SPIN

Wyniki wyborów do Rady Miasta Siedlce aktualizacja – nazwiska

Aneta Borkowska poniedziałek, 17 listopada 2014, 10:51 Aktualnie, Siedlce

Podajemy jeszcze nieoficjalne wyniki do Rady Miasta: Prawo i Sprawiedliwość – 10 mandatów, Platforma Obywatelska – 6 mandatów; Siedleckie Towarzystwo Samorządowe – 4 mandaty; Bezpartyjne Siedlce – 3 mandaty.

Zapowiada się rewolucja w składzie siedleckiej rady miasta. Z podanych informacji wynika, że w jej nowej kadencji nie będzie żadnego przedstawiciela SLD. Mandatu nie dostali dotychczasowi radni Adam Bobryk i Zbigniew Piwoński. Mieszkańców nie będą reprezentować też Marek Kordecki (PO), Bogumił Kacprzak (PiS) i Stefania Hęciak (PiS).

W najbliższej czteroletniej kadencji mogą pojawić się za to nowe twarze: Grzegorz Chwedoruk i Bogdan Kozioł, Mariusz Orzełowski (PiS), Robert Chojecki, Elwira Banach i Agnieszka Czarnocka (PO), Magdalena Daniel (STS), Andrzej Sitnik i Andrzej Koc (Bezpartyjne Siedlce).

Nawet jeśli oficjalne dane nie będą różnić się od prezentowanych poniżej to z całą pewnością skład zaprzysiężonej rady miasta będzie inny. O fotel prezydenta Siedlec w drugiej turze powalczą bowiem Wojciech Kudelski i Andrzej Sitnik, a obaj zdobyli mandaty radnych.

Nazwiska nieoficjalnie:

Okręg nr 1

– PiS 1874 głosy
Mandaty zdobyli: Grzegorz Chwedoruk 510 głosów i Jerzy Myszkowski 414 głosów,
Do Rady nie weszli Iwona Orzełowska 322 głosy i Bogumił Kacprzak 263 głosy.

PO 1534 głosy
Mandaty zdobyli: Robert Chojecki 330 głosów i Mariusz Dobijański 288 głosów.
Do Rady nie weszli: Małgorzata Mańkowska 284 głosy i Paweł Narojek 280 głosów.

– STS 843 głosy. Mandat zdobył Arkadiusz Mazurkiewicz 242 głosy.

Bezpartyjne Siedlce 721 głosów. Mandat zdobył Andrzej Koc.

Okręg nr 2

– PiS 2450 głosów
Mandaty zdobyli: Wojciech Kudelski 901 głosów, Jadwiga Skup 306, Stefan Somla 241 głosów. Poza Radą Teresa Sikorska 207 i Zygmunt Szalach 188 głosów.

PO 985 głosów
Mandat zdobyła Elwira Banach 258 głosów. Poza Radą Paweł Trojanowski 219 głosów i Marek Kordecki 185 głosów.

STS 899 głosów. Mandat zdobyła Anna Sochacka 333 głosy. Poza Radą Stanisława Wardak 196 głosów.

BS 1307 głosów. Mandat zdobył Andrzej Sitnik 696 głosów. Następny na liście Marek Jastrzębski 153 głosy.

Okręg nr 3

– PiS 1815 głosów
Mandaty zdobyli: Bogdan Kozioł 482 i Jarosław Głowacki 457 głosów. Poza Radą Stefan Matwiejczyk 193 głosy.

PO 1309 głosów
Mandaty Tomasz Araszkiewicz 444 i Agnieszka Czarnocka 234 głosy. Poza Radą: Lech Poduch 187 i Wanda Potapko 146 głosów.

STS 1208. Mandat zdobył Henryk Niedziółka 493 głosy. Poza Radą Grzegorz Staręga 308 i Maria Gadomska 177 głosów.

Okręg nr 4

– PiS 2450 głosów
Mandaty: Mariusz Orzełowski 749, Maciej Nowak 352 i Krzysztof Majchrzak 250 głosów. Poza Radą Zdzisława Świętochowska 246 głosów.

PO 1404 głosów
Mandat Piotr Karaś 644 głosy. Poza Radą Jacek Garbaczewski 277 głosów.

STS 831 głosów. Mandat Magdalena Daniel 275 głosów.

BS 884 głosy. Mandat Adam Tomczuk 504 głosy.

 

256 komentarzy

 1. Nie ma SLD? dodano 10 lat temu

  Czyli dobrze, ponieważ nie ma SLD. Brawo wyborcy.

  • luk dodano 10 lat temu

   jest sld przeciez jest sitnik

   • Anonim dodano 10 lat temu

    Sitnik z Bezpartyjne Siedlce

    • ulka dodano 10 lat temu

     Sitnik to SLD, Kwacha popierał

     • wesoły lulek dodano 10 lat temu

      Zdecyduj się w końcu propagandzisto na płeć i imię… :))

     • 1121 dodano 10 lat temu

      Przyjrzyjcie się człowiekowi ale nie z ładnych plakatów i co teraz ludziom opowiada ale kilka lat wstecz.. nie nadaje się na prezydenta… człowiek może z niego dobry ale na pewno źle się zachowuje i uważa się nie wiadomo za kogo.
      Sitnik na budowę! Prezydenta już dobrego mamy!
      Kudelski!

 2. siedlczanin dodano 10 lat temu

  No i gitara! A byłoby jeszcze lepiej bez PO!

  • wojtus29 dodano 10 lat temu

   Brednie!!!!

 3. wyborca dodano 10 lat temu

  Gratulacje Heniu

  • barack dodano 10 lat temu

   Tak jest, masz rację ! Wystarczą ci, którzy zadłużyli miasto !

 4. INFO dodano 10 lat temu

  No i gitara. Będzie koalicja 10+4 (jeszcze mocniejsza niż w poprzedniej kadencji). Największa niespodzianka? Dla mnie brak p. Piwońskiego. Zasłużenie brak też p. Kordeckiego

 5. Joanna dodano 10 lat temu

  Ja nigdy nie zrozumiem, dlaczego mieszkańcy Siedlec to takie kołtuny i głosują albo na pisowców albo na peowców. Ciągle to samo jakby innych ludzi nie było. Róbcie tak dalej, przez wasze durne wybory Siedlce są miastem zadłużonym do granic możliwości, miastem w którym pracę znajdziesz tylko jako kierowca albo na słuchawce w jakimś call center. To miasto w którym zamiast promować przedsiębiorczość i wspierać tworzenia nowych miejsc pracy buduje się pomnik dyskusyjnej reputacji prezydentowi, oddaje ziemię pod budowę nowych kościołów i robi wszystko aby młodzi ludzie wyprowadzili się do większych miast. Niedługo zostaną tu tylko stare dziady i kalecy bo im najciężej będzie się stąd wyprowadzić. Tyle w temacie..

  • człowiek dodano 10 lat temu

   Podpisuje się !

   • Maria dodano 10 lat temu

    Ja też się podpisuję, pisowskie macki sięgają już do najniższych stołków w podległych urzędach. Ciekawe gdzie teraz będą usadzać swoich kolesi. Pieniądze już stracili z kretesem, więc teraz przesiedzą cieplutko na swoich podgrzewanych fotelach.

   • biolożka dodano 5 lat temu

    Szanowna Joanno kołtunem to jesteś Ty. A PiS reprezentuje dr Stefania Hęciak pracownik naukowy. Proponuję byś poszła na korepetycje z kultury zachowania i wysławiania się.

  • mieszkanka dodano 10 lat temu

   Również jak najbardziej ZA. Ludzie opamiętajcie sie co wam ten pis czy po da. Nastepna Sochacka. Ja dzieki tej POMOCY mlodym i bez pracy mam tylko dlugi bo dofinansowania poszły do znajomkow a dobrze promujace sie sie firmy odeszly na drugi plan

   • k.kuligowska dodano 10 lat temu

    Kolejne bzdety na użytek kampanii. W Siedlcach przez ostatnie 4 lata spadło bezrobocie do poziomu 10,3%, a liczba podmiotów gospodarczych wzrosła z około 8000 do 8300.

    • Joanna dodano 10 lat temu

     Ile z tych "podmiotów gospodarczych" to jednoosobowe działalności gospodarcze utworzone na szybko przez ludzi postawionych przez swoich pracodawców pod ścianą…..albo samozatrudnienia albo won na ulicę?

     • Anonim dodano 10 lat temu

      Joasiu, jak już wyszłaś z gimnazjum, to dowiedz się, że Siedlce są na 6 miejscu wśród miast, w których płatność podatków PiT na jednego mieszkańca jest najwyższa w kraju. Podatek ten jest obliczany na podstawie dochodu i jest niezależny od władz miasta. Zatem jeśli ludzie płacą więcej podatków, to znaczy, że więcej zarabiają. A jeśli więcej zarabiają, to znaczy, że mają pracę. Proste? A może trzeba powtórzyć egzamin gimnazjalny z matematyki?

     • xxx dodano 10 lat temu

      Zatem jeśli ludzie płacą więcej podatków, to znaczy, że więcej zarabiają. A jeśli więcej zarabiają, to znaczy, że mają pracę. Oczywiście ,że mają pracę tylko w W-wa a podatki płacą w Siedlcach i stond to 6 miejsce wśród miast.

