SPIN

Spektakl „Romeo i Julia” w CKiS

Aneta Borkowska środa, 8 października 2014, 15:39 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

romeo i julia

Fascynująca historia o miłości opowiedziana magicznym językiem tańca. Premiera spektaklu „Romeo i Julia” w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance, w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej już 19 października o godz. 16. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

„Romeo i Julia” to najbardziej znana tragedia miłosna świata i jedna z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira. Romantyczna historia dwójki kochanków z Werony, pochodzących ze skłóconych ze sobą rodów Montecchich i Capulettich, niezmiennie zachwyca odbiorców i inspiruje kolejnych twórców z różnych dziedzin sztuki. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce tę ponadczasową historię przedstawią tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro Dance. Dużym atutem spektaklu będzie ciekawa scenografia, porywająca muzyka, ale przede wszystkim profesjonalny taniec i poruszająca gra aktorska.

Reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska
Obsada: Teatr Tańca Caro Dance
Producent: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Bilety: 20 zł – dorośli, 10 zł – młodzież i dzieci

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?