SPIN

Andrzej Sitnik: prezydent Kudelski kłamie

Aneta Borkowska wtorek, 25 listopada 2014, 14:12 Aktualnie, Siedlce

Właśnie rozpoczęła się konferencja prasowa w sztabie kandydata na prezydenta Siedlec Andrzeja Sitnika. Spotkanie zostało zorganizowane gdyż do sztabu dotarła ulotka z kłamstwami oraz plotki na temat kandydata.

– Jestem zaniepokojony sposobem prowadzenia kampanii przez Wojciecha Kudelskiego. Awansując do drugiej tury osiągnęliśmy już nasz cel, ale jeszcze nie w pełni. A co mnie niepokoi, dotarła do nas ulotka na której jest napisane, że jako bezpartyjny jadę do PO robić kład polityczny. Tym stwierdzeniem prezydent kłamie. To jest nieprawda. Byłem w ministerstwie, a nie u przedstawiciela z Platformy, ale mam wrażenie że każdy sądzi według siebie. Czemu prezydent posuwa się do kłamstwa? Przed nami dwie debaty, mam nadzieję, że prezydent przyjdzie i pokaże mi dowody na to, że się układam z partią. Ciekawy jestem czy osoby które są na tej ulotce wiedzą, że na niej są i czy na to się zgadzają – mówi Andrzej Sitnik.

andrzej sitnik konferencja1

Na ulotce widnieją między innymi: Anna Sochacka, Lidia Chojecka, Jakub Mędrzycki czy Żaneta Płudowska. Jak podkreśla Sitnik ulotka nie jest jedynym powodem zorganizowania konferencji.

– Rozsiewana jest także plotka, że jak zostanę prezydentem będę zwalniał nauczycieli. To też jest nieprawda. Tak samo jak to, że zamknę szpital miejski lub go sprywatyzuję – tłumaczy kandydat.

Andrzej Sitnik zdziwiony jest tak prowadzoną kampanią. Jak podkreśla on nie będzie zniżał się do takiego samego poziomu.

– Jeśli zostanę wybrany to od początku do końca będę bezpartyjny i niezależnie od tego do kogo trzeba będzie pojechać to tam pojadę. Ale z nikim się nie układam. Ja mogę pracować z każdym kto przyjmie nasz program. Ale nie wyobrażam sobie układania  się zanim mieszkańcy nie podejmą decyzji i nie wybiorą prezydenta – wyjaśnia Sitnik. – Mi jest łatwiej dostać się gdziekolwiek właśnie dzięki temu, że mówię, iż jestem bezpartyjny. Wątpię by prezydent z PiS chciał jechać i rozmawiać z przedstawicielami z PO, ja rozmowę podejmę z każdym – dodaje.

Sitnik powiedział także, że nie dostał jak na razie żadnej deklaracji od Platformy Obywatelskiej, która wczoraj podczas konferencji przedstawiła swój plan minimalny i miała przekazać go kandydatom. Od tego kto ten program przyjmie miało być uzależnione poparcie.

andrzej sitnik konferencja2

 

355 komentarzy

 1. Od ośmiu pokoleń dodano 9 lat temu

  Jejku, jejku. Dotknięty.

  • bolo dodano 9 lat temu

   hej pisaczki a może tak przypomnijcie Panu Kudelskiemu co obiecal mieszkańcom jak go wybrali na prezydenta…"cyt." ja tylko na jedną kadencję, a potem to niech młodzi…" a może nie umie liczyć?? a może kadencja się nie skończyła ??…i co to innym zarzucać klamstwa jak samemu jest się……

   • Dobry jest Kudelski w tym co robi dodano 9 lat temu

    dlatego niech rządzi jak najdłużej. Dzięki niemu Siedlce się rozwinęły. A Twój wybraniec niech się uczy administracji pracując w Radzie Miasta i korzysta z korepetycji u bardziej doświadczonych samorządowców.

    • Jan dodano 9 lat temu

     Samorządności można się nauczyć, zarządzania niestety Kudelski się w życiu nie nauczy. Jak był miernym zarządcą tak będzie.
     W dalszym ciągu będą zarządzać nami jak stadem baranów rodzinne kliki. A jak sprywatyzują PEC, PWiK to opłaty z butów nas wyrwą. Nie chcę by prezydentem mojego miasta był niegospodarny Wojciech Ibisz Kudelski.

     • Anetka dodano 9 lat temu

      Każdy sądzi według siebie.

    • ende dodano 9 lat temu

     Chyba zadłużyły…..

    • JÓZEF DUK dodano 9 lat temu

     Dostałem ulotkę a tam pisze że Pan Kudelski zrezygnował z kandydowania. Czy to prawda ?

    • Gregor dodano 9 lat temu

     Pewnie, że jest Kudelski dobry, jest dobry jak E. Gierek, szczególnie w zadłużaniu miasta

    • żenada dodano 9 lat temu

     Siedlce się rozleniwiły…pan "Bob Strus Budowniczy" stawia gdzie zechce, bo prezydentowa jest jego notariuszem. No ale jak to pan miłościwie panujący prezydent mówił…"po drugiej kadencji kończę". Ale żeby nie było, że jestem za Sitnikiem…wychodzę ze szkoły i co widzę…na stoliku dyżurnego leży stosik ulotek pana Sitnika. Przypominam, że nie wolno agitować na terenie szkól!!! jeden i drugi łamie prawo i kłamie… i dlatego wyjeżdżam na weekend i mam w…głębokim poważaniu te wybory, bo nie ma na kogo głosować…i tak od lat. A dla zainteresowanych, to kandydat odpowiada za to, gdzie wiszą jego plakaty i leżą jego ulotki

     • AaG dodano 9 lat temu

      Niestety obsługa spółek miejskich to także dominacja notarusza, zony p. Prezydenta. Czy zlecenia prawnika pracujacego na 2 stołkach w PEC i ZUO obsługi notarialnej przez żone p. Prezydenta nie jest NEPOTYZMEM??!

    • Pablos dodano 9 lat temu

     "Siedlce się rozwinęły" – żart roku !!!

   • małolat dodano 9 lat temu

    BOLO,gdzie Ty żyjesz ???? P. prezydent czuje się młody…. i dotrzymał słowa… teraz startuje "młody"

    • BOLO dodano 9 lat temu

     aaaaa…teraz rozumiem,to taki stary" młody"… ale nasz kandydat jest lepszy jak ich kandydat.

   • tomek dodano 9 lat temu

    PAN KUDELSKI JEST WSPANIAŁYM, PRAWYM CZŁOWIEKIEM DOŚWIADCZONYM SAMORZĄDOWCEM. KTÓRY ZROBIŁ WIELE DLA TEGO MIASTA. JAK MOŻNA ŻLE O NIM MÓWIĆ. GŁOSUJCIE JAK CHCECIE ALE NIE ZABIERAJCIE DOBREGO IMIENIA CZŁOWIEKOWI. SKĄD W WAS LUDZIE TYLE JADU. OPAMIĘTAJCIE SIĘ. KAŻDY MA ROZUM I ZAGŁOSUJE JAK ZECHCE.

    • Radek dodano 9 lat temu

     Widać, że nie rozmawiałeś z tym panem i nie miałeś z nim nigdy do czynienia. Prawy człowiek? Z której strony? kawał…(i tu niech każdy sobie dopisze)

  • Sitnik jest odważnym człowiekiem! dodano 9 lat temu

   jeden człowiek postawił w pion wszystkie polityczne ugrupowania w Siedlcach, układy, układziki, zawiązki i związeczki
   Brawo panie Sitnik!
   skoro niby jest tak dobrze to skąd ta panika i nadmiar agresji???? kto i czego się boi?
   Sitnika popiera tysiące siedlczan – o czymś to świadczy

   • Kazio dodano 9 lat temu

    Amen

   • Anetka dodano 9 lat temu

    Prezydenta Kudelskiego poprze w niedzielę więcej siedlczan i to akurat tych, którzy patrzą i widzą, słuchają i słyszą i potrafią właściwie ocenić obu kandydatów.

   • wyborca dodano 9 lat temu

    Oczywiście że świadczy. Popieram Andrzeja Sitnika duchem, ciałem i czynem. Jestem z tego dumny. Jeden człowiek, a jak obudził "śpiochów". W jakiej trzeba być desperacji, żeby takiej sr….i dostać? Na tą przypadłość pomóc może węgiel. Panie Andrzeju, z klasą do końca.

    • Jego niekompetencja dodano 9 lat temu

     przeraża i dlatego nie można przespać tych wyborów.

    • xxx dodano 9 lat temu

     No nie z tą klasą to mocno przesadziłeś kolego. Z klasą to rządzi i żyje Pan Kudelski. Grzeczny ,uśmiechnięty, życzliwy, uprzejmy. Pan Andrzej to typowy buc, który prezentuje się nieźle dopóty dopóki "buzi nie otworzy".

     • syn melioranta dodano 9 lat temu

      To że Kundelski rządzi z klasą to prawda, tylko że dla siebie i swoich partyjnych kolesi, popytaj ludzi z melioracji tam pracował wcześniej Kundelski,to będziesz miał prawdziwy obraz i wtedy zabieraj głos

   • lolek dodano 9 lat temu

    jeden kandydat, a zanim stoją niewidzialni po-wcy. tylko naiwni wierzą w bezpartyjne obietnice Pana Sitnika.

   • lll dodano 9 lat temu

    Za cóż tu bić brawo. Ot taki DYZMA. Mnie do pionu nie postwił , bo ja mam kregosłup i głowe na karku.
    Siedlce sa małe i wszycy wiedza o wszystkich wiele. Dorobek wielu lat konkretnego człowieka można ocenić obiektywnie i wyciagnac własciwe wnioski.

  • PRAWNIK -Stwierdzenie "Kłamie" dodano 9 lat temu

   STWIERDZENIE "KŁAMIE" kwalifikuje się do pozwu w sądzie cywilnym Panie Sitnik. Jeżeli w sądzie udowodnią Panu,że to są prawdziwe wydarzenia mówiące o tym ,że był Pan u Pana Halickiego z PO ,(a są bo sam Pan to powiedział w debacie, w TV Wschód -chyba ,że Pan wtedy sam kłamał ?) I wtedy , można od Pana w sądzie w zamian za dość uczynienie zażądać z pół miliona zł za zniesławienie i na jakiś charytatywny cel przeznaczyć .Jest Pan tak bogaty ,że mija się Pan Panie Sitnik z prawdą celowo ? Radzę się zastanowić ,bo możne Pan mieć solidny kłopot

   • Prawnik od 30 lat wykonujący swój zawód dodano 9 lat temu

    Mienisz się Pan prawnikiem. Panie "prawnik" bzdury wypisujesz. Nie będę dalej komentował tych banialuków.

   • o dodano 9 lat temu

    zaczyna się straszenie.

   • Wiesia dodano 9 lat temu

    Kudelski kłamał, kłamie i kłamać będzie !!!!! Taki już jest ten prezydent wszystkich siedlczan… Dlatego ja w Andrzejki będę głosować na Pana Andrzeja.

    • Czy przypadkiem dodano 9 lat temu

     nie mówisz o sobie? W psychologii takie zjawisko nazywa się przeniesieniem.

   • do PRAWNIKA dodano 9 lat temu

    Już jeden taki złożył pozew do sądu i nie wygrał.Skoro jesteś prawnikiem to wiesz co jest pomówieniem a co nie jest pomówieniem.Możesz tylko postraszyć na forum.

   • siejesz zamęt PRAWNIKU :) dodano 9 lat temu

    Pan Sitnik nie był w centrali PO lecz w ministerstwie cyfryzacji u ministra, a to różnica, nadinterpretujesz pan i proszę bardzo pozywaj Sitnika, wtedy on będzie miał doskonały powód do wysokich roszczeń z tytułu naruszenia dóbr osobistych

    • !! dodano 9 lat temu

     winny się tłumaczy, układanki z partią jest wstrętne, a taki niby bezpartyjny, fuj

     • do !! dodano 9 lat temu

      czy to znaczy, że twierdzisz, że biuro PO mieści się w ministerstwie cyfryzacji, a dokładnie w gabinecie ministra??? może na twoje potrzeby powinien to wyjaśnić tenże minister?

    • -emigrant dodano 9 lat temu

     Najlepsze jest to ze nie ma takiego ministerstwa no chyba ze PO-sie sobie stolek zrobia a Wam (…) na to strzepia

     HEHEHEHE

     a jana emigracji i PO-siow mam gdzies i na ich stoleczki nie place nic!!!
     I moje "OFE" jest moje i tam sa PRAWDZIWE pieniadze
     HEHEHEHE

    • podczaszy dodano 9 lat temu

     Co wy z tym min. cyfryzacji? Cyfryzacji jest tam w wykonaniu PO tyle co kot napłakał. Jeśli już to min. administracji, czyli urzędników. A naprawdę to po to Dobijański załatwiał wizytę u Halickiego żeby się dogadali o podziale stołków. I tyle. Żadne tam załatwianie spraw miasta i podobne głodne kawałki dla maluczkich.

  • pustelnik dodano 9 lat temu

   Czy jak wygra Sitnik to nie będzie teleranka ?

   • fan dodano 9 lat temu

    A gdzie Ty masz teleranek?? Jak wygra Sitnik/daj Mu Boże/ dzwony bić nie będą

  • por.BOREWICZ dodano 9 lat temu

   A czy wiecie kto tak wszystkim odpisuje, pod różnymi nickami,jako obrońca Kudelskiego ??? To jedna i ta sama osoba…to synek/urząd mu płaci/ tego sprytnego działacza ,co to raz jest dyrektorem,a na wybory startuje by zbierać głosy ,zostać radnym i znowu jest dyrektorem,bo tam lepsza kasa…to taki prawdziwy "prawy i sprawiedliwy"

   • nono dodano 9 lat temu

    Więcęj takich spostrzeżeń, a po wyborach trzeba będzie poodnajdywać tych spryciarzy

  • duszek dodano 9 lat temu

   Obejrzałem dzis Kozaczyńskiego i spółkę jak udzielali 'POPARCIA" dla kandydatów. Ludzie ten Pan posel to nawet z kartki przeczytać nie potrafi i ten facet podobno kieruje PO w mieście,jak to,to będzie dowodziło platformą to pis może spać spokojnie. a Dobijański i Karaś to za plecami posła stali przestraszeni.