     • Blondynka dodano 10 lat temu

      Ja też płace podatki w Siedlcach bo tu jestem zameldowana a pracuje w Warszawie. To że jest wyskoki dochód z PIT to również oznacza że wilu z nas zarabia w stolicy

    • o ho ho ho! dodano 10 lat temu

     Pani K.Kuligowska.
     Podmiotów gospodarczych ci u nas dostatek Pan Prezydent na naszym spotkaniu z nauczycielami objawił nam ile to ludzi pracuje na własnym:8300 razy po 3 osoby to daje prawie 25 tysięcy pracujących we własnym biznesie.No to wychodzi jakieś 80 % ogółu pracujących.
     Nie czai Pani,że takie ględzenie między bajki można włożyć?Miłość ślepa jednak jest.

     • eM dodano 7 lat temu

      Dokładnie. Stary temat, ale warto napisać cokolwiek. Dochody z PIT miasto zawdzięcza ludziom pracującym w Warszawie. Więc przestań truć jak potłuczony człowieku.

    • @kuliko....... dodano 10 lat temu

     Przestań pier…………. urzędniku

  • jabpjabp dodano 10 lat temu

   "zostaną tu tylko stare dziady"- kogo masz na myśli, może swoich rodziców czy dziadków? Przykre.
   Strach pomyśleć co by było gdyby tacy ludzie jak Joanna wygrywali wybory

   • Joanna dodano 10 lat temu

    Siebie mam na myśli i moich rówieśników. Gdyby tacy ludzie jak ja wygrywali wybory, bać by się mogli tylko złodzieje i nieroby. Ja tylko mam za dużo poczucia godności i szacunku do siebie, żeby startować w wyborach bo musiałabym chyba rozum stracić żeby się zapisać do takiej partii jak pis albo platforma, nie mówiąc już o tych zmoderowane z sld albo pseudorolnikach z psl…wszyscy siebie warci. Jeden drugiemu w d… włazi aż pod samo gardło, a wy się lemingi na to wszystko patrzycie i jesteście zadowoleni bo wam w tvn albo polsacie powiedzieli że macie się z czego cieszyć.

    • jabpjabp dodano 10 lat temu

     "a wy lemingi na to wszystko patrzycie….." Do kogo to piszesz, kobieto ja i "leming". TVN na mnie nie działa, POLSAT też, ale też nie akceptuję ludzi takich jak ty, ty która ludzi starszych nazywasz "starymi dziadami", jakie ty masz wartości?. Zastanów się.

  • ja dodano 10 lat temu

   popieram też

  • olimpia dodano 10 lat temu

   SAMA JESTEŚ KOŁTUN,bez wiedzy merytorycznej populiści, Opowiadać tyko na zasadzie negacji wszystkiego umiecie .A gdzie konkretne metody zapobiegania ? Jak dziecko choruje to też siedzisz i narzekasz na zimno ? czy podajesz lekarstwa ? To już nudne ,jedna śpiewka ,narzekanie ale ,żeby podać metody działań ,-Lekarstwo to nie umiesz ?? ani twój "PRZYSTOJNY " Kandydat SITNIK ani razu nie podał jakichś recept, nie podał nazw fabryk jakie sprowadzi tu i teraz ,zaraz…Zastanów się czy nie siejesz peanów ,tylko dlatego ,że jest przystojny i nie wyłączyłaś mózgu jak większość jego damskiego elektoratu.. ,Toruń jest zadłużony kilkanaście rady więcej a wszyscy mieszkańcy z tego tylko się cieszą ,że Miasto się rozwija ,Pięknieje ,Sopot to samo..I prezydenci tych miast piątą kadencja na prawie w 70 % poparcia mieszkańców .Bo widać efekty inwestycyjne ,nie fabryki nowe

   • Joanna dodano 10 lat temu

    Nie głosowałam na Sitnika zmoderowane! Skąd ty to wywnioskowałaś na Boga? Proponuję odszukać w słowniku znaczenie słowa populiści i zapoznać się troszkę lepiej z interpunkcją. Ale widzę, że masz jakiś problem emocjonalny z Sitnikiem skoro tak się zaangażowałaś w tym komentarzu. Akurat Toruń i Sopot to kiepskie przykłady, bo mają też wielokrotnie większe wpływy do budżetu chociażby z turystyki, a do Siedlec to raczej tłumy zwiedzających nie przyjeżdżają.

   • O!limpio dodano 10 lat temu

    Olimpio,odbiegłaś od tematu. Ale najważniejsze, że ty się rozwijasz i piękniejesz.Dostajesz darmowe bilety na basen czy co?

   • tomekm dodano 10 lat temu

    jakoś nie widzę sensu sprowadzania nowych fabryk(które płacą podatki poza Siedlcami), bo jeżeli ma to polegać na tym że nowe fabryki mają być zwolnione z podatku od nieruchomości (jak np Galeria Strusa) a stare siedleckie firmy mają mieć podnoszone podatki bo prezydent potrzebuje kasy na wydawanie, to za chwilę z rynku powypadają siedleckie firmy, natomiast przyjezdne pozamykają oddziały jak tylko zaczną płacić podatek od nieruchomości

   • 1121 dodano 10 lat temu

    popieram! dobry tekst
    stinik do sita plus jego swita!!!
    popatrzeć tylko na nazwiska… cwaniacy i skłóceni z urzędem miasta

  • wyborca27 dodano 10 lat temu

   Popieram

  • wyborca27 dodano 10 lat temu

   Pracę mają znajomi Pana Kudelskiego, nawet sprzątaczka w urzdzie musi być protegowana. Niestety tak to wygląda, jak Joanna opisała.

   • pierdu pierdu dodano 10 lat temu

    a lepiej to miały panie sprzątaczki w OSiRze pod rządami Sitnika? musiały jeszcze panu dyrektorowi prywatny samochód pucować!!!
    http://www.spin.siedlce.pl/2011/08/30/dyrektor-osiru-przekroczyl-uprawnienia/

  • Fidel dodano 10 lat temu

   To jest wszystko przemyślane!!! Robi się wszytko aby młodzi wyjeżdżali do większych miast aby były większe wpływy z podatku PIT dla Siedlec :)))
   Pisała o tym Rzeczpospolita: "Miasta, w których w ciągu ostatnich dziesięciu lat zamożność mieszkańców (liczona jako zapłacony podatek PIT) wzrosła najbardziej, to Siedlce."
   Więcej będzie na imprezy urzędowe ;)))

  • sonic dodano 10 lat temu

   zgadzam sie w 100% tak samo jest w rzadzie RP. po i PIS.. i co mamy? kolejny rozbior polski.. a co do naszego prezydenta? hmm.. dalej bedzie partyjniactwo i kolesiostwo..jestes z nim to masz dobra race.nie jestes.. to badz bezrobotny.. jemu to wisi .. sprawdzone;)

 6. giorgio dodano 10 lat temu

  Czyli Ciemnogród pod znakiem PiC znowu górą 🙁

  • aldona dodano 10 lat temu

   Twój komentarz świadczy o tym,ze to Ty jesteś ciemnogrodem. Zarówno reprezentanci PIS w wyborach jak i elektorat to ludzie światli, wykształceni i patrioci. Wiedzą ,że tylko taka władza zapewnia stabilizację w mieście. Siedlczanie gratuluję Wam. Tak trzymać.

   • giorgio dodano 10 lat temu

    Dla mnie PiC zawsze będzie identyfikowany z ludźmi małymi, prymitywnymi i sługusami kleru. Nie imponuje mi ich wykształcenie bo studia i doktorat zrobiłem w latach 80 -tych. Poza tym nie wykształcenie świadczy o człowieku. Stabilizacja piszesz… Zarządzanie strategiczne tej ekipie jakoś nie wychodzi. Zdania nie zmieniam. Jestem przeciw tej ekipie a prawo do własnego zdania chyba mam, prawda?

    • majkA dodano 10 lat temu

     Trzeba było dokładnie przeczytać listy kandydatów PiS do wyborów znam kilu niezbyt uczonych

   • sonic dodano 10 lat temu

    aldona/../ przyznaj sie.. jestes rodzina kundelskiego? czy ktorego?

 7. bb dodano 10 lat temu

  Najważniejsze, że doczekaliśmy się wreszcie braku komunistów w Radzie.

  • ja dodano 10 lat temu

   Nie wiedziałem, że Bobryk to komunista, Szkoda, że aż 10 radnych ma PiS. Czyżby naprawdę "ciemnogród?"

   • sonic dodano 10 lat temu

    kolesiostwo prezydenta i partyjniactwo../

 8. info do INFO dodano 10 lat temu

  Podaj wstepne wyniki jesli masz jakies info…

 9. radzi dodano 10 lat temu

  Znacie nazwiska radnych sts i bezpartyjnych?

 10. James dodano 10 lat temu

  Wreszcie nie ma byłego esbeka !!!!!!!!

 11. Anonim dodano 10 lat temu

  Okręg I:
  PiS (Chwedoruk i Myszkowski); PO (Dobijański i Chojecki); STS (Mazurkiewicz); BS (Koc)
  Okręg II:
  PiS (Kudelski, Somla, Sikorska); PO (Banach), STS (Sochacka); BS (Sitnik)
  Okręg III:
  PiS (Kozioł, Głowacki); PO (Poduch, Araszkiewicz); STS (Niedziółka)
  Okręg IV:
  PiS (Orzełowski, Nowak, Świętochowska); PO (Karaś); STS (Daniel); BS (Tomczuk)
  wyniki nieoficjalne, mogą być rozbieżności.

 12. bankier dodano 10 lat temu

  Jakim lizakiem trzeba być żeby po raz wtóry głosować na Orzełowskiego, który po raz kolejny zrzeknie się mandatu??? To pytanie do jego wyborców.

  • :) dodano 10 lat temu

   właśnie! to jest dziwne…

  • luzak dodano 10 lat temu

   Może się nie zrzeknie. Jest tyle prywatnych fitm, które docenią jego zmysł menedżerski. Np. w Brofakturze, której otwarcie uświetniał. W końcu to CKiS sprzedało halę targową.

