SPIN

Siedlczanie pisali test z j. angielskiego

Beata Głozak niedziela, 14 września 2014, 23:35 Aktualnie, Siedlce

Około 200 osób zjawiło się dzisiaj w auli Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego na pierwszej edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Egzamin wśród siedlczan przeprowadziło Centrum Językowe BROADWAY.

Siedlce były jednym z 77 miast w całej Polsce, które zdecydowały się sprawdzić swoją znajomość z j. angielskiego. Takie same testy w wersji dla dzieci lub dorosłych pisano w każdej z testowanych miejscowości.

test angielskiego05– Chcemy umożliwić mieszkańcom Siedlec sprawdzenie swojej wiedzy z języka angielskiego – mówi Marta Czarnocka Marta Czarnocka, właścicielka Centrum Językowego BROADWAY. – Poza tym jest to też okazja do promocji miasta. Wyniki, które uzyska każdy z uczestników będą przesłane mailem, zebrane, a uśrednione wyniki dla miasta zostaną podane do publicznej wiadomości. Mam nadzieję, że będziemy mieli czym się pochwalić – dodaje.

Zainteresowanie Testem przeszło oczekiwania Czarnockiej.

– Zarejestrowało się ponad 200 osób. Jeżeli chodzi o trudność Testu, to nie sprawdza on znajomości czasownika „być”. To jest test od poziomu A2, czyli już co nieco trzeba umieć, rozumieć – przyznaje.

 

 

Komentarze (1)

  1. darek dodano 7 lat temu

    średnia wieku na sali pokazuje, jak to jest ze znajomością angielskiego u starszego pokolenia

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?