   • swojak dodano 9 lat temu

    hi hi dobre spostrzeżenie,no niestety Pan poseł prezentuje to co potrafi,czyli miernotę. Platforma w Siedlcach jak nie wybierze na wodza kogoś z "jajami" ,to do końca świata będzie w opozycji.Chyba że poseł to najlepszy z całej PO w Siedlcach,reszta zaś tłem…

  • xx dodano 9 lat temu

   DLACZEGO USUNIĘTO MOJE 4 WPISY WIDZĘ,ŻE SPIN BARDZO KIBICUJE SITNIKOWI. NIE POZOSTAWIĘ TAK TEGO.

   • Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

    Po pierwsze Pana komentarze nie zostały usunięte tylko czekały na akceptację. Miał to Pan wyświetlone u siebie na komputerze, więc proszę nie kłamać.

    Po drugie napisał Pan komentarze przed północą i minuta po minucie, a ja naprawdę czasem śpię. Dlatego na akceptację czasem trzeba poczekać na akceptację kilka godzin, zresztą jest to napisane w regulaminie, więc warto go przeczytać zanim się zacznie komentować, a potem coś nam zarzucać.

    Po trzecie SPIN nikomu nie kibicuje. Akceptowane komentarze są ZA jak i PRZECIW zarówno jednemu jak i drugiemu kandydatowi, więc naprawdę to, że na swoje musiał Pan poczekać nie świadczy o niczym.

  • SPIN DOKTOR dodano 9 lat temu

   Ludzie czy wyście tu wszyscy poszaleli obrzucacie się czym tylko się da…a nikt nie zapytał ile lat ma jeden czy drugi kandydat? To są istotne sprawy…ludzie pracy nie mają a nie jeden kombinator co nabył już prawa do emerytury siedzi bo ma układy i blokuje miejsce młodym…a kiedy Ci młodzi ludzie mają odbyć staż ,praktyki jak dziadki i babcie blokują etaty…NIEMA ludzi nie zastąpionych

  • Krzysztof/ Papież dodano 9 lat temu

   Pomyślcie Ludzie kogo chcecie na prezydenta Sitnika Kłamce Prezydent Kudelski chce tylko dobra dla SIEDLEC a wy widać przez wybór Sitnika tego Oszusta niszczycie nasze MIASTO SIEDLCE

 2. ??? dodano 9 lat temu

  O jakiej debacie pan mówi? Miał pan szansę się wykazać i… (…)

  Dużo mówienia, zero konkretów. Tak jak ta pożal się Boże konferencja.

  • ??? dodano 9 lat temu

   Redakcja mnie ocenzurowała, a tam był tylko link do debaty. Z resztą wiecie, gdzie ją znaleźć 😉

   • Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

    To nie jest cenzura tylko stosowanie się do własnego regulaminu. Jest w nim punkt dotyczący linków.

    • Wiesław dodano 9 lat temu

     Pani Aneto dlaczego od 6 godzin nie ma wpisów ??? Czemu są blokowane wpisy dot. Pana Kudelskiego oraz Pana Sitnika ??? Co się stało ???

     • Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

      Nic nie jest blokowane, po prostu od godziny 9.30 byłam na materiałach. Dopiero wróciłam i dopiero zabrałam się za akceptowanie. A że komentarzy jest ponad sto to trochę się niestety zeszło.

     • k. kuligowska dodano 9 lat temu

      Ot i mamy sedno. SZTAB WYBORCZY się oburza, że nie dodali ich kilkadziesiąt wpisów oczerniających w głupi, prostacki wręcz sposób obecnego prezydenta. To jest tak śmieszne jak i żenujące. Wstyd mi za taki poziom dyskusji, którą – teraz to widzę dokładnie – narzuca jednak kontrkandydat prezydenta, nie potrafiąc ani w debacie ani w żaden inny sposób pokazać, co ma do zaoferowania mieszkańcom Siedlec. Mieszkańców ma się chyba za idiotów, skoro chce się ich zjednoczyć do siebie na zasadzie bezmózgiej negacji dokonań i samej osoby przeciwnika.

  • to nie była debata!!!!! dodano 9 lat temu

   to nie była debata! debata to rozważanie, ważne pytanie: które media w Siedlcach (poza SPINem) są niezależne??

   • Anonim dodano 9 lat temu

    naprawdę wierzysz w to?

   • Kornel dodano 9 lat temu

    Niezależny SPIN? Wierzysz w to? Jeśli tak, to sam jesteś uzależniony (politycznie oczywiście).

 3. k. kuligowska dodano 9 lat temu

  Brednie. Proszę powiedzieć z czyjej nominacji został pan dyrektorem OSiRu?

  Zarzuca pan kłamstwo konkurentowi, a sam manipuluje pan innymi. Twierdzi pan, że Kudelski nie może rozmawiać z innymi partiami, a to oczywista nieprawda. Koalicja 7 lat z PO jako jedyna w Polsce była właśnie tu w Siedlcach możliwa.

  • BOLO dodano 9 lat temu

   Cyrk Kudelskiego popiera Jonek ten sam co rozwalił Polimex,to pewno tak i miasto skończy

   • ela dodano 9 lat temu

    Mostostalowcy już wiecie kto z kim trzyma…. Jonek i Kudelski w jednej drużynie…. Mostostalowcy NIE GŁOSUJĄ NA KUDELSKIEGO !!!!!!!!

    • bolo dodano 9 lat temu

     To mi się podoba..No,nareście mostostalowcy przetarli oczy….

     • ja dodano 9 lat temu

      nareście.

   • Polimex rozwaliło EURO 2012 dodano 9 lat temu

    i chore inwestycje drogowe.

    • Pracownik dodano 9 lat temu

     Polimex nie rozwaliło coś bezosobowego (Euro, drogi etc) tylko nieudolny Zarząd firmy ! Konkretni ludzie ponoszą za to odpowiedzialność !

     • Jontek dodano 9 lat temu

      Dodaj do tego odpowiedzialność państwa. Niezakonczony proces o wielomilionowe odszkodowanie od Głównej Dyrekcji Budowy Dróg i Autostrad. Wiesz coś na ten temat? Czy będziesz dalej p… takie banialuki ?

   • Ewa dodano 9 lat temu

    A kto to jest Jonek! To jest ten prezes (…), który przez kilka ostatnich lat sprytnie zadłużył siedlecki Mostostal na ponad 2,5 mld zl. Tak, tak dwa i pół miliarda złotych !!! A co roku zarząd Mostostalu wypłaca sobie wysokie premie za… osiągnięcia firmy. Tfu, tfu.. I teraz ten sam Jonek popiera Kudelskiego – przesłanie jest jasne. Jeden cwaniaczek popiera drugiego dlatego będę głosować na Pana Andrzeja.

  • pani k. kuligowski dodano 9 lat temu

   Dla k.kuligowski oczywistą oczywistością jest to że Pan Sitnik w żadnym razie nie mógł zostać szefem ośrodka sportu i rekreacji bez namaszczenia przez jakiegoś partyjniaka. To potwierdzenie że partie nadal traktują miasto jako łup wojenny.

 4. PO głosuje na Sitnika! dodano 9 lat temu

  Jacek Garbaczewski na facebooku: "Zmiana w Siedlcach jest konieczna i potrzebna. Głosuję na Andrzeja!"

  (…)

 5. Sztab dodano 9 lat temu

  Urzędnicy nie zapomnijcie złożyć sprawozdań ze swojej działalności w internecie. Najbardziej aktywni zostaną nagrodzeni.

  • ^^ dodano 9 lat temu

   To pisałem ja, Marian.

  • jasio dodano 9 lat temu

   Fajna ulotka… pewno Kudelski pobierał nauki u Jonka,jak się obłowić, i firmę położyć

   • Jasiu dodano 9 lat temu

    idź się bawić do przedszkola

    • Anonim dodano 9 lat temu

     Autor ulotki poczuł się urażony.
     Oj trzeba będzie się spowiadać 3 razy dziennie.

 6. jura dodano 9 lat temu

  panie s. koncz waść
  wstydu oszczedz.
  sam pan wiesz zes w debace na twarz wypadl z jadącego furmanu
  i jeszcze fikasz i dziennikarzom glowe mydlisz tymi pierdolami
  oczom moim sprawa sadowa się kroi nazywając mojego prezydenta klamca
  zal ze mieszkasz pan w miescie moim które perla jest tego regionu
  wyjedz pan z miasta tego

  • ale dodano 9 lat temu

   ale pojechałeś, brawo!

  • s dodano 9 lat temu

   Uchwałą PIS należy odebrać "Obywatelstwo miasta"

  • ona dodano 9 lat temu

   To weź sobie tego prezydenta do siebie to może chociaż nie będzie opowiadał bajek Siedlczanom, a na takie warunki debaty jak w TV Wschód na miejscu Sitnika mało kto by się zgodził. To nie była debata.

   • oj ona, ona dodano 9 lat temu

    No! Prawdziwy bohater! Wyzywa na pojedynek i nie jest przygotowany do starcia merytorycznie.Pytania były od internautów takie same dla obu kandydatów, więc o co chodzi? Nie było żadnej ustawki!
    Co najwyżej zabrakło publiczności buczącej w tle i oto chyba cała sprawa się rozbija.Gdy nie ma argumentów i wiedzy wtedy sprawdzają się ataki ad personam.

    • WDR dodano 9 lat temu

     Pewnie, że ustawka. Pytania od mieszkańców, ale wybrane przez samego Kudelskiego zapewne. TV Wschód to jak dla całego PiSu TV Trwam.

     • podczaszy dodano 9 lat temu

      Pewnie, jak się nie ma nic do powiedzenia, to najłatwiej powiedzieć: ustawka. A jak tam kampania białych wstążeczek na samochodach? Bo jakoś niewiele ich na mieście, żeby nie powiedzieć wcale.

     • WDR dodano 9 lat temu

      Nieee…. goniąc za Pisuarską modą, to najlepiej co wybory mówić, że były sfałszowane haha.

     • WDR do podczaszy dodano 9 lat temu

      Fakt… lepiej iść za modą pisiorków i napisać, że to sfałszowana audycja haha. Wszystko, co nie po waszej myśli, to tylko wietrzycie spisek, bo przegrywać nie potraficie.

   • k. kuligowska dodano 9 lat temu

    Najpierw Sitnik nalega na debatę, Kudelski się zgadza, jest debata, a teraz Sitnik podważa jej sens? Oczernia ją? Ludzie, jaka HIPOKRYZJA!

  • jasio dodano 9 lat temu

   niech Kudelski wraca tam skąd go przywieżli ….kierunek Rozbity Kamień

   • dm dodano 9 lat temu

    Jastrzębski kultury trochę!

   • Jasiu dodano 9 lat temu

    idź spać

   • adzia dodano 9 lat temu

    Panie Kudelski proszę zostać w Siedlcach . Jest Pan cudownym człowiekiem, jest Pan naszym Prezydentem i tak zostanie na najbliższą kadencję.
    Pan Sitnik niech wraca do W-fu, chociaż nie wiem czy uczniowie będą zadowoleni, bo to (…).

  • bolo dodano 9 lat temu

   A cóż tam zaprezentowal ten leśny dziadek ??? tylko mu uszatkę założyc i walonki i istny dzied maroz

   • Mówisz o Sitniku dodano 9 lat temu

    takie rzeczy? Wstyd.

   • jk dodano 9 lat temu

    Wstyd mi za takie komentarze, panie Sitnik.

  • w29 dodano 9 lat temu

   To jest twój prezio ale nie nasz'!!!!

  • Beata dodano 9 lat temu

   Pan Sitnik to dobry gospodarz, mądry, rozsądny dbający o powierzone mu mienie i zadania. Wiem jaki on jest bo był u nas dyrektorem w SP nr 7. Osoby go nieznające umieszczają złośliwie negatywne opinie na jego temat. Uważam, że robią to ludzie ze sztabu wyborczego pana Wojciecha. To jest nieludzkie i podłe. Dlatego my nauczyciele w najbliższą niedzielę będziemy głosować na Pana Andrzeja. Tak się składa, że będą to Andrzejki !!! 🙂 🙂

   • Tak się poświęca nasz dobry gospodarz dodano 9 lat temu

    a na forum wbijają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki !!! :-((

   • brawo Beata, nareszcie ktoś zaczął myśleć dodano 9 lat temu

    my rodzice tez zagłosujemy na p. Sitnika

   • nauczycielka dodano 9 lat temu

    Nie "my nauczyciele" tylko "ja" znajoma, a może córcia. Proszę nie pisać w moimi imieniu jestem nauczycielem znam Pana Sitnika i nie zamierzam na niego głosować. Tak ja ,jak i wiele moich koleżanek.

   • nauczycielka dodano 9 lat temu

    Coś, słabo ze stylistyką i interpunkcją pani nauczycielko.
    No cóż jaki Pan taki kram

 7. ewelina dodano 9 lat temu

  ALE MANIPULACJA! WCZORAJ TO PANU NAPISAŁAM NA FACEBOOKU, WIDAĆ, ŻE DALEJ PAN W TO BRNIE.

  SITNIK MÓWI "Mi jest łatwiej dostać się gdziekolwiek właśnie dzięki temu, że mówię, iż jestem bezpartyjny. Wątpię by prezydent z PiS chciał jechać i rozmawiać z przedstawicielami z PO, ja rozmowę podejmę z każdym.".

  WCZORAJ ZDEMENTOWAŁ TO POSEŁ KOZACZYŃSKI: "Andrzej Halicki, w poprzednich wyborach rozmawiał z Wojciechem Kudelskim, bo jest otwarty i będzie rozmawiał z każdym.".

  WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI. MANIPULACJA TO RAZ, ZARZUCANIE KŁAMSTWA, GDY GO NIE MA, TO DWA.

  • Kasia dodano 9 lat temu

   Ewelina pracujesz w Urzędzie Miasta to że niby wiele nie rozumiesz. Co dla ciebie jest manipulacją??? Dziewczyno ogarnij się. Pan Sitnik ma konstytucyjne prawo rozmawiać, negocjować i współpracować jako bezpartyjny z różnymi osobami partyjnymi. Dziewczyno, zajrzyj do encyklopedii co to znaczy osoba bezpartyjna. Potem komentuj, to twoje nieuctwo nie będzie tak rzucało się w oczy…

  • Anonim dodano 9 lat temu

   A dlaczego cała krytyczna prawda odnośnie rządzenia Kudelskiego na jego fanpage`u jest natychmiast usuwana??? WSTYD i TCHÓRZOSTWO!