   • ja dodano 10 lat temu

    nie wiedziałem że on ma zmysł menedżerski, NAPISZ CZYM TEN ZMYSŁ SIĘ OBJAWIA

  • wyborca dodano 10 lat temu

   Miałem nadzieję że już z klanu Orzełowskich się już nikt nie pojawi, jedyne pocieszenie że Orzełowska nie wlazła, :-))

 13. gość123 dodano 10 lat temu

  a ja uważam że ogromna strata dla Siedlec jesli p. Piwońskiego zabraknie. On zrobil więcej niz wielu radnych razem wziętych plus nigdy się z tym nie afiszował, a jeśli chodzi o przeszłość – każdy ma jakąś. P. Piwoński to po prostu fantastyczna postać, potwierdzi każdy kto miał okazję go poznać.
  Choć się z tym absolutnie nie zgadzam i nie identyfikuję się osobiście ,ale trzeba pogratulować PiS sukcesu… lepszy wynik niż w poprzednich wyborach…smutek!

 14. Mieszkanka Siedlec dodano 10 lat temu

  Żałosny skład RM.:(

 15. jojo dodano 10 lat temu

  Okręg I:
  PiS (Chwedoruk i Myszkowski); PO (Dobijański i Chojecki); STS (Mazurkiewicz); BS (Koc)
  Okręg II:
  PiS (Kudelski, Somla, Sikorska); PO (Banach), STS (Sochacka); BS (Sitnik)
  Okręg III:
  PiS (Kozioł, Głowacki); PO (Poduch, Araszkiewicz); STS (Niedziółka)
  Okręg IV:
  PiS (Orzełowski, Nowak, Świętochowska); PO (Karaś); STS (Daniel); BS (Tomczuk)
  wyniki nieoficjalne, mogą być rozbieżności.

 16. Anonim dodano 10 lat temu

  James kogo masz na myśli ?

  • James dodano 10 lat temu

   Nie wiesz?????? To Piwoński i nie zgadzam się z jednym z komentatorów (gość 123),że :każdy ma jakaś przeszłość…) On za to co robił kiedyś nigdy nikogo nie przeprosił,….

 17. aniaaaa dodano 10 lat temu

  a kto na sejmik wojewodztwa mazowieckiego z Siedlec Czyż czy Tchórzewski i ile procent?

 18. piękny Roman dodano 10 lat temu

  Nie widzę nazwiska p. Narojka . A tak się chłopak starał. Kto by pomyślał.

  • niestety dodano 10 lat temu

   jak się starał? Działał społecznie 4 lata?

 19. a to ja dodano 10 lat temu

  A ja uważa że ogromny żal jeśli p. Piwońskiego zabraknie w RAdzie. On zrobił więcej niż wielu randych raem wziętych i nigdy się z tym nie afiszował, po prostu działał i załatwiał sprawy! A jeśli chodzi o przeszłość , no cóż , każdy ma jakąś!!! a p. Piwoński nigy swojej nie ukrywał! Fanstatyczna postać! każdy przyzna kto miał okazję go poznać.
  A poza tym należą się gratulacje dla PiS – choć całkowicie się z tym nie zgadzami daleko mi do indentyfikacjii z tym ugrupowaniem, ale poprawić swoj wynik z poprzednich wyborów za to nalezy się szacunek.
  Aby tylko Siedlce wytrzymały nadchodzącą kadencje…..

 20. obserwuję dodano 10 lat temu

  Brawo Bezpartyjne Siedlce i Andrzej Sitnik! To wielka wygrana wprowadzić trzech radnych nowym ugrupowaniem. W koncu Siedlczanie mają dość tych odgórnie sterowanych rządów partii PiS i PO i pokazali to przy urnach. W samorządzie ważni są ludzie a nie partie choć jeszcze w Siedlcach PiS ma wiele do powiedzenia ale tylko do nastepnych wyborów.

  • k. kuligowska dodano 10 lat temu

   Przepraszam, czy ja dobrze zrozumiałam? Czyli co, w PiSie, PO to nie są ludzie? Tylko Wy to ludzie i mieszkańcy? Leczcie się populiści! Co wy macie do zaoferowania? Całe nic czy tylko nic? Wolę ten cały PO-PiS niż wasze wfistowskie, wioskowe myślenie. Siedlce mają się powiększać, a nie kurczyć.

   • mieszkanka dodano 10 lat temu

    "Siedlce mają sie powiększać" … czy swój dług

    • k.kuligowska dodano 10 lat temu

     Kłamiesz i manipulujesz na potrzeby kampanii. Podłe. Dług topnieje, za moment będzie około 40%, czyli średnia krajowa. Inwestycje pozostaną.

  • ewa dodano 10 lat temu

   Brawo PIS i niezastąpiony Pan Prezydent Kudeski. Biorąc pod uwage liczbę zdobytych głosów , to chyba PIS i P. Kudelskiemu należy gratulowac wygranej. Mam nadzieje ,ze Siedlczanie wykażą się trzeźwością umysłu i nie pozwolą na oddanie władzy w ręce niby bezpartyjnego niejakiego A.S.

   • do Ewy dodano 10 lat temu

    A skąd u Ciebie taka pogarda dla p. Sitnika, że nazywasz go niejakim A.S.?To jest Twoja trzeźwość umysłu chrześcijańskiej duszy? Wstyd! Uszanuj chociaż demokrację, bo każdemu mieszkańcowi spełniającymi konstytucyjne wymagania wolno ubiegać się o stanowisko prezydenta.

   • sonic dodano 10 lat temu

    ewa.. ile ci zaplacili ze to piszesz?? bo nie wierze ze czlowiek ktory zna prezydenta i jest zdrowy moze pisac swiadomie cos takiego..

  • Sitnik ma nosa dodano 10 lat temu

   Wylansował się na programie KNP. Wystartowal miesiąc przed kampanią. Nigdy wcześniej nie działał społecznie i dostał się na czyimś pomysle. Ciekawe czy startował by zrealizować ten program, czy tylko chodziło mu o kolejne stanowiśko

  • blabla dodano 10 lat temu

   a co pan Sitnik może dla Siedlec ugrać? Bez poparcia partii niczego nie wywalczy, jest na straconej pozycji. Zresztą czym może się pochwalić poza aferą w OSiR…

   • do blablably dodano 10 lat temu

    A co Pan Kudelski może dla Siedlec ugrać? Co z poparcia PISU jak w województwie będzie PSL z PO a na wkłady własne już kredytu nie da się zaciagnąć.No chyba że z Kozaczyńskiego zrobi vice.Dopiero byłby kabaret na sesjach.

 21. teddy dodano 10 lat temu

  Chojecki o zgrozo! Niedługo Trybiki będą startować.
  Nie ma Garbaczewskiego, nie ma Bobryka. Osobiście zaluje ze Trojanowski sie nie dostal.

  • liczby dodano 10 lat temu

   z UM: nieoficjalnie mówi się, liderem liczby głosów na radnych jest Kudelski ok 900, drugi jest Orzełowski ok 750, Chwedoruk ok 500 i później reszta kandydatów.

   • ws dodano 10 lat temu

    Czyli tu nic się nie zmieniło. Kudelski znowu pierwszy, potem Orzełowski. Ten drugi, mimo olbrzymiej antykampanii (oczerniające ulotki na dwa dni przed głosowaniem) zdobywa znowu masę głosów.

    Dziwi słaby wynik jedynek PO, brak Trojanowskiego i Garbaczewskiego mimo wielkiej kampanii oraz tylko jeden mandat w drugim okręgu dla PO mimo mocnej listy.

    Co do STS to zgodnie z przewidywaniami. Były 4 mandaty, są 4 mandaty, wszystkie jedynki, cieszy Danielowa jako novum.

    BS partią wf-istów (3 na 3), w tym jeden emerytowany, czyli jednym słowem trochę folkloru w RM.

    Miażdżąco słaby wynik Nowej Prawicy w sumie też dziwi. Wyrzykowski był taki pewny siebie, pisał o 4 mandatach, jakie zdobędą i co… i nic. Będą rozliczenia, bo inni młodzi słyszałem, że też palą się do sterów tego wehikułu.

    • teddy dodano 10 lat temu

     ok, czyli orzelowski, kudelski, sochacka i glowacki zrezygnuja to znaczy, ze wejda inni?

     • ja dodano 10 lat temu

      Mam nadzieję że pan Głowacki już wice nie będzie

    • k.kuligowska dodano 10 lat temu

     Do teddy: nie jestem wróżką, Ty też nie. Nie wróżmy z fusów, zobaczymy co i jak później. Nie oczerniaj na potrzeby kampanii. Widać, że od lat niektórzy mają bardzo duże poparcie społeczne i niektórych to boli.

     • może dodano 10 lat temu

      "mnij bolało"

    • Ignacy dodano 10 lat temu

     Jedna uwaga do tego podsumowania.
     Z BS nie wszyscy trzej wybrani radni są wuefistami.
     Natomiast, faktycznie jeden z nich jest emerytowanym nauczycielem, ale matematyki.
     Przy okazji, nazwisko tego emeryta to Andrzej Koc.
     Jeżeli wiesz, kim jest ten człowiek, to nie pisz o nim jako o folklorze, bo wykażesz się ogromną niewiedzą i skrzywdzisz Andrzeja.

   • sonic dodano 10 lat temu

    kudelski pis.. chwedoruk pis. orzelowski pis ..same pisiory w czolowce.. dziwne.. przypadek? nie "sondze"

  • Anonim dodano 10 lat temu

   Ja też bardzo żałuję, że nie widzę nazwiska Pawła Trojanowskiego. Bardzo rozsądny i rzeczowy człowiek.

