SPIN

Oficjalne wyniki głosowania na prezydenta

Beata Głozak wtorek, 18 listopada 2014, 20:57 Aktualnie

Miejska Komisja Wyborcza podała oficjalne  wyniki wyborów na prezydenta Siedlec. Uprawnionych do głosowania było 60 816 osób. Frekwencja wyniosła 46,55%. Liczba głosów ważnych 27  846. Głosów nieważnych 447.

Wyniki nieco się różnią od nieoficjalnych podawanych wcześniej.

1. Jacek Kozaczyński 2944
2. Mateusz Kozłowski 792
3. Jacek Krupa 578
4. Wojciech Kudelski 11301
5. Andrzej Sitnik 6971
6. Anna Sochacka 4294
7. Leszek Szpakowski 966.

23 komentarze

 1. ? dodano 10 lat temu

  Jeśli oficjalne to ktoś pod tym powinien się podpisać.

  • fizyk dodano 10 lat temu

   Pod tymi wynikami podpisała się Miejska Komisja Wyborcza – info w nagłówku… 🙂

   • ? dodano 10 lat temu

    Tak się komuś wydaje.

 2. ks dodano 10 lat temu

  Prezydent bez większości nie może nic. Prezydent z zapleczem 3 radnych nie może nic. Żadna inwestycja, zmiany na korzyść lub na niekorzyść nie przejdą bez rady miasta. Rada miasta to dziś co najmniej PiS i STS = większość. Wierzę więc w mądry wybór siedlczan, bo młodszy nie znaczy mądrzejszy.

  • wyborca27 dodano 10 lat temu

   Sitnik da radę, będzie koalicja BS z PO i STS, co daje 14 radnych, czyli zdecydowaną większość przeciwko 10 radnym z PIS.

   • wyborco27 dodano 10 lat temu

    naucz się liczyć do 13

   • BOLO dodano 10 lat temu

    A czy już wszyscy zapomnieli jak ten leśny dziadek po wyborze na prezydenta rzekł::: "ja tylko na jedną kadencję"… i co kadencja się jeszcze nie skończyła ???….a może od zimnych zakąsek stracił pamięć ??? Dla mnie to nie powinien nosić spodni,bo zachował sie jak…sami sobie dopowiedżcie

 3. gdzieś jest bład dodano 10 lat temu

  przy takiej liczbie głosujących frekwencja wynosi 46,52%

  • Janek dodano 10 lat temu

   W koalicji z STS i PO Pan Prezydent Andrzej Sitnik będzie mógł przeprowadzić wszelkie zmiany na jakie od lat oczekują siedlczanie 🙂

   • Janek dodano 10 lat temu

    Mój komentarz do ks wylądował tutaj. Sorry…

 4. Ewa dodano 10 lat temu

  Wielkie brawa dla pana Andrzeja Sitnika !!!

 5. Janek dodano 10 lat temu

  Ja wierzę w koalicję BS+STS+PO. Prezydent – Andrzej Sitnik, wice prezydent Sochacka. A pan Kundelski wyjedzie na taczce pod pomnik L. Kaczyńskiego czyli w okolice cmentarza… Amen.

 6. obiektywny dodano 10 lat temu

  a ja wierzę, że STS i Symanowicz przypomną sobie, że Kudelski z nimi walczył i był przeciwko nim i że pójdą po rozum do głowy i stworzą koalicję z bezpartyjnymi i PO, wtedy Kudelski nie będzie miał przynajmniej pełnej władzy tylko będzie kontrola wszystkich jego pomysłów.
  Wzywam Was STSie, pójdzie po rozum do głowy i wyjdźcie z tej koalicji.