 8. PIS dodano 9 lat temu

  Dlaczego Kudelski może układać się na Lewo i Prawo i jeszcze na Środku, a innych okrzykuje za jakieś rozmowy za przestępców.

  • Pan Sitnik wzdrygał się dodano 9 lat temu

   na słowo"polityka" . Kampanię budował na wmawianiu ludziom, że jest bezpartyjnym, lepszym od politycznych. A po pierwszej turze wyborów POjechał od razu do p. Halickiego, rzekomo po program pierwszej potrzeby dla urzędników. (A swoją drogą wychodzi na to że urzędnicy są najważniejsi). Taka sytuacja budzi zasadnicze wątpliwości i karze stawiać pytania. O co chodzi? PO co tam pojechał ? I tłumaczenia,że po program komputerowy, gdy w Urzędzie jest właśnie wdrażany e-PUAP budzą uzasadnione wątpliwości. Kudelski zaś przez 7 lat był w koalicji z PO i bezpartyjnym Siedleckim Towarzystwem Samorządowym. Starał się łączyć ludzi, a nie dzielić. I dlatego dziwne zachowanie p. Sitnika co najmniej dziwi. A Kudelski może rozmawiać z każdym

  • docent dodano 9 lat temu

   Moim zdaniem sztab pana Kudelskiego wymyślił pomówienie pt. "Sitnik rozmawia z partyjnymi to nie jest bezpartyjny". To jest nielogiczne. To czy jest się partyjnym czy nie zależne jest od przynależności do partii lub nie. Sitnik do żadnej partii nie należy tzn. że jest bezpartyjny !!! Przecież to jasne. Pomówienie sztabu Kudelskiego to sofizm (wmawianie że białe jest czarne lub odwrotnie). Czysty sofizm, nic więcej. Wg. tej szkoły filozoficznej każdy sukces, dobry uczynek, osiągnięcie można przedstawić jako coś negatywnego. Moim zdaniem Kudelski boi się poparcia Sitnika przez inne partie w Siedlcach, stąd te perfidne pomówienie. Uważam, że za taką postawę KUDELSKI MUSI ODEJŚĆ !!!

   • Docencie dobra diagnoza tylko dotyczy kogoś innego dodano 9 lat temu

    Dokładnie tak jak napisałeś działają sitnikowcy. Wmawiają mieszkańcom Siedlec, że żyją oni na kompletnym zad….u. gdzie wrony zawracają, wiatr hula, a śródmieście porasta chwastem. A Kudelski jest nieudacznikiem. Przez osiem lat tylko siedział w gabinecie i układał pasjanse, a środki unijne przepadły bez wieści.

    • mylisz się dodano 9 lat temu

     to dlaczego po kolejnych "wydarzeniach" w Siedlcach, ludzie na ogólnopolskich forach piszą: "wyrazy współczucia dla siedlczan" – cytat

 9. Zibi dodano 9 lat temu

  Siedlczanie wyborcy patrzcie co się stało olaboga PREZYDENT KUDELSKI NA PLAKATACH MIAŁ RĘKĘ W GÓRZE TERAZ MU OPADŁA DO KOLAN CO SIĘ STAŁO OSŁABŁ CZY MOŻE ZWĄTPIŁ W SWOJE MOŻLIWOŚCI.

  • ??? dodano 9 lat temu

   Ale merytoryczne argumenty kontrkandydata. Żal dyskutować.

  • Kudelskiemu wszystko chyba opadło ze zmęczenia dodano 9 lat temu

   Tylko twarz wypiękniała i odmłodniała.
   No cóż – Kudelski wszedł w ślady całego PIS – łącznie z prezesem.
   Kampania wyborcza tej partii polega na obrzucaniu błotem kontrkandydatów.
   niestety.

   • Nowe Iganie dodano 9 lat temu

    Gdyby Sitnik miał czyste ręce jeszcze. A tak to lipa panie Sitnik.

   • propaganda miłości dodano 9 lat temu

    PIS nigdy nie prowadził negatywnej kampanii i raczej nie będzie tego robił bo prezes wyznaje inne standardy. Natomiast nazywanie rzeczy po imieniu i demaskowanie kłamstw owiniętych w kolorowe papierki to nie jest obrzucanie błotem tylko ujawnianie prawdy często niewygodnej dla pozerów. Oni zawsze się wkurzają jak ktoś ściągnie im maskę z twarzy.

    • w29 dodano 9 lat temu

     Hahaha haha hihih haaa ale bredzisz.

    • Anonim dodano 9 lat temu

     PiS nigdy nie prowadził negatywnej kampanii????????????? Buhahahaha, ale się uśmiałem. Ciemnogród normalnie wypisuje bzdury. Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą… tacy jesteście.

  • coś w tym jest..... dodano 9 lat temu

   Po udziale w takiej debacie i z takim zawodnikiem to wszystko może opaść, nie tylko ręce niestety…….

  • lucyna dodano 9 lat temu

   Kudelskiemu rączka opadła, nosek zbladł i na tydzień przed wyborami ogłosił się prezydentem wszystkich siedlczan !!! To jest kłamstwo !!! Kudelski nie jest moim prezydentem, mojej rodziny ani moich kolegów. A więc nie jest prezydentem wszystkich siedlczan. Co za gbur, pyszałek i arogant !!! Jego hasło powinno brzmieć – Chcę być prezydentem wszystkich siedlczan.

   • xyz dodano 9 lat temu

    Akurat jako gbura, pyszałka, aroganta, a od siebie dodam autorytarnego dyktatora zakwalifikowałabym zupełnie kogoś innego. Wy w sztabie, którzy tak usilnie mnożycie te komentarze obrażające jedną stronę musicie w końcu zauważyć, bo po wyborach zostaniecie z niczym. To nie ma szans bytu, skoro ktoś od was jest tylko marionetką.

  • wyborca dodano 9 lat temu

   Ja dostrzegam trzecie wcielenie Kudelskiego. Taki piękny na banerach, niczym modelka na wybiegu i jaki uprasowany. Czy ktoś o wielu twarzach może być wiarygodny?

 10. Anonim dodano 9 lat temu

  Proszę pokazać tą ulotkę lub link do niej.

  • Anonim dodano 9 lat temu

   Kłamie i to jak w wielu sprawach: Żółkiewski, park itd.

   • Żółkiewszczak dodano 9 lat temu

    Akurat z Żółkiewskim to właśnie twój kandydat się nie popisał w trakcie debaty. On chce z tego wieczorówkę zrobić. Kudelski przynajmniej zazyna remont (przetargi rozpisuje czy rozpisane juz) i za 1,5 roku będzie nowy-stary budynek Żółkiewskiego.

    • Anonim dodano 9 lat temu

     gdzie masz ten dawno mający się odbyć przetarg.

    • Anonim dodano 9 lat temu

     To oczekuj na remont Żółkiewskiego, optymisto.
     Laaaaaaaaaaaaaata im to.

     • Anonim dodano 9 lat temu

      I nikt nie powiedział, że da się to zrobić szybciej przecież to zabytek i bez palca konserwatora nic nie zrobisz. Jedno jest pewne stało się tak, że młodzież i ich wieczorowa nauka to kpina z nich i ich rodziców

    • popieram dodano 9 lat temu

     Zgadzam się zupełnie, ciekawe kto chciałby chodzić do szkoły wieczorowej ale w centrum… i spędzać czas od 13-14 jak lekcji w liceum jest o wiele więcej niż w gimnazjum po 7-8 godzin często a materiału jest niestety dużo więcej do nauki … To o której godzinie Ci uczniowie wychodziliby ze szkoły ?

     • A po co mają wychodzić? dodano 9 lat temu

      Może być jeszcze nocna zmiana od 22.00 do 06.00. Głosujcie na Sitnika !!!!

    • Absolwent Żółwie wskiego dodano 9 lat temu

     Jak czytam takie komentarze to mnie krew zalewa. Jak byś dobrze słuchał to byś takich glupot nie pisał. W wypowiedzi p. Sitnika chodzilo ze bez sensu jest płacić za wynajm do Mazovi! Skoro mamy niż demokratyczny to szkoly sa prawie puste i lepiej jest ulokować IV LO w placówce ktora ma wolne klase. Pieniadze zaoszczedzone to tej pory byly by wkładem który dal by szansę zrealizowac rewitalizację szkoly z funduszy EU.

     • Anonim dodano 9 lat temu

      Pokój nauczycielski poćwiartować czy zwolnić zacne grono i zmniejszyć ilość pracujących w Siedlcach ja uważam że płacimy ale dzięki temu ktoś jeszcze ma pracę, ludzie zostawcie Żółkiewskiego w spokoju

     • rodzic dodano 9 lat temu

      Wskaż taką szkołę! Gdyby taka była to Żółkiewski nie byłby teraz na Sokołowskiej. A o nauce uczniów na dwie zmiany to zapomnij, bo nikt nie chce powrotu PRL.

    • WDR dodano 9 lat temu

     Zaczyna remont, bo kolesiostwo już się nachapało z dzierżawy albo przed wyborami trzeba było troszkę pokłamać. Rzucił się na Żółkiewskiego, a ludzie nie mają jak przez tory przejść w XXI wieku hehe

    • beata dodano 9 lat temu

     Kudelski kłamie ws. żółkiewskiego. Chce doprowadzić budynek szkolny do ruiny, aby oddać ją w prezencie Kurii na muzeum – podobnie jak to było z byłą siedzibą policji przy ul. Świrskiego. Kudelski kłamie, Kudelski musi odejść. DLATEGO GŁOSUJĘ NA PANA ANDRZEJA !!!

    • Urzędnik dodano 9 lat temu

     Przetarg rozpisany hm, chyba na serwetce, bo nie w urzędzie

 11. marek dodano 9 lat temu

  pan s chce mieć wgląd w finanse miasta
  ja rozumiem ze 4 lata będzie zaglądać w portfele każdego mieszkańca Siedlec…. tak?
  ty się chłopie powinieneś cieszyć ze nie wiem jak radnym się stales… ale tez nie wiem po co…
  bo już jeden tomczuk był i niestety znów będzie a teraz jeszcze pan… po co ?? przecież i tak nic nie zrobicie… 4 lata będzie się tylko kasę brać i zakłócać sesje radnych… pierodołami w stylu na ulicy światełka nie ma, a pojemnik ze śmieciami się wysypał…

  • radek dodano 9 lat temu

   Właśnie tym zajmowała się Przewodnia Inteligencja Siedlecka.

  • ola dodano 9 lat temu

   Pan Andrzej chce mieć wgląd w finanse, bo są prowadzone ze szkodą dla mieszkańców !!! Zadłużenie jest ogromne, a poparcie Jończyka wskazuje, że może przekroczyć miliard !!! Jończyk nauczy Kudelskiego jak to zrobić. Ten Jończyk to koszmar w naszym mieście. Miałam głosować inaczej, ale teraz jestem za panem Sitnikiem.

   • XXX dodano 9 lat temu

    Z cała pewnoscią chce miec taki wgląd. Napewno tez chciałby z nich skorzystać dla zaspokojenia tych którzy go dzielnie popierają. Najbliższych nie ukrzywdzi , a jest ich trochę do obdarowania.

  • Nikt dodano 9 lat temu

   Oj PiS-em pachniesz człowieku, Tomczuk mandat ci odebrał haha? On jako jeden z niewielu chciał coś zrobić.

   • marcopolo dodano 9 lat temu

    Dostać się na następną kadencję!!!!!

 12. OKO dodano 9 lat temu

  Panie Sitnik co pan sobą reprezentuje …?
  No chyba tylko to że nawet czyta Pan bez zrozumienia tak jak na debacie. Mógł się Pan trochę przygotować. Nie ma Pan pojęcia o możliwościach Rady Miasta i prezydenta. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Absolwent Żółwie wskiego dodano 9 lat temu

   OKO. Czy tak ciezko skumac ze da debata to byl TEATR JEDNEGO AKTORA w roli główne p. KUDELSKI. Normalnie to Ten pan nie potrafi sam pelnej wypowiedzi sklecic. Po za tym co to za debata bez Mieszkańców i podsumowanoa! Zenada

   • Co ty opowiadasz? dodano 9 lat temu

    Kudelski słynie z tego, że przemawia z sensem i bardzo składnie. Ale skoro kończyłeś Żółwiew skiego! to zapewne jesteś specjalistą od oceniania innych.

    • przemawia dodano 9 lat temu

     Dobrze powiedziałeś- przemawia,a nie rozmawia.Ale nauka gestykulacji przez Tymochowicza jakoś uciekła w las.

  • michał dodano 9 lat temu

   Oko co ty sobą reprezentujesz ??? Umiesz jedynie pisać pod nickiem, nawet nie podając swojego imienia. Cienki jesteś. Co do Sitnika – facet wie co chce i dąży do tego. Popieram go bo również mam dość republiki kolesi w naszym mieście. Pewnie pamiętasz pierwszą debatę Kudelskiego w 2006?? I jak na niej on wypadł??? Cienko, bardzo cienko, mnóstwo kartek, kartek i czytanie z kartek…

  • Jan dodano 9 lat temu

   Samorządności możesz się nauczyć zarządzania niestety nie. A nasz Wojtek Ibisz Kudelski ani samorządowiec ani manager. On teraz model.

   • k. kuligowska dodano 9 lat temu

    Żal dyskutować z takimi argumentami. Zarządzać nie potrafił? Ja mam inne zdanie.

 13. siedlczanin dodano 9 lat temu

  SIEDLCE TO NIE MIASTO DLA KARIEROWICZA JAKIM JEST P. SITNIK. ON TYLKO MYSLI O SOBIE. LUDZIE POPYTAJCIE JEGO SĄSIADÓW.

