SPIN

Głosuj na Żanetę Płudowską – zmiana strony

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 października 2014, 09:01 Siedlce

Przypominamy, że Żaneta Płudowska 11 listopada będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss International 2014. Nasza miss jest już w Tokio, gdzie ruszyły przygotowania do wielkiego finału. Ostatnio podawaliśmy stronę, na której można zagłosować na Żanetę w konkursie internautów. Ta jednak uległa zmianie, więc podajemy nowe namiary.

Głosować można na stronie:  miss-international.org (kliknij) do 10 listopada.

Przypomnijmy, że Żaneta Płudowska w 2012 roku została I wicemiss Polonia.

zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Żanety Płudowskiej / fot. Jacek Fiodorow

17 komentarzy

 1. ilona dodano 7 lat temu

  O jejku, głosować będziemy, lecz czy to nie zaszkodzi jej Kampanii Wyborczej w Siedlcach? Wszak staruje w okręgu nr.2 Nieobecni zazwyczaj wiele tracą. Miejmy nadzieję ,że zdąż
  y wrócić na czas.

  • jan dodano 7 lat temu

   I tak jest tylko zającem, który nagania głosy Somli, żeby dalej mógł drzemać na posiedzeniach Rady Miasta.

   • hola hola dodano 7 lat temu

    Święta prawda.

    • zw dodano 7 lat temu

     Oj malkontenci, malkontenci, wiecznie źle, wiecznie zazdrośni.

     • hola hola dodano 7 lat temu

      Mądrzy i światli na przysłowiowe słupy nie głosują.
      PS. A w końcu to będą drzemać za nasze podatki, to sam jesteś malkontent.

   • :) dodano 7 lat temu

    zrób dla mieszkańców tyle co On zrobił dla nas w naszym okręgu ….
    do dzieła…
    krytykować umie każdy

 2. Nie śpiący. dodano 7 lat temu

  Piękna i mądra dziewczyna. Będę głosował.

 3. Heh dodano 7 lat temu

  Piękna, mądra i posiada ważną rolę w zbieraniu poparcia dla PiSu. Inaczej – mimo że piękna i mądra, w związku z jej upolitycznieniem, ja akurat nie zagłosuję. Być może będę wyjątkiem i koncepcja "2 pieczeni" przy "1 ogniu" okaże się tu słuszna. Młodziutka jest, więc w najgorszym wypadku wyciągnie wnioski.

  • Magda dodano 7 lat temu

   Jejku a co ma jedno do drugiego. Nie zagłosujesz na nią w tym konkursie bo startuje z listy PiS? Wow. Co tam, że to naprawę ładna dziewczyna, co tam, że to ogromne wyróżnienie, że tam jest. Może nie będzie miała koszulki z napisem Siedlce, ale my jako miasto możemy być z niej dumni. Ale to wszystko jest nieważne bo przecież jest na liście PiS. Pewnie dlatego dostała się do tego konkursu. Ludzie myślcie trochę.
   Ja głosuję, bo miło się oglądać "naszych" w tv.A Żanecie życzę powodzenia.

   • waldek dodano 7 lat temu

    Niechodzi o to, że startuje, tylko dlaczego i za co oraz… a to wyjdzie na jaw. Już niebawem.

 4. Fala dodano 7 lat temu

  A ja zagłosuję,nawet nie wiedziałam, że startuje.Ale to jest inny temat. A to ,że tam w Japonii promuje Polskę ,Siedlce i naszą kulturę -to super i robi to dobrze. A i tu na nią zagłosuję teraz jak wiem ,że startuje do rady. Mądra i piękna to przyszłość dla polityki wśród kobiet. Nie koniecznie trzeba wyglądać jak Pani z ryneczku,żeby zajmować się pracą społeczną,polityczną. Coraz więcej mądrych kobiet dostaje się do rządów i nie wyglądają jak Pawłowicz.Dzięki za podpowiedz ,że Żaneta startuje. i niech się jej uda jak najwyżej ,wszyscy młodzi ludzie wyciągną wnioski .

  • Heh dodano 7 lat temu

   Heh, niestety nikt jej do rady nie dopuści – pan. O, jako postać popularna zdobył ostatnio tysiące głosów i kto go widział w radzie? Nikt, bo głosy poszły na poczet tych, którzy faktycznie zostali radnymi (np, p. Somla wspomniany wcześniej, nie tak popularny jak pan O.). Żaneta, Lidka Chojecka są tu na liście PiS jako gwarantki miejsca w radzie dla zasłużonych polityków… I pewnie dobrze o tym wiedzą. Oczywiście mają święte prawo do takich decyzji. Są tacy, którzy właśnie dlatego na nie zagłosują i są tacy, którzy właśnie dlatego na nie nie zagłosują 🙂

   • Kuba dodano 7 lat temu

    Ok rozumiem, że ktoś na nią nie zagłosuje w wyborach bo to, że jest niejako "pionkiem" mu się nie podoba. Ok.

    Ale z tego powodu nie zagłosować w konkursie miss internautów? No to logika tak głupia, że aż nie wiem jak skomentować. Rozumiem, że nie jest w typie kogoś lub inna się bardziej podoba. To jakby powiedzieć, że w wyborach na nią nie zagłosujesz bo nie wygrała w konkursie miss.

    • Heh dodano 7 lat temu

     Upolitycznienie wizerunku – logicznie rzecz biorąc – jest upolitycznieniem wizerunku. Budzi sympatię lub nie, kojarzy się tak albo siak, rodzi poparcie bądź sprzeciw, podoba się lub nie. Co w tym nielogicznego?

 5. waldek dodano 7 lat temu

  Nie oglądam TV WSCHÓD
  Nie czytam SCENA 24
  Nie kupuję w CARLOSIE
  Nie glosuję na….

 6. stary-wiarus dodano 7 lat temu

  wybory-jest-to=wyscig–do-zlobu-na-oczach-narod

 7. osiedle Warszawska dodano 7 lat temu

  Jacek i Wojtek mowia prawde.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?