  • Roko dodano 10 lat temu

   Zlote czasy… Trybiki, Miski i spolka…

   • mieszkaniec siedlec dodano 10 lat temu

    roko ty cofnołeś się w czasie

  • mw dodano 10 lat temu

   Dlaczego pajacu dodajesz Roberta do Trybików

 22. kolorowy dodano 10 lat temu

  I tak się kończy krótka kariera Garbaczewskiego. Dobra decyzja głosujących.

  • święte słowa dodano 10 lat temu

   święte słowa. dziwi brak nawet jednego mandatu SLD a zwłaszcza p. Piwońskiego. Bobryk już 4 lata temu nie wiedział czy wejdzie. Orzełowski odda mandat, kudelski odda mandat.
   Brak Kordeckiego mnie zaskoczył. Jestem zaskoczona, że dostała się p. Banach. W sumie folklot w wykonaniu BS. bedzie jazda, bedzie smiech, bedzie się działo. w radzie miasta sami wuefiści

 23. darek dodano 10 lat temu

  to kiedy pierwszy zjazd absolwentów AWF ,to już nie rada miasta to pokój nauczycieli WF

  • k. kuligowska dodano 10 lat temu

   Bezpartyjne Siedlce, czyli partia wf-istów. Trzech radnych – trzech wf-manów. Porażka.

   • niki78 dodano 10 lat temu

    Jakich trzech Pan Koc to matematyk. Proszę nie mierzyc wszystkich jednakową miarą i nie postrzegac wszystkich nauczycieli wf jako osoby od fikołków bo wielu z nich jest naprawdę wartościowych

   • Ewa dodano 10 lat temu

    Porażką jest tylu radnych z PiS

  • Sum dodano 10 lat temu

   Ha ha ha! Rada Miasta będzie miała osobistych trenerów.
   Mam tylko obawy czy Ci Panowie zdołają osiągnąć coś dla miasta. 🙁

   • miras dodano 10 lat temu

    Tak, piłki do kosza załatwią i stroje dla szczypiornistów, ot takie iq wfistów. Już wole Pis z Po.

 24. a gdzie pewni siebie korwinowcy dodano 10 lat temu

  wrócili do szkolnych ławek w gimnazjum.

 25. Wyborca dodano 10 lat temu

  Ludzie opamiętajcie się! (…) w Radzie Miasta? A nie pamiętacie jak dziecko zginęło od bomby na ulicy Pułaskiego? Panie Prezydencie proszę ustalić czy to człowiek bez wyroków, co on kiedyś wyprawiał to głowa mała. Wstyd dla Siedlec! Nie wystarczy założyć garnituru, trzeba mieć jeszcze reputację…

  • sonic dodano 10 lat temu

   proponuje doczytac..~wyborca domyslam sie ze chodzi ci o Chojeckiego.. no wiec ogarnij sie bo Robert nie mieszka na pulaskiego (….) chodzilo o leszka a on w zadnych wyborach nie startuje.. ogarnij sie, bo sam sobie wstyd robisz.. widzisz roznice? Leszek to Leszek a Robert to Robert..
   bajo ciapo

 26. a gdzie dodano 10 lat temu

  bródka ta sama, ideologia ta sama.
  Przepadł Pan PW.

 27. Marek K., Jacek G., Paweł N. dodano 10 lat temu

  Do Jacka G.: wspieranie, popieranie, podszczuwanie Tomczuka wyszło Ci bokiem.
  Do Marka K.: składanie wieńców w pojedynkę było megalomanią.
  Do Pawła N.: Proste: albo Chojecki albo Narojek. Dwa siłowe rozwiązania były nie do przyjęcia.

 28. Jacku G. dodano 10 lat temu

  Przewartościuj swój świat wartości.
  Cynizm i dwulicowość, jak widzisz, nie opłacają się.

 29. Sitwa Sitnik dodano 10 lat temu

  Co jakaś sekta?

 30. kimono 62 dodano 10 lat temu

  Nie bój się jak qo nie wybrali to qo powołaj a na zastępcę albo inny stołek biedy sobie nie zrobią dziwi mnie że szpak się nie złapał a tak okleil miasto i po co byly te wybory skoro te same gęby są

 31. siedlecki dodano 10 lat temu

  Przepadł.

 32. Izabela dodano 10 lat temu

  Dardzo żałuje, że nie dostał sie Paweł Trojanowski i Jacek Grabaczewski. obaj Panowie są bardzo inteligentni i mogliby wiele zdziałać dla naszego miasta…

  • radny dodano 10 lat temu

   fragment zmoderowany – uznany za obraźliwy większych cwaniaczków Siedlce nie widziało, no chyba, że kordeckiego i dobijańskiego

 33. koalicja dodano 10 lat temu

  Czy STS się sprzeda PIS-owi za stołek P. Sochackiej?

  • święte słowa dodano 10 lat temu

   p. sochacka będzie przewodnicząca rady miasta

  • Koalicja była i będzie. dodano 10 lat temu

   Jeszcze jedna i drugi z innego komitetów się przyłączy i będzie spokój. Wiem co mówię. Trzeba wcześnie uciekać z tonącego okrętu bo później uciekają szczury.

 34. Siódemki dodano 10 lat temu

  Gratulacje dla Andrzeja Koca – 721 głosów super poparcie. Brawo.

  • Liwiec dodano 10 lat temu

   Będzie wice jak była.

   • Andrzej Koc 229 głosów dodano 10 lat temu

    Trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem.

  • kolorowy dodano 10 lat temu

   Nie uzyskał tyle głosów, chyba bład redakcji, tyle uzyskała cała lista – 12 kandydatów.

  • pudel dodano 10 lat temu

   Zdobył coś koło 200 głosów, a nie tyle, co napisałeś, bez przesady. Nie lubię człowieka, nie ma z nim dyskusji.

   • Siódemki dodano 10 lat temu

    To może niech redakcja poda liczbę głosów, którą uzyskali wszyscy nowi radni.

 35. antySITNIK-czyste autko dodano 10 lat temu

  słowa uznania dla mas spamerów i hejterów Sitnika

  spory sukces ale czas zakończyć te wypisywanie bredni

 36. antySITNIK-czyste autko dodano 10 lat temu

  czy wszyscy będziemy mieć czyste auta ? odpowiedz za dwa tygodnie …

 37. mieszkanka dodano 10 lat temu

  Wfisci czy nie ale Sitnik bedac wieloletnim dyrektorem w szkole podstawowej nr 7 mial na pierwszym planie dzieci i rodziny. Moze po wygraniu byli by jego priorytetem. Moze czlowiek potrzebujacy PRAWDZIWEJ pomocy (nie tej z mopru gdzie tylko wiekszosc czeka na kase by za rogiem znow walnac kolejna sete) dostana pomoc

  • sp7 dodano 10 lat temu

   Dzieci na pierwszym miejscu? A może przypomnieć jak ten pan się zachowywał na lekcjach wf w stosunku do nich naście lat temu? Andrzej, pamiętasz?

   Opowiadanie takich pustych sloganów jest śmieszne, kiedy akurat Kudelskiemu nie można nic w tym temacie zarzucić (np. Budownictwo komunalne, MOPR, Rodzina 3+ itd.). To są czyny, nie słowa.

   • Radek dodano 10 lat temu

    Rodzina 3+ to Sochacka a nie Kudłaty

 38. Ja dodano 10 lat temu

  Gratulacje dla pana Bogdana Kozioła.Dobrzy ludzie są doceniani.Powodzenia

  • kps dodano 10 lat temu

   To jest dobry wynik Kozioła. Prześcignął jedynkę z miejsca czwartego. To o czymś świadczy. O czwórce i o jedynce.

  • Haha dodano 10 lat temu

   Rodzina 3+ nie rozmieszaj mnie, to są pieniądze prywatnych firm !! ich dobra wola i zadeklarowane pieniądze. Proszę pójść do Pana Kudelskiego z legitymacją R+ …. ciekawe na co da rabat z WŁASNEJ kieszeni!

  • endru098 dodano 10 lat temu

   Pamiętam "dawne czasy" i wyczyny A.S. WF i judo (a może zapasy?) to były lekcje, na które się szło z duszą na ramieniu. (…)
   Ale co my tam mogliśmy…
   Może w 7 świetnie rządził ale jako nauczyciel do dziś pamiętam go jako sadystę.

 39. Henia dodano 10 lat temu

  Ciekawe komu pierwszemu zginie samochod, a super radny pomoze go odzyskac. Wstyd na cały kraj.

 40. Czy ktoś pamieta? dodano 10 lat temu

  Cz za czasów tego Pana dyrektorowania w SP 7, jakiś czas temu, jakiś nauczyciel wfu nie był oskarżony, że znęcał się nad uczniem – dobrze nie pamiętam, ale chyba nadużył wobec niego siły, czy próbował go powiesić na skakance czy coś takiego. Coś mi chodzi po głowie, że tak było, TS opisywał, potem był proces ucznia i rodziców z tym wfistą.
  Czy ktoś to pamięta?

  • seba dodano 10 lat temu

   To była głośna sprawa. Pan od w-f tak dyscyplinował uczniów, że sprawa znalazła się na "pierwszych stronach" gazet i chyba w sądzie.

  • radny dodano 10 lat temu

   chodzi o rostkowskiego, a nie o sitnika

 41. a... dodano 10 lat temu

  Skompromitowany i wyrzucony z MPK …..wraca jajko radny. Ciekawe czy mu dadzą jakiś stołeczek w Siedlcach???

 42. okręg nr 1 dodano 10 lat temu

  Kto to jest Robert Chojecki?