  • ciekawostka dodano 10 lat temu

   "bezpartyjni" zabiegają o koalicję z PO. Co na to młodzi "wściekli" zapowiadający na konwencji Sitnika pełne wsparcie

 7. fizyk dodano 10 lat temu

  Między frekwencją a ilością głosów ważnych jest 0,76% różnicy. Tzn że aż 462 głosy były nieważne !!! Proszę o informację czy były to karty na prezydenta czy radnych, czy były to karty bez skreśleń tzw puste czy z dwoma krzyżykami???

 8. do janka dodano 10 lat temu

  W polityce nie zapomina się pewnych rzeczy. Symanowicz pamięta, kto go wystawił 8 lat temu. Myślisz, że spróbuje raz jeszcze?

  • Gazety (śmieci) Kozaczyńskiego dodano 10 lat temu

   Wystawił go Tomczuk z BS, który wylał na niego mnóstwo pomyj…

 9. obiketywny bezpartyjny dodano 10 lat temu

  To jakie w końcu te "Bezpartyjne Siedlce", jak łączą się z partyjniakami? Kolejny wyborczy picunek, a ludzie zapomną, co obiecywaliście!

 10. wyborca dodano 10 lat temu

  To już ostatnie chwile pana Sitnika z marzeniami o prezydenturze.Gburowatość nie popłaca.

 11. JJJ dodano 10 lat temu

  Pan Sitnik jest człowiekiem zarozumiałym i niedostępnym. Wątpię by chciał pracować dla ludzi, będzie jako wszechwiedzący raczej zajmował się sobą. A w ogóle to skąd nagle ta bezpartyjność, raczej sympatyk poprzedniego systemu. warto zatem głosować na pana Kudelskiego, jest sympatyczny, przyjazny ludziom i bardzo dużo wraz z zespołem zrobił dla Siedlec, co nie znaczy, że dalej nie ma nic do zrobienia. Siedlce były wcześniej zaniedbane, brakowało dobrego gospodarza siedlczanina a pan Kudelski jest dobrym gospodarzem, ale wszystkich zaniedbań nie da się szybko wykonać. Więc głosujmy na niego by dokończył to co zaczął!!!!

 12. KK dodano 10 lat temu

  Na jakiej podstawie podane są oficjalne wyniki głosowania na prezydenta jeśli w całym kraju jest tak "trudna sytuacja" po wyborach związana z liczeniem głosów?

  • Anonim dodano 10 lat temu

   Jak w komisjach byli tacy co nie potrafią liczyć bez komputera to nie dziwota ,że to tak długo trwa

 13. Andrzej S. osiągnięcia dodano 10 lat temu

  Andrzej S. nie jest żadną świeżością ani nowością, bardzo intensywnie działał już za PRL-u i to nie po stronie Solidarności!
  Symanowicz mianował go na dyrektora Sz.P. nr 7, w której nauczyciel W-F-u próbował powiesić ucznia na drabinkach używając szarfy. W jego pokoju dyrektorskim na ścianie miał powieszone zdjęcie Kwaśniewskiego.
  Wcześniej sam był nauczycielem W-F-u, i też nie stronił od (zmoderowany) postępował z uczniami, to delikatne sformułowanie.
  rok 2006 – był działaczem Forum Samorządowego.
  Dyrektorem OSIR-u został z rekomendacji partyjnej Marty Sosnowskiej z Platformy Obywatelskiej.
  Przez 3 miesiące był szefem KLONOWA SPA w trakcie tego krótkiego okresu połowa pracowników odeszła z pracy bo nie dało się z nim współpracować a dobrze prosperującą firmę doprowadził na skraj bankructwa. Dobrze, że to firma prywatna i właściciel w czas się go pozbył. Ludzie go wybierając na 4 lata nie pozbędą się go od tak.
  W czasie kiedy był dyrektorem OSIR-u wykorzystywał pracowników (link http://www.spin.siedlce.pl/2011/08/30/dyrektor-osiru-przekroczyl-uprawnienia/)
  Teraz Pan Rzewuski (dawny działacz Samoobrony) jest jego głównym sponsorem, gdzie ta świeżość??

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?