  • Anonim dodano 9 lat temu

   i tych co kiedyś pracowali w Klonowa spa

  • karol dodano 9 lat temu

   Pracowałem w SPA na Klonowej, Jędruś był OK. Nie wiesz co było to nie pisz…

 14. Jerzy z rodziną dodano 9 lat temu

  Z ratusza mam najnowsza wiadomość- załoga zamawia 2 torty- " Witaj nasz kochany włodarzu- W. Kudelski " i 2 rezerwowy " Witaj ple ple ple -A.Sitnik. Brawo.Ale sie narobiło- 2 tygodnie temu – wiedziałem na kogo głosować ,ale po koalicji stołkowej z Sochacką- zmieniam zdanie

  • wiola dodano 9 lat temu

   Ten tort z Kudelskim powinni wystawić w holu Urzędu Miasta jako promocja Pan Prezydenta. Przecież na plakatach jest już napisane – Prezydent wszystkich siedlczan. Co za (…). Beeeeeeeee

 15. RODOWITA SIEDLCZANKA dodano 9 lat temu

  PRZESTAŃCIE TROLOWAĆ III
  . W siedlcach jest od wielu lat BARDZO ŻLE dzięki ekipie miłościwie nam panującego prezydenta. Większośc siedlczan już się obudziła.
  Prawdy o tragicznej sytuacji nie da się ukryć mimo zakrycia naszego miasta banerami p. Kudelskiego za które niestety i tak my podatnicy zapłacimy .

  • polly dodano 9 lat temu

   Bo tak sztab Sitnika napisze w Internecie? Pogięło? Bardzo źle? Kup sobie okulary!

  • na czym ten dramat polega dobra kobieto? dodano 9 lat temu

   Od urodzenia tu mieszkam i jestem z tego dumna. Żyje mi świetnie, cieszę się każdym wyremontowanym domem, nowym skwerkiem, chodnikiem, obwodnicą, tym, że warszawskie teatry zabiegają by do nas przyjechać, że nie wstyd zaprosić wybitnych artystów z Polski czy zagranicy bo wystąpią w cywilizowanych warunkach. Goście przyjeżdżający spoza Siedlec zazdroszczą nam gospodarza. Ci których dawno tu nie było nie mogą poznać miasta. A latem ile tu zieleni, kwiatów. Na zdjęciach z lotu ptaka wygląda jakbyśmy mieszkali w parku. Ci którzy muszą jeździć do pracy do Warszawy w sobotę i niedzielę mają gdzie odpocząć. Są kina, teatr, koncerty, widowiska, mecze, jest basen, lodowisko, kryty kort tenisowy, skate park, kawiarnie, puby, restauracje.
   Trzeba wyjątkowo złej woli by tego nie widzieć.

   • nakarmisz tym rodzinę dodano 9 lat temu

    czy glodne dzieciaki wyślesz do teatru, "Parku Wodnego", kina itd?

    • hgw dodano 9 lat temu

     Ja pie…. Jaki populista!!!!

    • socjalnie dodano 9 lat temu

     Może aquaparkiem nie nakarmie, ale w Siedlcach zostało wybudowane ostatnio stosunkowo do liczby mieszkańców bardzo dużo mieszkań socjalnych, jedne z najlepszych wyników w województwie

     • A kto ten socjal spłaci dodano 9 lat temu

      Mieszkańcy obdarowani i utrzymywani przez MOPR czy ci co z niego nie korzystają.
      Kudelski budując socjale wiedzial co robi – to jego elektorat. To oni się cieszą z tych "zdobyczy kulturalnych" w mieście nie pracując mają czas na rozrywkę, o środki tez miasto zadba – a zapłacimy wszyscy.

     • 123 dodano 9 lat temu

      A czy wiesz że m2 wybudowania takiego mieszkania to 6400 zł. Czynsz który ludzie płacą to 600 zł, gotują na kuchenkach elektrycznych, chodzą po błocie bo chodników nie mają. Tam nie mieszkają ludzie zamożni. Spółdzielnia buduje za połowę tej kwoty mieszkania w wyższym standardzie. Stoi jeden blok z 70 mieszkaniami – niezasiedlony. Dlaczego? Dlatego, że nikt nie chcę się tam przeprowadzić. A teraz zadaj sobie pytanie człowieku. Czy potrzebne są kolejne niezasiedlone mieszkania komunalne. Kudelski buduje te mieszkania na kredyt (25lat). Opamiętania. I to jest dobry zarządca, samorządowiec ??? Dlaczego o tym nie powie. Jego rządy to jedna wielka ściema.

    • Dzieciaki bardzo często dodano 9 lat temu

     chodzą do teatru. Są specjalne przedstawienia dla przedszkolaków
     i starszych dzieci.

   • WDR dodano 9 lat temu

    Wydawać kasę na prawo i lewo każdy głupi potrafi. Widzicie tylko teraźniejszość. Nie patrzycie na skutki za kilka lat. Wydawać kasę, gdzie głównym źródłem są kredyty i obligacje, a nie dotacje unijne, to już wydawanie pieniędzy podatników bez przemyślenia. Oczywiście, takimi inwestycjami można przekupić elektorat, a później niech się przyszłe pokolenie martwi.

    • podczaszy dodano 9 lat temu

     Jasne, a jakby nie budował, to byś twierdził, że nic nie zbudował, albo że nie potrafi wykorzystać funduszy unijnych. Jak się chce to kij się zawsze znajdzie.

    • k. kuligowska dodano 9 lat temu

     SIEDLCE SĄ LIDEREM W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH NA MAZOWSZU. TO JEST FAKT, PROSZĘ NIE PISAĆ WIĘC, ŻE NIE POZYSKUJEMY ŚRODKÓW UNIJNYCH, BO JEST TO KŁAMSTWO.

   • sceptyk dodano 9 lat temu

    Ten ogród to chyba, że w parku, chociaż i tam wycinane są zdrowe drzewa. No i dużo drzew jest wirtualnych – wyciętych, bo przeszkadzały w centrum miasta (np. Pułaskiego) czy przy Lidlu. Latem rozprażone słońcem chodniki. No bo po co w mieście zieleń?

   • gość dodano 9 lat temu

    No, i ILE jest kościołów!!!!!!!! Nie zapominaj o klerze!!! Ilu mają przez to wiernych duszyczek!!! "Suchają" i "syszą" słowo Boże!!!

  • maciej dodano 9 lat temu

   Uważam, że dwie kadencje Kudelskiego wystarczą. Czas na zmiany, czas na Pana Andrzeja. Ja głosuję na Sitnika. Kudelski musi odejść !!!

   • Kudelski musi zostać !!!! dodano 9 lat temu

    Sitnik niech się jeszcze pouczy o samorządzie.

 16. Za Młodym dodano 9 lat temu

  Panie Andrzeju, odwagi.

  • do wyżej dodano 9 lat temu

   Ja zamiast odwagi wolałbym wiedzę, kompetencję i doświadczenie. Odwagą to on zabłysnął w ostatniej debacie.

  • konrad dodano 9 lat temu

   Panie Andrzeju, Siedlce chcą zmian, Siedlce mają już dość Kudelskiego 🙂

   • Mów za siebie kolego dodano 9 lat temu

    Siedlce to nie sami klakierzy Sitnika

    • Anonim dodano 9 lat temu

     pocieszaj się.

    • i... dodano 9 lat temu

     … nie obrażaj tysięcy siedlczan

 17. Proszę uwierzcie mi na słowo!!!! dodano 9 lat temu

  Nie wystarczy oświadczenie, że nie będzie zwolnień. Wyborcy Pana nie znają. Nie mają podstaw, aby wierzyć w Pana słowa. Póki co to tylko puste obietnice. Zero konkretów.

  • :D dodano 9 lat temu

   Ot to, to. STO pozdrawia, nauczyciele nie mogą nic oficjalnie powiedzieć, bo tak się boją 🙁

   • :) dodano 9 lat temu

    bredzisz… akurat wczoraj rozmawiałem z rodzicem i był zadowolony.
    Właśnie tam widzę miejsce p. Sitnika nieźle dyrektoruje i niech tak zostanie.

    • pozdro dodano 9 lat temu

     Andrzej sam sobie coś takiego napisałeś? Wiemy przecież jak jest 😀 Pozdro facet, ale nie daj Boże siedlczanom taki prezydent autorytarny 😀

     • :) dodano 9 lat temu

      Tak sam sobie napisałem że nieźle dyrektoruję i zostanę w szkole… CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM

  • ewa dodano 9 lat temu

   Komu uwierzyć na słowo Kudelskiemu czy Sitnikowi? Kudelskiemu – przenigdy, dość już tego marionetkowego misiaczka pana Tchórzewskiego. Czas na zmiany, czas na Pana Andrzeja!

   • Kudelski dał się poznać dodano 9 lat temu

    przez ostatnie osiem lat. Za Kudelskim przemawiają czyny, zmiany jakie zaszły w Siedlcach. Sitnik póki co pokazał tylko swoją niekompetencję podczas debaty. To za mało, aby otrzymał mój głos. Popieram Kudelskiego.

    • xyz dodano 9 lat temu

     Dodatkowo wszystko neguje, nic nie proponuje w zamian. Trochę to smutne, bo Kudelski ma wygraną w garści.

     • jesteś pewny co ma w garści? dodano 9 lat temu

      jak by miał wygraną w garści to nie wydałby tyle kasy na reklamę i nie wynajął tylu urzędników do pisania takich komentarzy .

 18. Do tych co za Sitnikiem dodano 9 lat temu

  Na forach piszą opłaceni ludzie Kudelskiego,wystraszeni o swoje stanowiska mogą wiele stracić.Podobno ludzie z Warsiawy zjechali do pomocy.A wy ze sztabu Sitnika dobrze przemyślcie zanim coś puścicie w eter bo dajecie pożywkę trolom.

  • O Cię Florek dodano 9 lat temu

   ale się porobiło. Powiadasz posiłki z Warszawy sprowadzili? A to cwaniaki.

  • k. kuligowska dodano 9 lat temu

   Poziom argumentów i obrzucania się pomówieniami jest naprawdę wyborny. Panie Sitnik, pana ludzie nie lepsi. Pan mówi, że nie będzie zwalniał, a z tego wynika, że idzie pan się sam nachapać i zwalniać. Wstyd.

  • A wiesz, że kłamstwo to ciężki grzech? dodano 9 lat temu

   Widziałeś te listy płac? Znasz kwoty? Znasz ludzi z nazwiska biorących pieniądze?
   W głowie ci się nie mieści, że ludzie mają inne poglądy niż ty i że ze zwykłej przyzwoitości reagują na farmazony tu wypisywane, które są wytworem chorych wyobraźni i nijak się mają do rzeczywistości.

   • tak tak dodano 9 lat temu

    ideologia każdej organizacji (również partii) pozostawia ślad w psychice w postaci tendencyjnego myślenia, na tej zasadzie działają sieci networkowe: powtarzana do znudzenia ideologia, utożsamianie się z konkretną grupą, sprzedaż towaru tudzież promowanie programu… więc wiedz, że nie tylko ty masz niezatruty umysł

  • cichy dodano 9 lat temu

   Sztab wyboczy PIS sprowadził w Warszawy spin doktora tzn. osobę od marketingu politycznego. To właśnie ta osoba wymyśla jak obrzucić błotem kontrkandydata Kudelskiego. Stąd te sofistyczne hasełka typu "Sitnik kłamie nie jest bezpartyjny bo rozmawiał z Halickim z PO". Co to jest sofizm – patrz w encyklopedii. Siedlecki PIS gotów jest zapłacić ciężkie pieniądze tylko po to by wygrać, by nadal być przy korycie…

   • podczaszy dodano 9 lat temu

    Hmmm, to ile jest gotowe zapłacić PO, żeby zachować władzę w całym kraju? Aż włos się jeży. 🙂

    • do podczaszego dodano 9 lat temu

     Hmmm,no to w takim razie czym się różni PIS od PO?A tak piękne hasła na sztandarach.Szkoda, że puste.

   • ??? dodano 9 lat temu

    Przecież się spotkał. To fakt. Rozmawiał o czymś, co jest już w Siedlcach wprowadzone? Czy to nie dziwne? Czy to nie świadczy podejrzanie o kandydacie? Bo albo nie wiedział, że coś takiego w Siedlcach jest i chciał na siłę zabłysnąć albo pojechał tam w innym jednak celu? Tego się nie dowiemy? Albo niekompetencja albo po prostu jakieś układziki z PO.

 19. czarnyPR dodano 9 lat temu

  Panie Andrzeju proszę się nie zrażać, tym co tutaj wypisują na zlecenie zwolennicy WK. Niestety to już pewna tradycja, że osoby kompetentne, które chcą coś dobrego zrobić w tym mieście są zasypywane internetowym hejtem, a w konsekwencji różnymi niemoralnymi metodami odsuwane od swoich stanowisk.

  • Dobrze prawisz dodano 9 lat temu

   kompetencja przyjdzie z czasem. Najpierw trzeba popracować w Radzie Miasta. Zapoznać się ze specyfiką pracy urzędniczej i funkcjonowaniem administracji. Nie może być tak, żeby szef wiedział mniej od swego podwładnego. Byłoby to niezręczne dla obu stron, frustrujące i wywołujące niepotrzebne emocje. Powodzenia Panie Andrzeju i do przodu.

   • Za cztery lata dodano 9 lat temu

    może się uda

  • k. kuligowska dodano 9 lat temu

   Kompetencji nie pokazał w debacie, która w mojej ocenie całkowicie go pogrążyła.

  • gosia dodano 9 lat temu

   Panie Andrzeju w Andrzejki głosujemy na Pana !!!

   • W Andrzejki głosujemy na Kudelskiego dodano 9 lat temu

    a Sitnikowi życzymy dużo zdrowia.

 20. echo dodano 9 lat temu

  Jeden obywatel Pan A.Sitnik sprawił,że PIS popuścił
  ze strachu w maj….

  • serio? dodano 9 lat temu

   A jest się kogo bać? Wiesz coś na ten temat?

 21. janas_dw dodano 9 lat temu

  Nie rozumiem czemu Pan Kudelski chwali się na swoim facebookowym profilu, że zmienił stare lodowisko w piękny obiekt, z którego korzystają Siedlczanie? Przecież to przede wszystkim zasługa Pana Andrzeja Sitnika, jako ówczesnego dyrektora OSiR-u. Pan Sitnik to jedyna kompetentna, uczciwa osoba na to stanowisko, która nie dopuści by zmarnowało się choćby pół grosza. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana Andrzeja, jako mieszkaniec Gminy !

