SPIN

Uderzył samochodem w sygnalizator

Beata Głozak czwartek, 28 sierpnia 2014, 23:48 Kronika Policyjna

Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz uszkodzenie mienia odpowie kierowca, który wczoraj, 27. sierpnia uderzył w sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu ul. Monte Cassino i Partyzantów.

Ok. godz. 12.20 dyżurny siedleckiej komendy został telefonicznie powiadomiony o tym, że kierowca samochodu audi jadąc ul. Monte Cassino utracił nad nim panowanie i uderzył w sygnalizator świetlny. Z relacji świadków wynikało, że pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy odjechali z miejsca zdarzenia.

W niedługim czasie zatrzymano dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisowi przekazanemu mundurowym. Panowie obserwowali miejsce zdarzenia ukryci za pobliskimi garażami. Zatrzymani to 67-letni siedlczanin, mający w organizmie 0,9 promila i mieszkający w Siedlcach 40-latek, który miał w organizmie ponad 2,7 promila. Policjanci wyjaśniają, który z mężczyzn poniesie odpowiedzialność za przestępstwa, bo żaden nie przyznał się do prowadzenia auta.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach/opr.bg

Komentarze (1)

  1. plumm dodano 7 lat temu

    co w takim przypadku, gdy obaj beda szli w zaparte, a zadnych swiadkow nie uda sie znalezc?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?