  • On dodano 10 lat temu

   Robert Chojecki-Kierownik w NoveKino Siedlce i Doktorant w Instytucie Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa UPH. Pozdrawiam!

   • Misio dodano 10 lat temu

    Dobrze wiedzieć. Trzeba się będzie przyjrzeć tej pracy po obronie ze szczególna uwaga. Niejaki Goliszewski nie uzyskał odpowiednich stopni.

 43. do teddy'ego dodano 10 lat temu

  co masz do Chojeckiego?

  • Wujek dodano 10 lat temu

   Misiek skończ! Nie wiesz? Pooglądaj stare zdjęcia. Znalazł się obywatel wzorowy.

   • mieszkaniec siedlec dodano 10 lat temu

    ale trujecie panowie

   • sonic dodano 10 lat temu

    a co ma misiek do roberta? przeciez to dwie rozne osoby… hahaha uslyszeli gdzies na ulicy nazwisko i hoho.. dobrze ze mojego nie znacie bo byscie klekali przede mna hejterzy.. 🙂
    paaaa

 44. mig dodano 10 lat temu

  Czy można zakazać startowania Panom od fikołków? To żenada. Co taki fizyczny wie?
  Ilu ci w końcu jest? Siedmiu!

  • radny dodano 10 lat temu

   jak zazdrościsz to wystartuj, wtedy zobaczymy do czego się nadajesz 🙂 pozdrawiam fikołek

 45. efaster dodano 10 lat temu

  no to kto odda mandat:
  Jeśli w 2 turze wygra Kudelski z automatu oddaje mandat radnego, to samo z Głowackim i Sochacką i zapewne z Niedziółką (z STS-u). A co z Bogdanem Koziołem i Orzełowskim, jeden robi w Garwolinie w PKS-ie, a drugi jest dyrektorem w CKiS. Już raz tak zarobili (oddali mandaty radnych) a ludzie dalej dają się na to nabrać, czy głosują ich rodziny znajomi ?? A może z UM pracownicy mają nakaz ?? No ciekawi mnie to, a jak Chciałowski nie puści Kozioła z Garwolina to co będzie ?? A może ten ma już dosyć dojeżdżania z Siedlec codziennie ?? Że ludzie dają się jeszcze nabrać. Nic dziwnego, że ludzie nie chcą głosować (frekwencja ok. 40 %) a później tak samo radni nam oddają np. 12 radnych decyduje za całe miasto o budowie pomnika L.K. która to podzieliła społeczeństwo. Brawo, róbmy tak dalej. Po za tym co to da, że pis wygra ?? Ani to lepiej, ani ja wiem … Starzy emeryci dalej będą posłusznie wykonywać polecenia Tchórzewskiego bez mrugnięcia okiem, jeden to dosłownie wziął sobie do serca i na głosowanie a propos pomnika przyjechał prosto ze szpitala z zabandażowanym okiem bo brakowało kworum, a Tchórzewskiemu i Sobolewskiemu od Carlosa się spieszyło, by pochwalić się pomnikiem przed prezesem. Nie mówię, że trzeba głosować na PO bez krytycznie ja np. Wilanów czy swego czasu Ursynów ale bastionem pis-u i tak jest podkarpackie (Jarosław, Przemyśl) ale w samym Rzeszowie już im tak łatwo nie idzie. Ja osobiście w 2 turze poprę p. Sitnika i do tego wszystkich gorąco namawiam. Może pierwsze 2 lata będzie mocne zaciskanie pasa, ale przynajmniej nie trzeba będzie oddawać w zastaw błoni i później odkupować je za 2 razy większe pieniądze od banków.

  • efaser efaser dodano 10 lat temu

   Popieraj sobie kogo chcesz, tylko nie rób jak nastolatka co patrzy na urodę i wygląd kandydata ,a najpierw zapytaj co tak naprawdę zrobi Sitnik czy ma jakiś plan rzeczywisty ,bez populizmu ? czy jego negacja kończy się jak twoja na samej negacji i stwierdzeniu ,że źle się dzieje .na razie nie widzę żadnych konkretów oprócz ,stwierdzeń ,że jest w jego ocenie źle..Ale 12 tyś zdecydowało ,że jest nieźle z nowymi inwestycjami w mieście , że cieszy ich że furmanki nie jeżdżą po siedleckich drogach

   • do wyborców dodano 10 lat temu

    Nic nie powiem, przytoczę tylko wypowiedź Sylwestra Czyżyka ("Solidarność") z ostatniego numeru TS. Te słowa mówią wszystko, co trzeba wiedzieć, a ja p. Czyżykowi ufam, bo w Radzie Miasta siedział kilka lat i niejedno widział i niejedno wie.

    ….. miałem propozycję od dwóch komitetów,
    by startować z ich list, ale nie skorzystałem z tego.
    Dlaczego? Bo uważam, że z PZPR-em się nie wygra. Ten
    pierwszy został zlikwidowany ponad 20 lat temu, ale
    na jego miejsce powstało kilka kolejnych, które w Siedlcach
    nazywają się „Zgoda i Rozwój”. Wszyscy członkowie
    tego porozumienia razem rządzili i wspólnie korzystali
    z profitów, jakie daje władza. Miałem dość tej polityki
    i tej sitwy. Można do niej przystać albo się od niej odciąć,
    ale wtedy jest się szykanowanym. Jestem przekonany,
    że żaden z kandydatów nie przeczytał nawet
    programu partii, z której list kandyduje.

  • ksz dodano 10 lat temu

   Bogdan Kozioł może być Radnym w Siedlcach i dalej pracować w Grawolinie. PKS Garwolin nie jest zarządzany przez nasze miasto.

  • kto głosuje dodano 10 lat temu

   Efaster – głosują ludzie którzy im ufają – czyli tak jak napisałeś, rodzina, znajomi, sąsiedzi. Na pewno nikt nikomu nie może nakazać.

  • ws dodano 10 lat temu

   Co do Orzełowskiego to żebyś się nie zdziwił z tym oddaniem mandatu 😉 Jeśli będzie inaczej to efaster przeprosisz?

   • Ja dodano 10 lat temu

    Ja będę bardzo zaskoczony.

   • a ty uważasz, że Orzełowski zamieni stanowisko dyrektora CKiS dodano 10 lat temu

    na stołeczek radnego?
    On tylko swoja popularnością zdobywa punkty dla PIS, a później zrobi to, co poprzednio.
    Wtedy na radna wejdzie Swiętochowska – nawet nie wiem kto to jest.

  • pamiętliwy dodano 10 lat temu

   Efaster wcale się nie dziwie, że popierasz Sitnika. Działaliście przecież razem w Forum Samorządowym heheheh. I pamiętam też, że Sitnik z rekomendacji politycznej został dyrektorem OSiRu.

  • pracownik MPK dodano 10 lat temu

   Mam nadzieję, że nasz byly prezes powróci do firmy. Panie prezesie czekamy.

 46. joki dodano 10 lat temu

  P. Paweł Trojanowski jest moim sąsiadem z Żaboklik, więc nie rozumiem dlaczego kandydował w Siedlcach.

  • ! dodano 10 lat temu

   zgłoś do komisji wyborczej

  • dzidzia dodano 10 lat temu

   i poczytaj trochę przepisy o kandydowaniu, meldunkach, miejscu zamieszkania itp.

 47. eeee dodano 10 lat temu

  Agnieszka Czarnocka, nie Bożena :))

 48. eeee dodano 10 lat temu

  Gratulacje Agniesia, wierzyliśmy w Ciebie!!!

 49. gasej dodano 10 lat temu

  A Purzycki ile miał głosów?

 50. ..... dodano 10 lat temu

  a ile glosow uzyskal purzycki?

 51. ckis dodano 10 lat temu

  Gratulacje dla ciemnogrodu który wybrał Orzełowskiego. Przecież wszem i wobec wiadomo, że nie będzie radnym i zrzeknie się mandatu.

  • teddy dodano 10 lat temu

   Żebyś się właśnie nie zdziwił 😉

 52. darecki dodano 10 lat temu

  Chojecki radnym? Śmiech na sali. Wyjeżdżam z Siedlec!

  • On dodano 10 lat temu

   Darecki boli?to podłóż poduszkę jak siadasz 🙂

   • darunio dodano 10 lat temu

    ach to kryminalne poczucie humoru!

    • mieszkaniec siedlec dodano 10 lat temu

     wrócisz jeszcze i będziesz zdiwiony

 53. Siedlczanin dodano 10 lat temu

  Niestety nie mam dowodów ale słyszałem od znajomych, że w centrum płacili za głos(kartę wyborczą) 30 PLN

  • radny dodano 10 lat temu

   bzdura! płacili od 10 do 20.

 54. matolan dodano 10 lat temu

  smutek i smutek, gdzoie równowaga w mieście? teraz juz wszystko będzie po PiSowskie, ach bedzie mi brakować Piwońskiego!

 55. Do efaster dodano 10 lat temu

  Nie kłam że "trzeba oddawać za błonie dwa razy więcej do banku". Takiej bzdury merytorycznej dawno tu nie było.

  Sitnik dwa lata to potrzebuje zeby zrozumieć mechanizmy zarządzania miastem i uregulowania prawne o których nie mudtan miec pojęcia wcześniej

  Debata debata debata !!!