  • hgw dodano 9 lat temu

   Za swoje Sitnik robił?

   • janas_dw dodano 9 lat temu

    A co może za Kudelskiego ? Sitnik się tym nie chwali jakoś. Za to Kudelski za swoje sam wybudował stadion, galerię itd. ? Zadłużył miasto a tereny pod budowę galerii sprzedał za czapkę gruszek. Kudelski pisze o zgodzie w swoim haśle a jako pierwszy dolewa oliwy do ognia: Sitnik – oszustwo polityczne. Jak to skomentujesz kolego?

  • mieczysław dodano 9 lat temu

   Pan Sitnik wyremontował lodowisko a Kudelski się chwali, że on to zrobił dla Siedlec. Parodia !!! Oj Kudelski, Kudelski , wstydź się. Gdzie twój honor chłopie !

   • k. kuligowska dodano 9 lat temu

    Wyremontował za swoje? Zbudował za swoje? Ludzie, skończmy populistyczne gadanie. Lodowisko wymyślili inni, radni miasta zagłosowali w uchwale budżetowej za jego powstanie, prezydent znalazł środki i postanowił wybudować przy Prusa taki obiekt jaki mamy teraz. Proszę nie mamić ludzi innymi opowieściami.

    • do faceta co się kobieco nazwał dodano 9 lat temu

     Ciekawy jestem który to Radny wymyślił lodowisko?, radni miasta zagłosowali w uchwale budżetowej za jego powstanie – i słusznie, bo za to wzięli pieniądze.,
     prezydent znalazł środki i postanowił wybudować przy Prusa taki obiekt jaki mamy teraz. To musiał szukać środków po swoich kieszeniach?Nie wystarczyło wezwanie Skarbnika?
     I w końcu jak to było Radni wymyślili, czy Prezydent postanowił?
     Proszę nie mamić ludzi takimi opowieściami.
     POMYSŁ DAŁ dyrektor MOSIRU, a Prezydent bierze pieniądze za polecenie urzędnikom wykonania uchwały Rady.
     Ktoś tu sobie za dużo przypisuje zasług.

 22. korsarz dodano 9 lat temu

  Po przeczytaniu powyższych komentarzy, robi się słabo i zastanawiam się czy to miasto jest naprawdę tak zmanierowane.?! Nie znam osobiście p. A.Sitnika, lecz wiem , ze pokonał w Wyborach 5 kontrkandydatów i chociażby za to należy mu się godne traktowanie jako człowieka nie uwikłanego w żadne personalne układy w Siedlcach.Dlaczego Go tak dyskredytujecie, jak wściekłe rottweilery i obrzucacie błotem? A gdzie " miłość do bliżniego , jak do siebie samego " ? Debata w TV Wschód była farsą, gdyż wyrażnie było widać, iż jeden kandydat "musiał " znać pytania i był przygotowany.Drugi korzystał z informacji BIP UM wyrażnie rozbieżnych. Nie niszczcie w taki prymitywny sposób człowieka, skoro zaufała mu i głosowała liczna część mieszkańców Siedlec.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • stop populistom dodano 9 lat temu

   Ten człowiek sam się skompromitował debatą i obarczanie winą i pomówieniami wszystkich wokoło jest bardzo dziecinne.

  • ......... dodano 9 lat temu

   Jeden układ walczy z przyszłym układem
   Nic więcej.
   Jeden jest znany drugi dopiero nam się objawi.
   Powodzenia …………………

  • kaja dodano 9 lat temu

   Na Tymińskiego też kiedyś wiele osób głosowało, a teraz się tego wstydzi. Podobnie będzie z Sitnikiem.

   • do kaja dodano 9 lat temu

    wcale nie wiadomo, czy nie byłby to dobry wybór patrząc na ludzkie upodlenie zgotowane przez krajan

 23. Bartek dodano 9 lat temu

  Ludzie co tu się dzieje czy tak ma wyglądać to miasto jak te wpisy? Czy naprawdę zabrakło wam resztek rozumu. Wiem człowiek w strachu robi różne głupie rzeczy, ale wasze argument świadczą o waszej wielkiej winie i strachu przed karą. Tu na ziemi będzie ona naprawdę lekka ale tam… to już nikt nie będzie was pytał DLACZEGO

  • klasyk dodano 9 lat temu

   TO CHYBA NAPRAWDĘ STRACH PRZED JEDNYM CZŁOWIEKIEM , KTÓRY MOŻE UJAWNI TE CZYNY.
   Jednak zagłosuję na p.Sitnika skoro tylu jego się lęka.

   • wielu się lęka dodano 9 lat temu

    ale jego niekompetencji

    • klasyk dodano 9 lat temu

     piszesz o poplecznikach, którzy boją się o posadkę

     • A jednak będzie zwalniał !!! dodano 9 lat temu

      a tak dementował i zapewniał, że nie będzie.

   • Nickodem dodano 9 lat temu

    Strach jest złym doradcą. W ogóle przy głosowaniu nie powinno się kierować emocjami (ani pozytywnymi ani negatywnymi). Szczególnie panie powinny pamiętać, że wygląd mężczyzny to nie wszystko. Ważniejsze są inne cechy, które są bardziej przydatne u prezydenta: konsekwencja, kreatywność, elastyczność, umiejętność zawierania kompromisu i charyzma. Dlatego głosuję na Kudelskiego.

  • właśnie dodano 9 lat temu

   Kto taki jest winny i tak się boi?
   Kto będzie miał taką wielką karę?

 24. klasyk dodano 9 lat temu

  JEŻELI p.SITNIK TO TAKA MIERNOTA TO PO CO TA CAŁA ARMIA p.KUDELSKIEGO ZIEJE NIENAWIŚCIĄ I OPLAKATOWUJE GZIE SIĘ DA JEGO CUDOWNY WIZERUNEK SŁONECZKA?

  • stop populistom dodano 9 lat temu

   Nie mnóż komentarzy, bo jesteś zabawny. Co ci obiecał Sitnik?

   • klasyk dodano 9 lat temu

    Tylko człowiek o (…) charakterze wszystkich podejrzewa. 🙂

  • nowy dodano 9 lat temu

   panika w urzędzie miny mają jakieś nie wesole, posiłki zjechały z W-wy pomagać położyć kontrkandydata…. i popatrzcie że za prąd. papier,telefony ,itp. to my zapłacimy… Urząd to teraz sztab wyborczy PISU

   • k. kuligowska dodano 9 lat temu

    ŚCIEMA. Dlaczego pan kłamie? Po co? To jest to wasze prowadzenie eleganckiej kampanii? Kpina.

 25. kkmm dodano 9 lat temu

  Dramat- Nauczyciele, w większości elektorat peło i bps głosuja na Sitnika.Bo jest "śliczny". Niby w szkołach nie ma agitacji wyborczej a zwolennicy Sitnika grzeją się ostro.

  • A potem będzie dodano 9 lat temu

   "Sami sobie zgotowali ten los" ?

  • nauczyciel dodano 9 lat temu

   Nie obrażaj nauczycieli. To myślący ludzie i pamiętają, że kiedy w sejmie było najwięcej posłów nauczycieli, to stracili oni najwięcej /za czasów SLD/. Podobnie będzie pod rządami prezydenta – nauczyciela.

 26. Anonim dodano 9 lat temu

  Może kto napisze gdzie się mieści sztab wyborczy, Kudelskiego. Kto opracowuje te piękne ulotki?
  Z jakiego sprzętu korzystają?

 27. Piotr dodano 9 lat temu

  a moze to wlasnie pan s. wydrukowal te ulotki by teraz tutaj takiego zbawce grac!
  ZERO KONKRETOW!!! ZERO!!!
  PANIE s. JEST PAN MALYM s.
  SMIEG ZAMIATAC PRZED DOMEM!!!

 28. PIUS dodano 9 lat temu

  Ostatni sądaż Kudelski 49% Sitnik 51%

  • do ewy dodano 9 lat temu

   Zapewniam Cię koleżanko że sztab obraduje w innym miejscu niż Urząd.

 29. Kuba M. dodano 9 lat temu

  Kuba nie wierze ze to zrobiłeś?

  • Kuba ma lepszą perspektywę dodano 9 lat temu

   od tych którzy nie podnoszą głowy z nad kompa. Przyjeżdża z daleka i widzi zmiany jakie zaszły w naszym mieście.Zmiany na lepsze.

 30. jaro dodano 9 lat temu

  sitnik 51% ?? hahahahaha!!! 🙂
  ja juz zalozyc sie moge!!! 😀
  ale skoro tak to sprzataczki w urzedzie juz napewno czekaja na auto pana s by je wyczyscic
  oraz mase ludzi juz sa spakowani by z siedlec wyjechac… bo pan s. bedzie rpzegladac finanse miasta… i wiodomo zwolnienia…
  czlowieku… nie wypieraj sie ze o tym nie mowiles bo ci co ciebie znaja to wiedza co chcesz zrobic!
  piep……y kapitalista!!!
  wyjazd do warszawy!!!

  • klasyk dodano 9 lat temu

   Ciekawy gatunek człowieka prezentujesz i dlatego " im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta"
   Gratuluję p. Kudelskiemu takiego elektoratu.

  • WDR dodano 9 lat temu

   Jak na razie, to spora część ludzi jeździ do pracy do Warszawy, bo takie Kudelski stworzył perspektywy dla obniżenia bezrobocia. Gdyby nie ta Warszawa, to pewnie wskaźnik poszybował by kilka punktów procentowych w górę. Nie siej propagandy, bo to Kudelski boi się prawdy, a Wy potraficie tylko wypominać jakieś mycie auta, a więcej brudów pod paznokciami ma wasz kandydat tchórz, który nie potrafi przyjąć krytyki i kasuje wszelkiej maści wpisy na swoim fanpage`u, które są niewygodną prawdą. Hipokryta!

   • klasyk dodano 9 lat temu

    Zapomniałeś o budowie centrum przesiadkowym z którego jeszcze szybciej p.Kudelski wyśle wszystkich zagranicę aby mogli reperować finanse miasta

    • WDR dodano 9 lat temu

     Albo wymeldować się z zadłużonego miasta i przeprowadzić się do warszawy lub na jej obrzeża i tyle z przyszłych wpływów z podatków… nie będzie środków na spłatę rat z zaciągniętych kredytów.

     • k. kuligowska dodano 9 lat temu

      A czy to miasto ma jakiś problem ze spłatą kredytów? Nie zauważyłam. Dług topnieje, inwestycje pozostaną. Czy to się komuś podoba czy nie. Pieniądze na kolejne inwestycje są. Sprawdź projekt budżetu na przyszły rok – ulice, Żółkiewski, budynek po policji, termoizolacja szkół i przedszkoli itd.

     • WDR do k. kuligowska dodano 9 lat temu

      Taka propaganda, tylko dla ciemnogrodu. Dług topnieje tylko na papierze. Tak samo długu prawdziwego nie podano, bo nie podano długów spółek miasta. Ten budżet, to jedno wielkie kłamstwo, gdzie podaje się planowane przychody ze sprzedaży majątku miasta (patrz zawyżone kwoty we wcześniejszych okresach). Propagandy ciąg dalszy z PiSu strony. I przestań pisać o Żółkiewskim, gdzie przed wyborami nagle znalazły się na remont pieniądze, ale to, co za podatników pieniądze nachapało się towarzystwo, które oddało pod dzierżawę powierzchnię po sąsiedzku Żółkiewskiego, to już ich kasa, a nasz koszt. Inwestycje za kredyty i obligacje…. haha, tak kasę to byle kto potrafi wydawać, a przyszłe pokolenia będą spłacać, bo z unijnych pieniędzy potrafiliście tylko remontować budynki, a taki projekt jak budowa aquaparku was przerósł. A obiecane finansowanie budowy aquaparku ze sprzedaży stadionu??? Gdzie ta kasa? Zadłużanie miasta źle jest oceniane w ratingach w sferze bankowej i gospodarczej. Patrzycie krótkowzrocznie i tyle z waszego rządzenia.

  • ohohohoho dodano 9 lat temu

   jaro, Ale już was nerwy ponoszą.A petentów dziś nie obsługujecie.

   • dług dodano 9 lat temu

    Dług topnieje.To ile tak naprawdę ma długu każdy siedlczanin? Miał 3.900, a teraz ma 3.899?

    • odpowiedź dodano 9 lat temu

     Ale populizm. Miasto nie ma problemów z jego spłatą. Spójrz na zadłużenie Torunia, tam jest jeszcze większe, ale miasto nie ma problemów z jego spłatą i ma jasną politykę informacyjną w tym temacie.

     • pomyśl trochę dodano 9 lat temu

      nie porównuj Torunia z Siedlcami, Toruń na inwestycjach zarobi, bo leży w centralnej Polsce na trasie nad morze, a Siedlce na czym zarobią? wschód czy to krajów czy miast zawsze był w tyle, spójrz na Siedlce: centrum miasta przeniosło się z okolic starego kościoła w okolice więzienia

 31. Obserwator dodano 9 lat temu

  Kilka faktów.

