SPIN

Protest rolników nadal trwa. Podajemy objazdy

Aneta Borkowska piątek, 14 listopada 2014, 10:55 Aktualnie

W związku z nadal trwającym protestem rolników kierowców czekają kolejne utrudnienia na krajowej „dwójce” w Zdanach koło Zbuczyna. Blokada potrwa do końca dnia. Poniżej podajemy objazdy.

Samochody ciężarowe
Trasa zaczyna się od ronda w Białkach. Samochody kierowane są na drogę krajową nr 63 (Siedlce – Łuków) następnie na Radzyń Podlaski i potem do Międzyrzeca Podlaskiego i dopiero tam auta wyjadą na DK nr 2.
WAŻNE – bezpośredni przejazd z Łukowa do Międzyrzeca jest niemożliwy – trwa tam remont.

Samochody osobowe
Objazdy rozpoczynają się na terenie gminy Zbuczyn przez wieś Jasionka. W Zbuczynie kierowcy wyjadą na DK nr 2.

3 komentarze

  1. obserwator II. dodano 7 lat temu

    Zlikwidować im KRUS,wprowadzić podatek od dochodu,niech zapłacą składki zdrowotne i dopiero protestują.Jeśli im taka bieda to niech staną i sami sprzedają swoje towary a nie przez pośredników cwaniaków i partyjnych koleżków,którzy zamiast ich "chronić"to chronią własne interesy.Konstytucja mówi o równości obywateli ale to krzywe pojęcie bo jak widać w mieście składki ZUS-droższe od KRUS,trzeba zapłacić podatek od wynagrodzenia i jeszcze składki rętowo emerytalne,które póżniej idą również dla nierobów chorych od gorzały i nieróbstwa no może nie wszystkich bo przecież część z tego towarzystwa jest chora.

  2. xxx dodano 7 lat temu

    a tym całe życie mało i najlepiej nic nie robić tylko protestować a Unia pieniążki będzie dawała za friko.Ludzie z miasta mieszkania kupują na 30-letnie kredyty a rolników stać by za gotówkę dzieciom gniazdko uwić w mieście i wystarczy popatrzeć na wystawione domy na wsi ,to już nie chaty kryte strzechą i na podwórku też nie stoi wóz konny .Więc do roboty wsiowa (…) , a nie utrudniacie normalnym ludziom życie ,bo mi nikt nie zwróci za paliwo bo muszę objazdami jechać do pracy przez wsiowych zachłannych politykierów.

  3. Realista dodano 7 lat temu

    Może zamiast wytyczać objazdy ktoś by usunął tą bandę z PUBLICZNEJ DROGI KRAJOWEJ. Jak to możliwe, że w państwie prawa, za jakie Polska się uważa chłop może dezorganizować ruch na drodze publicznej?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?