  • debata dodano 10 lat temu

   Tak chcesz debaty? Były dwie i Twój Pan olał mieszkańców.
   Człowieku o jakich mechanizmach zarządzania miasta mówisz?Może Tobie zajęłoby to 2 lata.
   A co o mechanizmach zarządzania miasta wiedział śp. Henryk Gut, Pan Mirosław Symanowicz, Pan Głowacki, Pan Kudelski, Pani Sochacka zanim zostali prezydentami?
   Mechanizmy zarządzania miastem są takie same jak w szkole albo w każdej innej instytucji budżetowej.Skarbnik ma się na tym znać super dobrze, księgowe bardzo dobrze, a prezydent ma wiedzieć, ile i z czego są przychody, ile i na co można wydać.Inteligentny facet załapie o co chodzi w 2 miesiące.

 56. nie lubię lawirantów. dodano 10 lat temu

  Cieszę się,naprawdę się cieszę,że zabrakło miejsca tym razem dla panów NAROJKA,KORDECKIEGO i KACPRZAKA.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wtorku.

 57. do dareckiego. dodano 10 lat temu

  Trzeba było wyjechać cztery lata temu jak Narojek został radnym.Nic przez te cztery lata byś nie stracił.

 58. Sebuś, lofki dodano 10 lat temu

  Okreg 1
  PIS – Do Rady nie weszli Iwona Orzełowska 322 głosy i Bogumił Kacprzak 263 głosy.

  – PO – Mandaty zdobyli: Robert Chojecki 330 głosów

  KTO MI WYJAŚNI CZEMU JEDNA OSOBA AWANSUJE A DRUGA NIE.

  • ksz dodano 10 lat temu

   Też z chęcią się dowiem:]

   • efaster dodano 10 lat temu

    Metoda Dont'a czyli najpier liczy się głos na listę a dopiero później poszczególne nazwiska, a ta metoda faworyzuje duże ugrupowania, taki bonus za dbry wynik. I mamy dzięki temu takie kwiatki, że przy rezygnacji np. Kudelskiego wchodzi osoba następna z jego listy ze 190 głosami, a np. w radzie zabraknie Jacka Garbaczewskiego (nad czym głęboko ubolewam), który dostał prawie 300 głosów. Wybory powinny być tak jak w mniejszych miastach (jednomandatowe okręgi) i wchodzi osoba z największą liczbą głosów, albo przynajmniej że wchodzą osoby z największą liczną głosów wogle z całego miasta, a jak ktoś rezygnuje to wchodzi następna osoba z największą liczbą głosów nie zależnie z jakiego była by ugrupowania. Tak by było sprawiedliwie, a nie głosowanie jak do sejmu najpierw na listę/ugrupowanie dopiero później na konkretnego kandydata.

   • to proste dodano 10 lat temu

    System oblicza i kto go tam wie kogo wybierze.

  • wow dodano 10 lat temu

   Sebuś, to proste: najpierw bierze się po uwagę partie, które przekroczyły próg. Potem oblicza się oddane na partie głosy i przelicza się na ilość mandatów dla partii lub komitetu. Potem wylicza się ilość mandatów w każdym okręgu dla danej partii lub komitetu. Na końcu sprawdza się, które osoby z danej partii (a nie ze wszystkich komitetów i partii) uzyskały w danym okręgu najwięcej głosów. I tak może się zdarzyć, że ktoś z jednej partii uzyskał więcej głosów, niż jego konkurent z drugiej partii, ale rodzima partia dostała mniej głosów ogółem i mniej mandatów, więc ten z większą ilością głosów przepada. Proste, nie?

  • proszę dodano 10 lat temu

   to się nazywa metoda D'Honta – w rzeczywistości głosujesz na partię.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_D%E2%80%99Hondta

 59. Anatol dodano 10 lat temu

  jeśli jest taka sytuacja, że kandydaci niektórzy na radnych kandydują tylko po to by nabić głosy na listę a potem oddają swoje mandaty to znaczy, że świadomie oszukują wyborców. Z założenia to robią i z pełną świadomością, to w nomenklaturze sądowej jakoś się nazywa i podlega karze. należy to zgłosic do PKW i do prokuratury by uniknąć takich sytuacji w następnych wyborach. To w Siedlcach stało sie od lat plagą gdy się miasto traktuje jako swój folwark! Media powinny piętnować takie zachowania, sytuacje i takich ludzi.

  • Dlaczego nie dodano 10 lat temu

   Marszałek Struzik i inni bonzowie startowali do europarlament, do parlamentu i do czego się da. Ministrowie nie inaczej.

  • ja dodano 10 lat temu

   Jeden potępił i na razie go nie słychać.

  • kola dodano 10 lat temu

   Masz na myśli Kozaczyńskiego, który jest posłem i kandydował na prezydenta?

   • Anatol dodano 10 lat temu

    Czas o tym mówić głośno i piętnować takie zachowania, to tylko cwaniackie działania by pracować na głosy całej listy. Co do pana Kozaczyńskiego to w partiach maja odgórne polecenia, że muszą startować w innych wyborach m.in. po to aby się lansować do następnych czyli opatrzyć twarz. I tak wkoło Macieju. Ci sami w każdych wyborach by być na fali, a to że trochę pieniedzy wydadzą to inwestycja w siebie na przyszłość, zresztą partie w Polsce wspierają swoich co też powinno się zmienić w parlamencie ale jak to zmienić skoro tylko partie są tam więc sobie tak ustawili w ustawach.

  • Anonim dodano 10 lat temu

   Wszystkie media są ……..

  • I tak własnie jest w w przypadku Orzełowskiego dodano 10 lat temu

   bo Kudelski, Głowacki, Sochacka czy Sitnik maja prawo sądzic, że nie zostaną wybrani na prezydenta czy na wice – i z ta mysla startuja w wyborach.
   A Orzełowski już oddał pzreciez mandat radnego dla stołka dyrektora i teraz zrobi to ponownie, więc jest to moim zdaniem celowe o\szutwo wyborcze.
   No chyba, że zamieni stanowisko dyrektora CKiS na stołek radnego – ale smiem wątpić czy tak będzie.

   • zasłyszane dodano 10 lat temu

    Słyszałem, że Orzełowski nie zrezygnuje. Ma zostać przewodniczącym rady.

  • ja dodano 10 lat temu

   jak długo?

   • koń by sie uśmiał i małpa też dodano 10 lat temu

    Małpa więcej by wiedziała o naszym mieście niż AS Bezpartyjnych Siedlec.
    Panie AS pan nawet myjni samochodowej nie potrafisz zrobić.

 60. 50-latek dodano 10 lat temu

  Zgadzam się z Anatolem.

 61. neska dodano 10 lat temu

  ale przecież i ci radni nic nie zrobią, oni idą dla kasy i znajomości taki pan mazurkiewicz czy pani banach,…i wielu iinych a np.o ile dobrze pamiętam p Kordecki był asystentem fotografa robił mi zdjęcie maturalne a teraz od lat dzięki partii pan dyrektor……

 62. INFO dodano 10 lat temu

  a ile dostały BS w okręgu nr 3 ?

 63. wierusz dodano 10 lat temu

  w gabinecie miał portret kwaśniewskiego ów sitnik

 64. info dodano 10 lat temu

  Ile mial puzon glosow?

 65. fanka dodano 10 lat temu

  Ja uważam że najlepszym wyborem był p. Araszkiewicz i p. Mazurkiewicz. Uwielbiam ich i serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!

  • Anonim dodano 10 lat temu

   popieram

 66. _siedlczanin_ dodano 10 lat temu

  No tak a radny Tomczuk, już ze wszystkich partii go wyrzucili to wystartował z BS, że ludzie na niego głosują- nie rozumiem… Czym on może się pochwalić? Co takiego zrobił przez 4 lata oprócz niepotrzebnego zamieszania?

  • wyborca 11 dodano 10 lat temu

   Pan Tomczuk otrzymał ponad 500 głosów co nie jest bez znaczenia.Widocznie jest zapotrzebowanie na taką postawę. Jest osobą niezbyt wygodną dla niektórych bo naświetla kulisy spraw o których większość nie ma pojęcia.

   • ??? dodano 10 lat temu

    hahahaha nie rozśmieszaj mnie, M. Zaczyńska go najlepiej podsumowała w artykule w TS o wszystkich radnych

    i że taki radny się dostaje, a np. Marek Kordecki nie? szok, gdzie ja żyję?

 67. dyzio marzyciel dodano 10 lat temu

  No Naroj.Czas zejść na ziemię( z salonów) i wrócić (samochód WORD-u) do szarej siedleckiej rzeczywistości,której codziennie doświadcza dziesiąt tysięcy siedlczan.Wynik wyborów niespodziewanie zamieszał w Twoich odważnych planach,a w szczególności w Twoim portfelu.Tego drugiego szczególnie nie możesz sobie darować,bo to było to,co Ciebie napędzało jak chodziłeś na sesję,wręczałeś dyplomy i nagrody.

 68. POldek dodano 10 lat temu

  Wygrywa Sitnik, Tomczuk i Rzewuski wiceprezydentami. Naprzód Polsko! Róbta tak dalej!

  • yolo.one dodano 10 lat temu

   To wyjeżdżam z Siedlec w takim razie. Samoobrona z SLD powraca. Ja pier****

  • POldek dodano 10 lat temu

   Ty byś tak zrobił jak byś wygrał, dałbyś posady swoim, ale nie wszyscy mają takie prostackie myślenie.Nie wiem skąd tu Rzewuski, przecież to chyba Kudelski dał mu viceprezydenta jakiś czas temu.I to Kudelski dał vice twojemu kolesiowi zomowcowi.
   Jak wygra Sitnik nie będzie gorzej.Będzie lepiej.Nie bójcie się..Nie taki diabeł straszny…Czasami zmiany są potrzebne.

 69. magne dodano 10 lat temu

  Mam dobrą wiadomość dla pracowników CKiS, pan Orzełowski zachowa mandat radnego. Po zwycięstwie Sitnika szefem placówki zostanie radny Tomczuk.