  1. Andrzej Sitnik – zaskoczenie dla wielu (szczególnie bagatelizujących go obecnych władz miasta). Andrzej Sitnik, to nie wszystko,
  2. Przebudzenie. Siedlczanie zostali obudzeni z letargu i dostrzegli w jakim świecie żyją. Cieszy to bardzo gdyż świadczy o zmianie myślenia w społeczeństwie Siedleckim,
  3. Zmiany. Napoleon Bonaparte mawiał kiedyś "Ci którzy nie doceniają swojego przeciwnika – już z nim przegrali". Pewne rzeczy zostały wykonane, nie wszystko poszło zgodnie z planami, ale najistotniejsze jest to że lawina ruszyła. Nawet jak Andrzej Sitnik nie wygra w drugiej turze, to powinno wielu dać do myślenia co się stało że człowiek lekceważony przez swoich konkurentów doszedł do tego miejsca i zdobył takie poparcie społeczne w mieście zwanym "hermetycznym kotłem",
  4. Apel do obecnych włodarzy. Cieszcie się tym co macie, zajmujcie się swoimi sprawami jak co dzień. Nam to wystarczy. My zaś będziemy obecni w cieniu, niedostrzegani przez Was, obserwujący, analizujący wszystko co nas otacza. Nasza praca codzienna, cicha i dyskretna spowoduje jeszcze, że bardziej się zaskoczycie. Z pomocą z zewnątrz zorganizujemy działania o jakich nie myśleliście. Część z nas wyjdzie wtedy z cienia, a dla Was będzie to koniec.
  5. Przyszłość Siedlczan. Widzimy ją w kolorowych barwach po tym jak Kochani Siedlczanie oddawaliście swoje głosy chcąc prawdziwych zmian w Waszym życiu. Wiecie już że Wasze miasto opanowane jest przez ludzi wrogich Wam i Waszej bytności. Mają za nic to jak Wam się żyje. Lawina jest w ruchu. Stan Waszych umysłów został pobudzony do myślenia. Ruszyliście z przyjemnością do działań. To bardzo budujące. Będziemy podejmowali szereg działań przez kolejne lata powodując dalsze budzenie Was z letargu w jakim żyjecie tak by po czterech latach tej lawiny nie dało się zatrzymać żadnym sposobem, a tych którzy tak rządzili miastem rozliczymy i pokażemy Wam publicznie.
  6. Apel do Siedlczan (spoza …..), bądźcie z nami, myślcie niezależnie, mądrze, przyłączajcie się do nas. Razem stanowimy siłę, której nie da się powstrzymać.

  (…)

  • :) dodano 9 lat temu

   weź pigułkę… fanie Matrixa

 32. Marian Kozak dodano 9 lat temu

  Pan Kudelski już dużo obiecywał kłamiąc w żywe oczy. Kandydować miał I kadencję, teraz mówił, że szkołę Żółkiewskiego chciał oddać uczniom. W dniu 01.09.2010 r zorganizowałem manifestcję przeciw oddaniu szkoły diecezji siedleckiej na muzeum regionalne. Teraz może wyjaśni kilka przetargów na, których staciliśmy sporo kasy. Może jakiś prawnik dopatrzy się więcej …. ja pomogę

  • Panie miłośniku Faktów i Mitów dodano 9 lat temu

   daj już spokój ze swoimi mądrościami.

  • :) dodano 9 lat temu

   Panie strażnik… nawet kandydata nie wystawiliście, skończ waść pier…

 33. Podatnik dodano 9 lat temu

  Czy to jeden z tych 20000 egzepmlarzy? Kto płacił za te ulotki? Czy to przypadkiem nie zostało wydrukowane na koszt CKiS (czyli w praktyce na koszt mieszkańców)??? Siedlczanie pewnie nie byliby zachwyceni…

  • O kolego dodano 9 lat temu

   to co piszesz to się nazywa pomówienie

   • Anonim dodano 9 lat temu

    Postrasz go, wystraszy się.

 34. Pudzian dodano 9 lat temu

  Sitnik jeszcze nie wygrał wyborów a już pojechał do Warszawy sprawy z PO załatwiać. To co w ulotce to nie kłamstwo. Sitnik karmi siedlczan populizmem, zrobie to zrobie tamto jeszcze nie wiem jak , puste słowa a ciemna masa sucha

  • do Pudziana dodano 9 lat temu

   Zarzucasz populizm Sitnikowi niesłusznie.
   To przeczytaj te punkty spisane PIS z STS . Jeden tylko konkret o ulicach remontowanych reszta to populizm o rzeczach tak oczywistych, że jak się przeczyta to jakby ci radni dopiero co się narodzili, a przecież niektórzy startują po raz piąty, szósty.

 35. X dodano 9 lat temu

  "Byłem w ministerstwie, a nie u przedstawiciela z Platformy", a HALICKI to kto? BEZPARTYJNA WARSZAWA??? Już się tak pogubiłeś P. Sitnik w swoich występach, że bredzisz.

  • emigrant dodano 9 lat temu

   A gdzie miał być, w kancelarii PO ? to byś miał temat do komentowania. Jeżeli ministrem jest ktoś z PO to pójdziesz do księdza aby coś załatwić ? Tak to sobie wyobrażasz?

  • A pan Kudelski to kto? dodano 9 lat temu

   szef siedleckiego PISU ,A tytułuje się się prezydentem wszystkich Siedlczan.

   • odpowiedź dodano 9 lat temu

    Nie jest szefem siedleckiego PiSu, proszę nie kłamać.

 36. swoją wypowiedzią na ulotce pani rektor Piechowicz... dodano 9 lat temu

  … straciła w moich oczach szacunek

  • A w moich oczach dodano 9 lat temu

   zyskała. Stwierdziła to co jest oczywiste dla osób, które nie są zacietrzewione i obiektywnie oceniają "Wojciech Kudelski posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające sprawne i profesjonalne kierowanie miastem."

   • Sławek dodano 9 lat temu

    Nie rozśmieszaj, Kudelski i profesjonalizm… chyba w oszukiwaniu. Kudelski to kłamca!

    • Pani Rektor Bożena Piechowicz dodano 9 lat temu

     jest osobą wykształconą, a o Tobie nic nie wiem. Dlatego ufam jej ocenie, a nie Twojej.

     • pani Piechowicz... dodano 9 lat temu

      …niech sobie będzie wykształconą, ale czy przeegzaminowała p. Kudelskiego z wiedzy fachowej, że tak bardzo go popiera?

     • Pani Rektor dodano 9 lat temu

      Jak ma źle mówić skoro jej szkoła ma chyba zysk z wynajmu pomieszczeń dla Liceum Żółkiewskiego.A jak inni mają źle mówić skoro dostali stypendia?PAn prezydent z własnej kieszeni im nie daje, tylko z podatków moich, pani, pana, społeczeństwa, i pana Sitnika

   • No jak się bierze tyle kasy dodano 9 lat temu

    za Żółkiewskiego – to trzeba popierać

 37. aaa dodano 9 lat temu

  złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy 😉

 38. do Pudzian dodano 9 lat temu

  A Kudelski też jeszcze nie wygrał wyborów, a już koalicje tworzy i stołki rozdziela. Robi z wyborców (…) razem z Sochacką "zachęcam moich wyborców do głosowania na prezydenta Kudelskiego"…
  Czy Pani wie na czym polega demokracja??? Ludzie zagłosują jak uważają a nie jak Pani "zachęca". A ta ulotka to żenada i stek bzdur. Obrzucanie błotem w stylu PiS.
  Panie KUDELSKI a obietnice że Pan TYLKO NA JEDNĄ KADENCJĘ to co innego jak nie kłamstwo???

 39. hej dodano 9 lat temu

  SZTABY, trzeba spać bo jutro trzeba wstać i jeszcze rozprowadzić trochę ulotek.

 40. emigrant dodano 9 lat temu

  I dlatego moje dzieci jak to wszystko czytają to chcą wyjechać innego kraju. To co tu najczęściej widać to ĆWOKOWO i nic więcej.

 41. mieszkaniec dodano 9 lat temu

  oglądałem debatę i stwierdzam, że Pan Sitnik do mnie nie trafia.
  Jego wypowiedzi to PORAŻKA jednym słowem!
  Zagłosuję na obecnego prezydenta bo przepadniemy z Sitnikiem!!!

  • ewa dodano 9 lat temu

   Przepadniemy z Kudelskim jak przepadł Mostostal z Jonkiem – gigantyczne zadłużenie… Głosujemy za Sitnikiem i basta ! KUDELSKI MUSI ODEJŚĆ !!!

   • To sobie głosuj Ewciu dodano 9 lat temu

    i nie wklejaj bez chwili przerwy swoich mądrości.

 42. Bartek dodano 9 lat temu

  Historia kołem się toczy 4 lata temu PO ziało językiem nienawiści teraz PIS czy histora koło zatoczy? Zobaczymy 30 może i w Siedlcach przez stajnie Augiasza przejdzie rwąca rzeka i wyrwie ten chwast wraz z korzeniami

 43. Zibi dodano 9 lat temu

  Pisiorki do tablicy-udziały kto wykupił w telewizji wschód budowniczy pomnika św Kaczyńskiego,to myślicie że ktoś wam uwierzy że Kudelski nie wiedział o pytaniach oj Hofmanki samochodziki.

  • WDR dodano 9 lat temu

   Niestety… ciemnogród uwierzy 🙁

 44. Emerytka dodano 9 lat temu

  Kiedy w TV Wschód będą transmitowane msze święte.

  • w niedzielę dodano 9 lat temu

   Przedni pomysł. Bardzo dobra propozycja. Może się zarząd tv wschód zastanowi nad tym?

 45. obserwator dodano 9 lat temu

  Ciekawe czy wybory nie zostaną sfałszowane? Sitnik też powinien wystawić swoich mężów zaufania. Skoro PiS nie ufa nikomu, to i Zwolennicy Sitnika nie powinni ufać PiS-owi.

  • :) dodano 9 lat temu

   jestem ZA, po jednym "mężu" do każdego komitetu, zobaczymy komu szybciej poplecznicy się skończą.

 46. Ciekawy dodano 9 lat temu

  Ale czy Sitnik ma szanse ?? Tzn każdy ma ale czy wygra???

 47. urzędnik warszawski dodano 9 lat temu

  Bardzo ciekawe rzeczy opisujecie tu państwo ze sztabu p.Sitnika. Jako wieloletni urzędnik w jednej z instytucji centralnej w Warszawie wiem jakie są procedury spotkań z wysokimi urzędnikami w ministerstwach a o ministrze nie wspomnę. Proponuję tym wszystkim, którzy uwierzyli w bajeczkę p. Sitnika aby wsiedli w pociąg lub samochód, pojechali do Warszawy i weszli do pierwszego z brzegu ministerstwa i zażyczyli sobie spotkania z ministrem. Ludzie ocknijcie się, tam Sitnika musiał ktoś z PO polecić lub wręcz umówić na konkretne spotkanie. Jak popatrzycie na fejsa to będziecie wiedzieli kto. Ot i cała zagadka bezpartyjności p. Sitnika.

  • Przypadkiem przechodził z tragarzami dodano 9 lat temu

   i postanowił wejść do ministerstwa.

  • p. Sitnik potrafi szybko i skutecznie działać dodano 9 lat temu

   nie szuka tłumaczeń tylko drogi do celu i to się liczy

   • Ciekawa dodano 9 lat temu

    Ciekawe ….Nie znam p.Sitnika od tej strony, natomiast p. Kudelski przez 2 poprzednie kadencje zrobił bardzo wiele.

 48. Janko Muzykant dodano 9 lat temu

  Reasumując poczynania W.Kudelskiego, nie widzę w naszym mieście rozwoju żadnego przemysłu, który umożliwiłby przede wszystkim pracę jego mieszkańcom, ale za to ile kin!!! no i 2 baseny!!!i Praca dla siedlczan to w biedronce i innych dyskontach, bo do urzędu to tylko po dobrych układach. Jeśli chodzi o Żółkiewskiego jestem jak najbardziej za remontem, ale w tym okresie wyborów mowa o remoncie to czysty pijar i zdobywanie głosów, bo mamy przecież taką modę przedwyborczą, że obiecujemy gruchy na wierzbie. Panie Kudelski zapytam też przed wyborami, co z siedlecką KOLEJÓWKĄ, która jedzie na tym samym wózku co Żółkiewski.Nie udała się likwidacja, więc jak dojdzie Pan do władzy kolejny raz to skończy Pan to co wcześniej zaczął. Dlatego głosuję na SITNIKA. Pan jako prezydent mnie rozczarował i zawiódł.

 49. kibic dodano 9 lat temu

  jak JONEK układa sie z KUDELSKIM to bedzie tak samo jak Z POLIMEXEM dramat do BOJU PANIE ANDRZEJ SITNIK

 50. kolo z Pułaskiego dodano 9 lat temu

  Urząd Miasta pracuje całą dobę. Tak, tak w gabinecie prezydenta światło nie gaśnie. Wczoraj wieczorem przyjechał samochód na warszawskich blachach i wysiadło trzech gości. Wyglądali na przebiegłych cwaniaczków, takich wykształconych. Mówią, że to spin doktory i jakiś tam analityk czy psycholog. Oj Kudelski wyda na nich kasy. Oj chce wygrać. Pewnie ktoś go przyspawał do tego fotela.

  • O Cię Florek dodano 9 lat temu

   Dobry jesteś. Jeden rzut oka i już wiesz kto jest kto. Nawet wykształcenie osobników rozpoznajesz patrząc na nich z daleka. Szacun brachu. A czy przypadkiem wcześniej nie konsumowałeś w bramie czegoś płynnego?

  • fan dodano 9 lat temu

   To posiłki nad ciągneły bo twierdza pisu może paść…I trzeba będzie się wytłumaczyć przed prezesem…a za kare prezes nie da zgody na dobre miejsce dla "synka"na liście ….

  • k. kuligowska dodano 9 lat temu

   Jezuuu, jaka ściema. Jaka ściema. Po co tak kłamiecie? Po co?

   • A może powiedz dodano 9 lat temu

    kto ci za tak gorliwą aktywność na wszystkich forach płaci?

 51. ewa dodano 9 lat temu

  Dlaczego sztab wyborczy Kudelskiego jest w Urzędzie Miasta? Dlaczego my wyborcy mamy finansować koszty lokalu PISu? Światło w gabinecie obecnego prezydenta pali się cała noc od wielu dni !!! Czy PiS placi do Urzędu Miasta za obrady swojego sztabu wg cennika wynajmu sali ??? Hola, hola co to za prywata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 52. Aks dodano 9 lat temu

  Z debaty wczorajszej zwycięsko wyszedł Pan A. Sitnik. Dajmy młodym szansę.

  • To wczoraj była jakaś debata????? dodano 9 lat temu

   Pewnie Sitnik debatował w łazience ze swoim odbiciem w lustrze.

   • prawda dodano 9 lat temu

    hahaha, na to wygląda, bo chyba nie oglądał i uczestniczył w tej w Tv Wschód 😀

  • Młoda dodano 9 lat temu

   Jakim młodym! Sitnik to też emeryt -55 letni.

 53. zasadnicza różnica dodano 9 lat temu

  Zasadnicza różnica między jednym a drugim kandydatem jest taka, że za kampanię jednego płacimy wszyscy, a za drugiego płacą ludzie z prywatnych kieszeni.

