogoń Siedlce. Każdy uczestnik może wybrać swój ulubiony klub. (Drużyna Pogoni jest zarezerwowana dla piłkarzy)

Zmagania turniejowe będą odbywały w szatniach piłkarskich. Uczestnicy będą grać na konsoli PS3. Jeśli nie chcesz brać udziału w turnieju, a chciałbyś zagrać w FIFA 14 – przyjdź na stadion! Jedno stanowisko będzie wyłączone z turnieju. Dodatkowo zostaną udostępnione dwa urządzenia: Playstation Move oraz Xbox Kinect.

Zapraszamy całe rodziny. Dobra zabawa gwarantowana! Współorganizatorem turnieju jest Mediaexpert.

info: MKP Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?