  • jk dodano 10 lat temu

   Pralkomonter? 😀

   • yolo.one dodano 10 lat temu

    Pralkomonter i wfista w jednym, człowiek renesansu.

 70. mawa dodano 10 lat temu

  Uwaga ,Siedlczanie ,teraz się bójcie ,niezbadane są wyroki boskie aczkolwiek ,chyba tylko Bóg tylko i wyłącznie ma pieczę nad PISEM a co z resztą mieszkańców naszego ,tzw. pięknego ,przyjaznego , miasta ,bo w wielu przypadkach to miasto jest [TAK ZWANE ], szkoda tej całej reszty .LUDZIE! BĄDZCIE SOBA!! dlaczego nie rozumiecie co jest dla was dobre? .SZKODA mi SIEDLCZAN !!!

 71. pomysłodawca dodano 10 lat temu

  To dzisiaj znalazłem na OLX Siedlce:
  – praca dodatkowa
  – nabór do programu TVN "Mieszkam z nierobem".
  Paweł N.Skorzystaj z drugiej opcji,będzie duuuuuża kasa.

 72. młodzi siedlczanie dodano 10 lat temu

  Osobiście żałuję, że do Rady nie weszli Pan Jacek Garbaczewski i Pan Paweł Narojek. Szkoda.

 73. unitów podlaskich dodano 10 lat temu

  Panie Sitnik, mówił pan po pierwszej turze, że nie zamierza pan prowadzić brudnej kampanii. Pytam więc czyją robotą było szkalowanie kandydatów do RM z innych komitetów? Pytam też czyją robotą są sms-y oczerniające prezydenta Kudelskiego? Taki poziom debaty mi wyjątkowo nie pasuje. Jestem zażenowana i postanowiłam dać temu wyraz w internecie. A pomyśleć, że na pana głosowałam… P.S. Przepraszam Pani Aniu, chciałam na panią, mąż mnie namówił 🙁

  • giorgio dodano 10 lat temu

   To jasne, ze zrobił to niejaki Hoffman z Madrytu

  • do unitów podlaskich dodano 10 lat temu

   Radzę Panu/Pani zgłosić to na Policję. Łatwo dojść skąd wyszły sms-y. A jak się okaże, że to jednak nie Pan Sitnik ani nikt z tego komitetu to Pani/Pan odwoła swoje zażenowanie?
   Nie tylko Panu/Pani brudna kampania i poziom tej debaty nie pasuje.

 74. Co Jest? dodano 10 lat temu

  "W najbliższej czteroletniej kadencji pojawią się za to nowe twarze: Grzegorz Chwedoruk i Bogdan Kozioł (PiS), Robert Chojecki, Elwira Banach i Agnieszka Czarnocka (PO), Magdalena Daniel (STS), Andrzej Sitnik i Andrzej Koc (Bezpartyjne Siedlce).

  Czy M.O. nie jest nową twarzą?

  • Beata Głozak dodano 10 lat temu

   oczywiście jest

 75. Zibi dodano 10 lat temu

  Karierowicze i pijawki publicznej kasy portki wam się trzęsą o to chodziło, nie będzie już fałszywego lansu wyborcy powiedzą won do roboty myć pomniki rzetelnie zapracować na chleb tylko sęk w tym że macie dwie lewe ręce ale mnie to g….o obchodzi.amen

 76. Zorro dodano 10 lat temu

  Pan Myszkowski jako radny 2tys,jako pracownik PEC następne parę tys to jest sprawiedliwość, Somla jako radny 2,5tys jako działacz partyjny PiS następne3tys emeryt to jest sprawiedliwość a dwóch synków Tchórzewskiego w spółkach miasta to sprawiedliwość ja mogę wyliczać jeszcze długo o waszej sprawiedliwości i o Kudelskiego najgorzej że wy aparatczyki chowacie się pod sutanny i dużo ludzi wyborców nabiera się na waszą sprawiedliwość.Szkoda że jeszcze nie dostał się do rady ten śmieszny 80 letni wróżbita wasz bo by wam wywróżył że w drugiej turze wygra PAN SITNIK.

 77. nie narzekają...... dodano 10 lat temu

  A jaką nową twarzą jest Kozioł??? Mógł być radnym już 4 lata temu. ZREZYGNOWAŁ. A za chwilę Kudelski WYRZUCIŁ go z MPK. Szkoda że nie wcześniej.To żadna jakość. Uważał MPK za prywatny folwark. Kasa misiu kasa.

 78. 1121 dodano 10 lat temu

  Brawo wreszcie dobry artykuł
  http://www.spin.siedlce.pl/2011/08/30/dyrektor-osiru-przekroczyl-uprawnienia/

 79. ArekWielki dodano 10 lat temu

  P. Sitnik nie podoba sie P. Kudelskiemu ponieważ jest to człowiek robiący wiele dla ludzi bez splendoru nie tak jak Kudelski na pokaz i pod Kurie. Litości otworzcie oczy dosyć kleru w Polsce, obłudy i bez kary. Chcemy Siedlec rzadzonych przez Prezydenta a nie za pozwoleniem Biskupa.

  • evka dodano 10 lat temu

   Hahahaha, no to się uśmiałam. Robiący wiele i bez splendoru? Puste hasła, populizmem wieje jak halnym w Zakopanem! No chyba, że robiący wiele dla ludzi to chodziło o to "Sprzątaczki do mycia auta, raz raz!"? Hm?

   • pypciaki się uśmiały dodano 10 lat temu

    Z tymi pustymi hasłami i populizmem wyskakujecie bez przerwy.A wy już tak oddzieliliście się od mieszkańców że Prezesi muszą wam przypominać o obywatelach i słuchaniu ludzi.To jak to się nazywa,wy jesteście pany na swoim folwarku a my som chłopy pańszczyźniane.Hm?Lepiej niech sprzątaczki sprzątają a władza słucha swoich obywateli,a nie walczy przeciwko nim. wywieście hasło "Partia walczy z narodem".Niech lud wie.

 80. Zibi dodano 10 lat temu

  Kozioł radny z PiS to typowy SAMOCHODZIK tej partyjki był prezesem MPK ,panie Kudelski jeszcze się nie przedawniło nic pamiętaj pan o tym,prawda panie Sobol.

 81. Mike dodano 10 lat temu

  Czy to ten sam Chwedoruk, który podczas studiów na AP obiecywał ludziom pracę w Anglii?

 82. Andrzej S. osiągnięcia dodano 10 lat temu

  Andrzej S. nie jest żadną świeżością ani nowością, bardzo intensywnie działał już za PRL-u i to nie po stronie Solidarności!
  Symanowicz mianował go na dyrektora Sz.P. nr 7, w której nauczyciel W-F-u próbował powiesić ucznia na drabinkach używając szarfy. W jego pokoju dyrektorskim na ścianie miał powieszone zdjęcie Kwaśniewskiego.
  Wcześniej sam był nauczycielem W-F-u, i też nie stronił od (zmoderowane) postępował z uczniami, to delikatne sformułowanie.
  rok 2006 – był działaczem Forum Samorządowego.
  Dyrektorem OSIR-u został z rekomendacji partyjnej Marty Sosnowskiej z Platformy Obywatelskiej.
  Przez 3 miesiące był szefem KLONOWA SPA w trakcie tego krótkiego okresu połowa pracowników odeszła z pracy bo nie dało się z nim współpracować a dobrze prosperującą firmę doprowadził na skraj bankructwa. Dobrze, że to firma prywatna i właściciel w czas się go pozbył. Ludzie go wybierając na 4 lata nie pozbędą się go od tak.
  W czasie kiedy był dyrektorem OSIR-u wykorzystywał pracowników (link http://www.spin.siedlce.pl/2011/08/30/dyrektor-osiru-przekroczyl-uprawnienia/)
  Teraz Pan Rzewuski (dawny działacz Samoobrony) jest jego głównym sponsorem, gdzie ta świeżość??

 83. Anonim dodano 10 lat temu

  Sitnik ,Sitnik !!!!!

 84. :) dodano 10 lat temu

  Gratulacje dla p.Sitnika :).
  . Obserwowałam p.Andrzeja jeszce jako dyrektora Szkoły P Nr.7.Już wtedy zastanawiało mnie dlaczego tak operatywny, kreatywny, facet nie kandyduje na prezydenta. Szybki i skuteczny w działaniu.
  Widzę,że opozycja nie śpi i się obawia ,bo krytykuje mocno:)
  Dodatkowo ma dobrą aparycję jest bardzo przekonywującyw swoich wypowiedziach wzbudza zaufanie, często usmiechnięty.
  Jest on najpowazniejszym kontrkandydatem dla Kudelskiego. Zobaczymy nie wiem kto wygra 🙂
  Jest o wiele młodszy i bardziej energiczny i samodzielny. Myślę,
  żę wyniki będą zbliżone 🙂

 85. po prostu. dodano 10 lat temu

  Narojek (…),zejdź z chmur i weź się w końcu do uczciwej roboty!.

 86. adi dodano 10 lat temu

  PO popiera "bezpartyjne Siedlce" , (przeglądając fb) , ale jaja – tautologia do kwadratu

 87. Anonim dodano 10 lat temu

  Oczywiście, że energiczny Sitnik jest lepszym kandydatem to wszyscy wiedzą, ale liczą się partie i układy

 88. Marian dodano 10 lat temu

  Pan Kozioł za cztery lata będzie kandydatem na prezydenta Siedlec. Porządny, mądry i przystojny chłop.

  • do Mariana dodano 10 lat temu

   Marian,gdyby teraz kandydował Koziol też bym na niego zagłosował.