  • prawda dodano 9 lat temu

   bujda! pisiory też się składały, Warszawa nic im nie dała

 54. jura dodano 9 lat temu

  niech ludzie i zwolennicy Sitnika pamiętają o tym ze jest cos takiego jak prawo
  wiem ze nie jest to prawo dobre ale jako przyszły urzędnik musi je przestrzegać
  z Siedlec nie zrobi prywatnego folwarku
  będzie rozliczany a za nie wykonywanie zadań narzuconych przez Warszawę będzie rozliczany

  i jak patrzę na jego punkty co on tutaj chce zrobić…
  to wszystko jest bez pokrycia
  plus lanie wody!!

 55. obserwator II. dodano 9 lat temu

  Przed wyborami padł blady strach na PiSowskich aktywistów i uważam,że stwierdzenie jednego z nich a jest postawiony wyżej,że w przypadku przegranej w Siedlcach stracimy wszystkie "ciepłe posadki"na pytanie co to ma znaczyć na twarzy tego partyjnego kuglarza pojawił się wredny uśmiech mówiący o wszystkim i niczym.Po wyborach posadki zostały uratowane i ten aktywista z krzywym i wrednym uśmiechem na twarzy może spać spokojnie bo przecież jego posadka jest nie zagrożona na kolejną kadencję i dalej będzie się przetaczał po korytarzach za publiczne pieniądze nic nie robiąc.

  • wanda dodano 9 lat temu

   Republika kolesi drży. Głosujemy na Sitnika !!! Siedlce potrzebują zmian.

   • Wanda co nie chciała Niemca dodano 9 lat temu

    nie wybrałaby Sitnika.

   • k. kuligowska dodano 9 lat temu

    Namnożyłeś się dzisiaj komentarzy, brawo "!!!".

 56. kimono 62 dodano 9 lat temu

  Może jak qo Pogonią to i ta jeqo klika odejdzie i skończą się te uklady ciekawe qdzie sweqo Boqusia kasprzaka nwsadzi ale skoro ma swoją firmę to sobie poradzi tylko co to za firma chyba kr

 57. nauczycielka dodano 9 lat temu

  Dzisiaj w naszej szkole SP nr 4 był pan Kudelski. Ale się łasił 🙂 Nie pamiętam kiedy był ostatni raz, a tu taka niespodzianka. Ubaw mieliśmy za darmo. Coś on bardziej czerwony niż na plakatach !!!

  • Filon dodano 9 lat temu

   ach czyli mi dziecko nie zmyśliło, że prezydent przyszedł… widzę wszystkie chwyty dozwolone…

   • mhm dodano 9 lat temu

    tylko winny się tłumaczy ! 🙂

    • mhm dodano 9 lat temu

     a Pan Sitnik łasi się już w wyższych sferach, jak sam się przyznał u szefa PO na Mazowszu. Ja mam ubaw za darmo oglądając debatę w TV wschód istny kabaret.

  • KK dodano 9 lat temu

   Fcale nie Pan Presydęt jest taki wypoczenty i ładny jak na tych nowych plakatach.

 58. Pan Samochdzik dodano 9 lat temu

  haha haha ale śmieszne a na baczność to czemu tak staliście !!!

  • Janek dodano 9 lat temu

   No jak był zaproszony na święto szkoły to przyszedł. Sam się nie wprosił.
   We wszystkich szkołach bywa – to chyba normalne i dla was przyjemne malkontenci.

  • k. kuligowska dodano 9 lat temu

   Namnożyłeś się komentarzy dzisiaj, brawo "!!!".

   • Ty nigdy nie odpoczywasz? dodano 9 lat temu

    Prześpij się trochę bo zaczynasz się powtarzać

 59. Maniuś dodano 9 lat temu

  Panie S. przegrać z W. Kudelskim to nie wstyd !!!

  • tak tak dodano 9 lat temu

   Tylko uczciwie.
   Kto ma dzieci w szkole wie, że są długopisy, które można wytrzeć zwykłą gumką, a z tym już można nieźle zamieszać w wyborach.

 60. Zibi dodano 9 lat temu

  Hofmany samochodziki nie biegajcie tak po mieście bo wasz Jaruś drugie wybory ogłasza . Szanujcie buty.

 61. k. kuligowska dodano 9 lat temu

  Poczytałam, trochę podpisywałam na głupoty jakie się tu pisze i sedno tego wszystkiego sobie tutaj zapisałam. Jakieś dwie godziny temu wierni wyznawcy kontrkandydata obecnego prezydenta napisali z pretensjami do SPiNu dlaczego ten nie zamieszcza komentarzy przeciwko Kudelskiemu, które ci dzisiaj w liczbie kilkudziesięciu jak i nie więcej wytworzyli. SPiN odpisał, że dziennikarki były poza redakcją, nie miały na to czasu.

  To jednak bardzo pokazuje jak dyskusja tutaj jest miałka i prowadzona przed dwie, trzy osoby. Wstyd mi za taki poziom dyskusji, którą – teraz to widzę dokładnie – narzuca jednak kontrkandydat prezydenta, nie potrafiąc ani w debacie ani w żaden inny sposób pokazać, co ma do zaoferowania mieszkańcom Siedlec. Mieszkańców ma się chyba za idiotów, skoro chce się ich zjednoczyć do siebie na zasadzie bez mózgowego podważania dokonań i samej osoby przeciwnika.

  Życzę: pokory jednym i drugim, szacunku jednym i drugim, mądrości jednym i drugim oraz umiejętności posługiwania się tylko prawdą zwłaszcza jednym, tym opisywanym wyżej.

  • jednak świstak nie zdążył pozawijać w te sreberka dodano 9 lat temu

   a pani ma patent na prawdę? pani komentarze oceniam jako nadęte i niegrzeczne, może napisze pani:
   co zostało zrobione w Siedlcach, by ułatwić życie mieszkańców miasta z osobistej inicjatywy, pomysłu i zaangażowania prezydenta?
   chodzi o 8 lat jego rządów, oczekuję tylko trzech wykonanych projektów rocznie czyli 24 przez dwie kadencje
   powtarzam: z osobistej inicjatywy, pomysłu i zaangażowania prezydenta, a nie radnych, dyrektorów, prezesów, inwestorów (którzy nakręcają wiele spraw i rynek), itp.

 62. PO głosuje na Sitnika! dodano 9 lat temu

  Jacek Garbaczewski (PO) na facebooku: "Zmiana w Siedlcach jest konieczna i potrzebna. Głosuję na Andrzeja!"

  • POkory dodano 9 lat temu

   Kozaczyński odciął się od tego pana i od Dobijańskiego.

   • a może odwrotnie dodano 9 lat temu

    może to od niego się odcięli, mieszkańcy Siedlec też okazując mu tak niskie zaufanie i poparcie

  • :) dodano 9 lat temu

   Temu Panu już podziękowaliśmy,
   (ile ja czasu czekałem żeby to napisać 🙂 )
   a na kogo głosuje jego sprawa 😀

 63. ala dodano 9 lat temu

  ULOTKA PONIŻEJ WSZELKIEJ KRYTYKI. ALE CÓŻ -JAKI KANDYDAT, TAKIE METODY WALKI.
  WSTYD, PANIE KUDELSKI, WIELKI WSTYD !!!!
  MNIE, RODOWITEJ SIEDLCZANCE JEST WSTYD ZA TAKIEGO PREZYDENTA MOJEGO MIASTA !!!!
  Dodam jeszcze, że do tej pory miałam lepsze mniemanie o panach Koziaku i Jonku. Nie mogę zrozumieć dlaczego podpisali się pod tym paszkwilem. Sprawa zasługuje na sąd.

  • Dobre mniemanie o Koziaku???? dodano 9 lat temu

   Zapytaj tych co byli jego pacjentami jeszcze w starym szpitalu.

 64. Garbaty dodano 9 lat temu

  Warci są siebie obaj.

 65. młody dodano 9 lat temu

  Jestem mieszkańcem Gminy Siedlce i tak czytam te wasze wypociny narzekacie na Kudelskiego bo wam się już w głowach popie….-pomieszkajcie obojętnie w jakiej miejscowości w gminie to w tedy wam sie odechce wszystkiego i w tedy narzekajcie -żyjecie jak w raju w tych Siedlcach -owszem kontrolować , Prezydenta i Radę i cieszcie sie że macie na poziomie radnych i Prezydenta-żal mi was bo tak na prawde to sami nie wiecie czego chcecie -NIE BO NIE to wasza dewiza-ale wierzę że siedlczanie wybiorą Kudelskiego i to beędzie bardzo dobry wybór bo jak widzę nie zawiódł was

  • do mieszkańca gminy dodano 9 lat temu

   Mieszkasz w gminie to głosujesz na wójta.My mieszkamy tu i głosujemy na prezydenta. Wyobraź sobie, że Konstytucja pozwala na krytykowanie władzy. Każdy stając się władzą decyduje się na osąd nawet mało przyjaznych mu mieszkańców. To jego praca i jest za to dostaje publiczne pieniądze.
   A na stanowisko prezydenta może kandydować każdy dorosły niekarany mieszkaniec.
   Oceniasz nas jako pop… ch, bo korzystamy z zasad demokracji. Na szczęście nie musimy prosić o pozwolenie na wyrażenie naszej własnej oceny poziomu radnych i prezydenta.

  • do młodego dodano 9 lat temu

   no to sorry, ale mieszkańcy Siedlec włodarzy wam nie wybiorą, widać jeszcze nie jest tak źle skoro niczego nie zmieniliście, najlepiej mówić "oni" i "wam to jest lepiej"

 66. ona dodano 9 lat temu

  Nierówna walka. Na spotkaniu z mieszkańcami spółdzielni mieszkaniowej Sitnik musiał sobie radzić z pytaniami sam, natomiast Kudelski przyszedł na podobne spotkanie z członkami SM w obstawie wiceprezydentów, skarbnika i M. Orzełowskiego, którym udzielał głosu zamiast samemu odpowiadać na zadawane pytania. Nasuwa się pytanie, kto tu jest kandydatem na prezydenta miasta?

 67. stojący z boku dodano 9 lat temu

  Zadałem sobie niemały trud i przeczytałem komentarze wyżej, chcąc poznać siedleckie przedwyborcze klimaty. Wnioski:
  1. niestety, nie są to komentarze wielu osób, lecz zaledwie kilku. Śmiem przypuszczać, że ze sztabów wyborczych obu kandydatów. Nie oddają zatem prawdziwego obrazu rzeczywistości.
  2. Argumenty ad persona, pomówienia nie służą dobrze sprawie.
  3. Z tej "zajadłej" wrzawy nie da się wyciągnąć konstruktywnych wniosków, ale z wyników w I turze wyborów, gdzie jeden kandydat miał 40% głosów, a drugi 25% można wnioskować, że lepszy jest ten pierwszy.

 68. Kajtek dodano 9 lat temu

  Popatrzcie spokojnie!
  1. Pan Prezydent KUDELSKI 66 lat przyspawana D… do stołka – zero gospodarności, z kredytów można wszystko wybudować, ale kiedyś je trzeba będzie spłacać. Zastanawiam się po co nam prezydent, jeszcze parę procent zadłużenia i mamy komisarza.
  2. Jego Pan Jarosław K. od kilku dni przyjął strategię sfałszowania wyborów ( a teraz jak ksiądz )" a ja przeto powiadam Wam "( teraz PERFEKT ), że "gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz" zaraz cały PiS wróci do "morderstwa smoleńskiego".
  Ja i moi znajomi, a mam ich dużo zagłosujemy jednym chórem na Pana Andrzeja Sitnika – dojrzałego, zaradnego 55-cio latka, który zlikwiduje kolesiowskie i rodzinne KLIKI.

  • Młoda dodano 9 lat temu

   ….i utworzy swoje

 69. Xaveri dodano 9 lat temu

  "Ja mogę pracować z każdym kto przyjmie nasz program."

  Typowe dla Andrzejka – albo będzie po mojemu albo wcale…

  • do Xaveri dodano 9 lat temu

   Przecież to samo powiedział Pan Kudelski zapraszał wszystkich do koalicji,NAWet

 70. do Xaveri dodano 9 lat temu

  to samo powiedział Pn Kudelski,zaprosił wszystkich do koalicji, nawet PO,a po co koalicja?żeby głosowała tak jak chce Pan Kudelski.A PIS: Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.jak w PZPR.Chłopie,nie zarzucaj drugiemu co sam robisz,bo się pogubisz w komentarzach i będziesz przeciwko sobie komentował.

 71. już po wyborach dodano 9 lat temu

  Nie piszcie nic, sprawa przesądzona.
  http://www.spin.siedlce.pl/2014/11/26/sesja-miejska-slubowanie-radnych-wreczenie-mandatow/

 72. LaxNiezależna dodano 9 lat temu

  Muszę przyznać,że nigdy dotąd, w temacie Siedlec, nie dokształciła mnie miejscowa prasa, jak te wpisy, ( szczególnie k. kuligowska). Odczuwam wielkie "myślenie" nad przyszłością miasta i mam wrażenie,że jest ono bardzo potrzebne, pod warunkiem, że "myśliciele" będą też działali, chociażby w charakterze wolontariatu na korzyść Siedlec. Proszę Państwa Wyborców o szacunek należny dotychczasowemu prezydentowi, który na niego zasłużył. Wiedza o programie pana Sitnika jest już tak duża i ma wielu sympatyków, że należne są gratulacje za osiągnięcie popularności w tak krótkim czasie. Przeczytajmy uważnie jego program! Siedlce – to miasto zgody! Nie prowadźmy wojny na złe słowa, a dajmy spokojnie dokonać wyboru na prezydenta mieszkańcom. I jeszcze jedno – "odczepmy się" od nauczycieli w tej wymianie zdań, dajmy im robić codzienną, trudną pracę bez obciążeń polityką.

 73. Zorientowany dodano 9 lat temu

  Czytam komentarze i nie mogę wyjść ze zdumienia, na jakiej podstawie zwolennicy pana Prezydenta Kudelskiego uważają Go za specjalistę w zakresie zarządzania miastem?

