SPIN

Jak „ozdobiono” zabytkową bramę-dzwonnicę – SPROSTOWANIE

Beata Głozak środa, 5 listopada 2014, 22:25 Aktualnie

W art. „Jak „ozdobiono” zabytkową bramę-dzwonnicę” opublikowanym w miniony poniedziałek wkradł się karygodny błąd. Jarosław Głowacki nie jest pełnomocnikiem powiatu siedleckiego grodzkiego Prawa i Sprawiedliwości. Funkcję tę od 2 lat sprawuje Krzysztof Tchórzewski. Mój błąd wynikał z błędnych danych na stronie www.pis.org.pl, gdzie ta funkcja jest przypisana  J. Głowackiemu. Za pomyłkę, Jarosława Głowackiego przepraszam.

8 komentarzy

 1. do kamila dodano 10 lat temu

  a co to za róznica, i za co go przepraszac?

  • Lepiej późno niż wcale dodano 10 lat temu

   Z poważaniem

 2. Jest dodano 10 lat temu

  Dlaczego (…) mają mu słać.

 3. to raczej Tchórzewskeigo dodano 10 lat temu

  trzeba przeprosić, za odebranie mu części zasług dla partii.
  Przeciez on się tak poświęca, wszędzie jest, na każdym przecinaniu wstążeczek, w każdym miejscu i o każdej porze – zwłaszcza tam, gdzie można zostac ujetym na fotografii przez reporterów.

 4. ~`` dodano 10 lat temu

  Nie ma za co przepraszać i tak to tylko asekurant.

 5. Internauta dodano 10 lat temu

  To tylko świadczy o tym, jak ta i być może inne partie traktują ludzi poprzez nieaktualne dane zawarte na stronie internetowej.

  • hardy pisior dodano 10 lat temu

   Strona internetowa, a po to co to nam? Nie może być tak że młody człowiek sobie np. głosuje przez internet pomiędzy jednym a drugim łyczkiem piwa! Po co w ogóle aktualizować jakąś stronę w jakimś internecie, odbiorcy takich mediów kompletnie nas nie interesują!

 6. Zorro dodano 10 lat temu

  To malowane Hofmany.Hofmany…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………pisua..y………świętoszki .amen

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?