 89. właśnie dodano 10 lat temu

  …Swiatełka na jednym skrzyżowaniu to za mało Narojek aby ulokować swój tyłek na następne cztery lata.Stanowczo za mało.

 90. MIKA dodano 10 lat temu

  adi Sitnika popiera elektorat platformy wyborcy Siedlec a poparcie stołków platformianych Pana Sitnika nie interesuje to jest lojalny kandydat na tak ważny urząd to nie Kudelski czy Tchórzewski ze wszystkimi byle u władzy żenada.

  • Pan Sitnik dodano 10 lat temu

   przypadkiem wpadł do Warszawy i spotkał się z Halickiem. Czy To nie jest szef Platformy na Mazowszu? Ale oczywiście pan S.nie zabiega o koalicję z PO i poparcie "stołków platformianych". Żarty na bok.

 91. Anonim dodano 10 lat temu

  stawiam na Sitnika, może on zmieni stare układy

  • zmieni uklady hehehehe dodano 10 lat temu

   Slyszalem z pewnego zrodla ze Dobijanski przy ewentualnej wygranej Sitnika ma zostac wice prezydentem, wiec u niego stolki sa juz rozdane. Gdzie ta bezpartyjnosc???

   • batman dodano 10 lat temu

    D.? o fuj

 92. Anna dodano 10 lat temu

  Popieram P. Pawła Narojka. Wielka szkoda, że nie jest radnym. Młody, pełen zapału, a konkurencja mu zazdrości to widać po wpisach.

 93. Pawcio dodano 10 lat temu

  Obojętnie co będziecie pisać liczy się mieszkaniec Siedlec wyborca los ludzi młodzieży i ich przyszłość godność a nie cwaniactwo kilku salcesonów z PO ,STS i PiS .

 94. do Anna. dodano 10 lat temu

  Napisz bardzo Ciebie proszę

 95. Szok !!! dodano 10 lat temu

  zakończyła się debata prezydencka w TV Wschód. Pan Sitnik nie ma pojęcia o sprawach miasta, o zadaniach jakie ma samorząd. Nieprawdopodobna ignorancja !!!

  • majkA dodano 10 lat temu

   skoro prezydent Kudelski jest debeściak to czego się tak denerwował? Łatwiej jest mówić jak 8 lat siedzi się na tym stołku.A miał być tylko jedną kadencję ,sam to głosił. Dba o szkoły samorządowe a jego córka do jakiej chodziła?

   • ws dodano 10 lat temu

    Widać, że frustracja po przegranej masakrycznie debacie jest duża i trzeba ją jakoś ośmieszyć. Było merytorycznie do niej podejść, a tak można sobie teraz pluć w twarz tylko.

    P.S. Do Prusa chodziła panie majka.

  • 50 mln dodano 10 lat temu

   Zastanawia mnie dlaczego pan WK najpierw tak bardzo zadłużył miasto,a potem jak twierdzi, ochoczo oddaje innym miastom 50 mln ze 100,które rzekomo pozyskał dla Siedlec… No ale definicję Regionalnego Instrumentu Terytorialnego wyklepał wzorowo – bravo bravo !!!(demencja jeszcze nie grozi). Żenująca manipulacja publicznością, odpowiedzi na pytania które się znało czy nawet układało to żadne wyzwanie. Sitnik opanowany, rzeczowy, znany z tego że nie gada tylko robi. Pomimo debiutu i tanich zagrywek WK, Sitnik wypadł dobrze, niezły kontrast dla trzęsącej się galarety

   • Wierzysz w to co piszesz dodano 10 lat temu

    czy żartujesz? Bo nie mogę się zorientować? Sitnik wypadł źle. Był arogancki. Wygłaszał wyuczone hasełka. Wybacz, ale pytanie które ulice potrzebują pilnego remontu nie przekracza chyba możliwości kandydata na prezydenta. Odpowiedź, że wszystkie i że będzie zdzierał całą nawierzchnię świadczą o tym, że kandydat nie wie ile kosztuje taki remont.

 96. Beny dodano 10 lat temu

  Szok to Kudelski w ustawionej telewizji wschód miał pytania wcześniej to telewizja kupiona przez aparatczyków PiS jak ten Kudelski wyglądał jak on ściemniał trzos się jak galareta to ty go porównujesz do Sitnika wyobrażni odrobinę .

  • debata dodano 10 lat temu

   Szkoda, że ludzie Sitnika tak tłumaczą tą kompromitację jego kandydata. To bardzo słabe nie umieć przyznać się do błędu. Najpierw polecam obejrzeć debatę, potem próbować obiektywnie coś powiedzieć.

  • "Pytania są tendencyjne" dodano 10 lat temu

   tak już było w filmie "Rejs" gdy odpytywany nie potrafił na nie odpowiedzieć. Nie kompromituj się. Kandydat, który chce rządzić miastem powinien obudzony w nocy o północy opowiadać o swoich planach i rozwiązaniach jakie już ma przemyślane.

 97. TERMINATOR dodano 10 lat temu

  Panie Stinik mój siewnik lepiej zna i robi swoją robotę niż Pan!!!
  Jak patrzę na Pana to mam w oczach Terminatora Schwarzenegera.
  A jak słyszę schował Pan Dobijańskiego w spodniach. Jeszcze przyjaźń z tym Panem, nikomu na dobre nie wyszła. Rozwalił SLD, rozwala teraz PO, Pana też zmiecie.

 98. Zakon dodano 10 lat temu

  Sitnik to kandydat na prezydenta i wytłumaczył Kudelskiemu że dobry gospodarz dba o finanse miasta że powinien być prezydentem wszystkich mieszkańców a nie wąskiej grupy kolesi od klejenia plakatów .A CO DO SZKOŁY ŻÓŁKIEWSKI TO TEŻ FAŁSZYWIE JAK ZWYKLE PRZEDSTAWIACIE PROBLEM .

 99. Stefcia dodano 10 lat temu

  Z Kudelskiego to nie można się śmiać tylko na dwa kolana i modlić się płakać i prosić Rydzyka o wsparcie o mądrość uczciwość. Jeszcze jedno pytanie i prośba do tych lizusów Kudelskiego posłuchajcie jak się wypowiadał i jak był przygotowany do urzędu osiem lat temu Kudelski to ja wam przypomnę słoma z butów, przyznam że osiem lat słomy nie ma ale buty dalej brudne.

  • Bredzisz kobieto dodano 10 lat temu

   i przy okazji obrażasz. Kudelski zanim został Prezydentem przez 12 lat był radnym Rady Miasta. Przez 9 lat był Kierownikiem Urzędu Rejonowego w Siedlcach. Skończył podyplomowe studia samorządowe. Wypisywanie inwektyw świadczy o piszącym i niestety bardzo źle świadczy.

   • ja dodano 10 lat temu

    tylko dziwnym trafem to wielkie doświadczenie i szałowe wykształcenie nie przekładają się na czyny – pech to pech… a może po prostu brak talentu…

    • Jeżeli uważasz dodano 10 lat temu

     że Siedlce przez 8 lat nie zmieniły się na lepsze i że studia na AWF i zapasy to odpowiednie przygotowanie do bycia prezydentem miasta na prawach powiatu to gratuluję. Zacietrzewienie i złość czasami nie pozwalają dokonać obiektywnej oceny.

 100. Roki dodano 10 lat temu

  Białystok miasto cztery razy większe od SIEDLEC . Prezydęnt zarabia 9tys miesięcznie a w SIEDLCACH zastępcy św. Kudelskiego po 12tys a sam Kudelski 13tys.,no i co wy na to pisowskie samochodziki.

 101. Samochodzik dodano 10 lat temu

  Jadąc przez Siedlce widzę dwa plakaty Kudelskiego i Sitnika i ogłaszam konkurs na spinie kto ma dłuższe ręce który kandydat .

 102. ZDRAJCA dodano 10 lat temu

  AS jest wyborczym kłamcą. Zdradził nas, a tak obiecywał, miasto mieszkańcom, budżet obywatelski. Oszust!!!Oszust!!!Oszust!!! Do Halickiego pojechał!!!! U ludzi było szukać poparcia a nie u polityków.
  Zdradził swoje i nasze bezpartyjne ideały.
  Za kilka srebrników sprzedał się PO.
  Jedyna jego receptą na sukces jest e – urząd. Chory NARCYZ!!!

 103. ZDRAJCA reaktywacja dodano 10 lat temu

  Za ASem stoi kolejny oszust i mąciciel. Ten co założył Forum Samorządowe, rozwalał SLD, też mamił tymi samymi ideałami, teraz robi to samo u nas w PO.
  Panie Dobity – SIEDLECKA PO mówi DOŚĆ. Siedź se Pan pod Węgrowem a za cztery lata startuj na sołtysa tej gminy. Ale (…) Panu od Siedlec!!!. Nie ma tu dla Pana miejsca!!! Wszystko co Pan dotkniesz, to (…)!
  Sitnika też, żeś Pan wymyślił. Pewnie z Halickim. To kolejne Pańskie (…).

 104. Samochodzik dodano 10 lat temu

  Zdrajca jest ten który doprowadził miasto do stagnacji dług miasta 400mil. kudle.

  • k. kuligowska dodano 10 lat temu

   Dlaczego kłamiesz? Jaka stagnacja? Załóż okulary i przestań kłamać. Dług tyle nie wynosił i nie wynosi. 150mln mniej. Za kilka tygodni poniżej 200mln spadnie, co będzie stanowić około 39%, czyli średnie krajowe zadłużenie. To, co pobudowali zostanie. Opłacało się? Ano opłacało.

 105. Życzyńska dodano 4 lata temu

  hehe Sitnik out :))

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?