SPIN

Ożarów Mazowiecki szczęśliwy dla siedlczan

Beata Głozak poniedziałek, 13 października 2014, 23:24 Sport

Zawodnicy TKKF Siedleckie zaliczyli udane starty w ostatnich Mistrzostwach Polski, a Maciej i Roger Garbaczewscy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu organizacji W.A.K.O.

W Mistrzostwach Polski seniorów i Pucharze Polski juniorów formuły Kick Light, które odbyły się w miniony weekend w Ożarowie Mazowieckim Roger Garbaczewski przywiózł złoty medal w kategorii wagowej 69 kg, a za nim na 2. miejscu uplasował się Maciej Garbaczewski. Cyprian Grzęda zakończył rywalizację w Ożarowie na 2. stopniu podium w kategorii wagowej 89 kg.

Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się także nasi juniorzy. Dominik Grzęda był najlepszy spośród zawodników w kategorii 74 kg, a 2. miejsce w kategorii 50 kg wywalczyła Kinga Mikołajczuk.

Weekendowe zawody były jednocześnie kwalifikacjami do wyjazdu na Mistrzostwa Europy największej światowej organizacji Kickboxingu WAKO. Dzięki zwycięstwu Roger będzie reprezentował Polskę w formule planszowej kick light w listopadzie w Maribor w Słowenii. Maciek Garbaczewski dzięki wywalczonej wcześniej kwalifikacji będzie pod koniec października reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy w formule ringowej low kick w Bilbao w Hiszpanii.

info: Andrzej Garbaczewski/opr.bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?