  Przez 8 lat sprawowania urzędu Prezydenta pan Kudelski obiecał m.in.
  – nowy Ratusz miejski na Placu Sikorskiego z podziemnym parkingiem (ładny?);
  – baseny termalne przy siedleckim zalewie;
  – zakup stawów siedleckich (po co?);
  – ostatnia perełka – centrum przesiadkowe przy dworcu PKP, dodatkowa galeria handlowa i nowy hotel. Przypomnijmy sobie jak pan Prezydent Kudelski to argumentował "… Siedlce jest ważnym centrum komunikacyjnym łączącym PÓŁNOC z POŁUDNIEM Polski …"; to nie jest dokładny cytat ale w pełni oddaje sens wypowiedzi pana Kudelskiego. To jest całkowita pomyłka, bo konia z rzędem dla tego, kto powie do jakich miast z północy i z południa prowadzi trasa (PKP i PKS) przez Siedlce?
  Otóż do ŻADNEGO !!!
  To tylko kilka przykładów pokazujących "geniusz ekonomiczny" pana Kudelskiego.
  Przepłacony Park Wodny, kto nie wierzy niech porówna ile planowano wydać a ile ta inwestycja ostatecznie miasto kosztowała.
  Nawierzchnia 90% dróg w mieście to istny tor przeszkód.
  Galeria handlowa nie została wybudowana przez miasto Siedlce, tylko przez prywatnego inwestora. Dlaczego jej wybudowaniem chwali się Prezydent Kudelski???
  Według słów i planów pana Kudelskiego wszystkie nie zrealizowane inwestycje miały być zrobione na KREDYT. Pamiętacie może państwo za ile Prezydent Kudelski chciał (na kredyt) kupić siedleckie stawy (do sprawdzenia)???
  Te inwestycje (często znacznie przepłacone), które udało się zrobić, też zrobiono na kredyt.
  Pytam się, gdzie tu widać geniusz Pana Prezydenta? W zaciąganiu nowych kredytów?
  To tylko kilka najbardziej znanych przykładów "sprawnego zarządzania miastem", które przez 8 lat pokazał pan W. Kudelski.
  Dla mnie wystarczy !!! Temu panu już dziękuję.
  Dlatego będę głosował na pana Andrzeja Sitnika.
  Żeby nie wiem jak się "starał", GORSZY od pana Kudelskiego nie BĘDZIE !!!

 74. Zenek z poczty dodano 9 lat temu

  Miasto się rozwija ,dlatego na trasie potencjalnego rozwoju miasta ,czyli między PKP ,a centrum jest najwięcej plakatów Pana Sitnika,a przy Starowiejskiej ………

 75. wyborca dodano 9 lat temu

  Panie sitnik w czasie debaty ciagle uzywa pan slowa my zrobimy wprowadzimy itp. Za kudelskim wiemy kto stoi, a za Panem? Prosze o informacje jesli pan wygra bedzie u pana wieprezydentem i kto bedzie prezesem pec, pewik, zuo i stbs?

  • on dodano 9 lat temu

   Powiedział już nie raz że będą to fachowcy z konkursu a nie "zasłużeni" z nadania.

 76. Magda dodano 9 lat temu

  A ja bym chciała przypomnieć jedno. Sitnik walczy w swoim programie o jawność w spółkach, a sam jak był dyrektorem OSiR nie chciał powiedzieć ile zarabia i się zasłaniał tajemnicą. HIPOKRYTA.

  http://www.spin.siedlce.pl/2012/01/23/osir-polaczony-z-arms/
  (– Wynagrodzenie będzie wyższe, bo innego wyjścia nie ma – przyznaje prezes, ale tłumacząc się ochroną danych osobowych odsyła nas do właściciela (UM Siedlce – od red.) lub do Andrzeja Sitnika. Sam Sitnik tłumacząc się klauzulą tajności odsyła nas do oświadczenia majątkowego jakie złoży w przyszłości jako członek Zarządu ARMS.)

  Nie jestem zwolenniczką Kudelskiego, ale nie lubię jak ktoś z ludzi robi idiotów, jak widać jak siedział na stołku to sam się zachowywał jak pozostali prezesi.

  • a co robi P. Kudelski? dodano 9 lat temu

   polecam komentarz spod artykułu o otwarciu nowej pracowni:
   "Obserwator
   Tak przy okazji wyborów:
   a) potraktowanie byłej dyrektor jak "śmiecia"
   – pracownia to ogromna praca byłej dyrektor Pani Więcławek; po nocach pisała (reszta nie była zainteresowana, ani urzędnicy miejscy ani walczące w szkole działaczki związkowe) projekty na dofinansowanie masy rzeczy (wspomniana pracownia jest tylko kawałkiem jej dorobku);
   – dzięki wspomnianym działaczkom i ich intrygom obecny prezydent miasta skrócił jej kadencję i … obecnie dyrektorem jest kandydat zgodny z programem partyjnym; prezydenta nawet nie interesowała weryfikacja jedynej "słusznej" wersji działaczek;
   b) monitoring i … priorytety
   – na wiosnę tego roku była dyrektor prosiła o monitoring szkoły w okolicach parku (to co się tam dzieje przeraża nawet siedleckich policjantów i strażników); szkoła nie otrzymała dofinansowania i … po kilku miesiącach dofinansowanie na monitoring uzyskał pomnik byłego prezydenta; wiem, że pamięć o Lechu Kaczyńskim jest ważna, jednak zadaję pytanie do obecnego prezydenta: czy za kilkadziesiąt lat dalej będzie uważał, że bezpieczeństwo pomnika jest ponad bezpieczeństwem obecnych i kolejnych (przyszłych) uczniów?"

   • Magda dodano 9 lat temu

    A co ma jedno do drugiego?

    Nie widziałam w programie Kudelskiego żeby napisał dość monitoringów przy pomnikach. Wtedy byłoby to można porównać.

    Sitnik krzyczy że chce jawności, a sam się ukrywał.

 77. d dodano 9 lat temu

  Ale o czym tu w ogóle mowa…już po mieście krąży informacja, że są wybranie wiceprezydenci dla Pana Kudelskiego, pani Sochacka i pan Orzełowski, a brat pan Grzegorz pakuje się już, bo zostanie dyrektorem CKiS. Wypadałoby trochę pokory mieć,a nie już ustalenia robić kto rządzi…. choćby dlatego mam nadzieję, że jednak pan Sitnik wygra, bo nie lubię jak się z ludzi idiotów robi.

 78. Antygyrygent Posłusznego Chóru dodano 9 lat temu

  Kudelski, moim zdaniem, jest figurantem, a rządzi mały, krępy, wiadomo kto. Dlatego wybór macie między Sitnikiem a małym, krępym, a nie między Sitnikiem a Kudelskim. Nieszczęście rządów pis polega na tym, że zachowują się jak stado wilków, albo banda. Cechuje ich ślepa hierarchiczność i zależny od zajmowanej pozycji podział łupów. To nie jest demokratyczne, ale w stylu putinowskim rządzenie. Oni obywateli mają za nic. Dlatego potrzebna jest zmiana.

  • kasia dodano 9 lat temu

   Następny megaloman 🙂 ?

  • on dodano 9 lat temu

   Sukces już niektórzy opili w Grudku n. Bugiem

 79. qqqw dodano 9 lat temu

  HAHAHA!!!

 80. JA dodano 9 lat temu

  CHODZI O NOWĄ PERSPEKTYWĘ I ALTERNATYWĘ KTÓRĄ PAN SITNIK MOŻE DAĆ A KTÓREJ PAN KUDELSKI JUŻ NIE MOŻE DAĆ, PONIEWAŻ CHODZI O NOWE INNE POMYSŁY I ZMIANY W KTÓRYCH KIERUNKU ANI PAN KUDELSKI, ANI PIS NIE IDĄ. DLATEGO UWAŻAM, ŻE PEŁNI WDZIĘCZNOŚCI ZA PRACĘ DOTYCZCZASOWEGO PREZYDENTA Z EKIPĄ DAJMY SZANSĘ I CZAS NOWEJ OSOBIE KTÓRA DOBIERZE SOBIE NOWĄ SWOJĄ EKIPĘ DLA NASZEGO LEPSZEGO JUTRA, NOWYCH POMYSŁÓW I IDEII, WOLNYCH OD PARTYJNYCH JAKICHKOLWIEK NALECIAŁOŚCI I OBCIĄŻEŃ, A TYLKO NASTAWIONYCH NA NASZE WSPÓLNE SPOŁECZNE I INDYWIDUALNE DOBRO, W KTÓREJ RAZEM ZREALIZUJEMY NASZE WSPÓLNE I INDYWIDUALNE MARZENIA, NA KTÓRYCH REALIZACJĘ PÓJDĄ WYPRACOWANE PRZEZ NAS WSZYSTKICH I ZASILONE PRZEZ NAJWIĘKSZĄ DO TEJ PORY TRANSZĘ DOTACJI UE PIENIĄDZE, TWORZĄCE NASZE MIASTO I NASZ KLIMAT, DAJĄCE NAM CENTRA NASZEGO ŻYCIA, W KTÓRYCH BĘDZIEMY SPĘDZAĆ CZAS, WYDAWAĆ PIENIĄDZE I JE PONOWNIE ZARABIAĆ, A KTÓRA TO TAKA SZANSA NAM SIĘ NIE POWTÓRZY JUŻ NIGDY WIĘCEJ, BO NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY TAK DUŻEJ DOTACJI Z UE I JAK JEJ NAJLEPIEJ NIE WYKORZYSTAMY JAK TYLKO MOŻEMY I NIE ZAINWESTUJEMY I NIE ZAROBIMY, TO ZBANKRUTUJEMY POPRZEZ NADMIERNE KOSZTY, PONIEWAŻ WYDAWANIE TYCH PIENIĘDZY BEZ ODPOWIEDNICH INWESTYCJI ZGODNYCH Z NASZYMI ZAMIERZENIAMI I STYLEM ŻYCIA JAKI CHCEMY MIEĆ W TYM MIEŚCIE DOPROWADZI NAS DO WYDANIA TYCH PIENIĘDZY NIE TAK I NIE TAM GDZIE TEGO NAJBARDZIEJ CHCEMY I POTRZEBUJEMY, A KOSZTY ŻYCIA I DŁUGI UTRZYMANIA NAS PRZEROSNĄ I ZATOPIĄ. DAJMY WIĘC TE PIENIĄDZE W RĘCE LUDZI KTÓRZY WYKORZYSTAJĄ JE JAK NAJLEPIEJ ABYŚMY WSZYSCY MIELI JAK NAJLEPIEJ BO O TĘ KASĘ I JEJ WYKORZYSTANIE IDZIE TA WALKA I TE WYBORY. ALBO PAN SITNIK ZROBI Z NICH NAJLEPSZY UŻYTEK, ALBO ZMARNUJĄ SIĘ ONE NIE WYKORZYSTANE NAJLEPIEJ, BO KIERUNEK PIS ZASADNICZO POLEGA NA ROZDAWNICTWIE ICH BEZ POKRYCIA W TRWAŁYCH PRZYNOSZĄCYCH DOCHÓD INWESTYCJACH, TYLKO CO BĘDZIE JAK SIĘ PIENIĄDZE SKOŃCZĄ? TAK SAMO W WARSZAWIE CHCE ZROBIĆ PAN SASIN Z PIS DAJĄC BEZPŁATNĄ KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ, TYLKO ZA CO I CO POTEM, PODCZAS GDY PANI HANNA GRONKIEWICZ WALTZ INWESTUJE PIENIĄDZE TWORZĄC CENTRA ZYSKU W WARSZAWIE I NA MAZOWSZU, W KTÓRYCH ZAROBIMY ILE ZECHCEMY I POTRZEBUJEMY I BĘDZIE NAS NA TĘ PŁATNĄ KOMUNIKACJĘ I INNE RZECZY BARDZO STAĆ, A TAK WSZYSTKO ZA DARMO I NIE DŁUGO NAS NIE BĘDZIE STAĆ NA NIC, TAKA TO RÓŻNICA TAM I TU!!!!!

 81. ala dodano 9 lat temu

  Antydyrygent -dużo wie i ma racje.W/W klan piastuje najwazniesze funkcje w miescie.A Kudelski ? .Mam podejrzenie graniczące z pewnością , ze Jaśnie Nam Panujący Prezydent coraz bardziej upodabnia sie do-TOW> BREŻNIEWA.Błedy starości Bozia karze podwójnie- trzeba było odejść z honorem po 2 kadencji a na świecznik postawić Orzełowskiego

 82. kimono 62 dodano 9 lat temu

  No to chyba kudelski wyqra wczoraj widzialem qo w tw trwam to już go pewnie namaszcza tadzik rydzyk moze pomnik powstanie ojca rydzyka a opluwanie prezydenta sitnika ze sie kuma z platworma to wstyt

  • PO PIS dodano 9 lat temu

   Leci w TVn konferencja PISU w Siedlcach.Pan Prezydent powiedział ze PO jest teraz ich przyjacielem a bezpartyjni wrogiem, paranoja jakaś.Ktoś wie o co tu chodzi,?

 83. Zibi dodano 9 lat temu

  Jaruś Kaczyński zjawił się w Siedlcach pomodlić się przy pomniku brata żeby wygrał Kudelski .Siedlczanie zmobilizujcie sąsiadów znajomych i odrzucie ofertę pisowską zakłamaną . Miasto tonie w długach a on wielki gospodarz buduję bloki komunalne na swoim gruncie za cenę 6tys za metr na kredyt i mówi że miasto jest wzorcem na cało POLSKĘ, jest pośmiewiskiem na całą POLSKĘ.amen

 84. Roki dodano 9 lat temu

  Kaczyński nazwał ZSL zielone ludki , zapomniał że Kudelski to przykład takiego farbowanego ludka, ale u nich to morze być UBOL,OSZUST I NA LUDKA KUDELSKIEGO znajdzie się miejsce.amen

 85. ataner dodano 9 lat temu

  Teraz nie ma już się nad czym zastanawiać. W pierwszej turze można było głosować "za" swoim kandydatem, w drugiej trzeba głosować "przeciw". To większość wybrała takiego a nie innego kontrkandydata dla obecnej władzy więc wszyscy którzy w pierwszej turze na niego nie głosowali powinni zagłosować za p. Sitnikiem. Nie był to nasz kandydat ale trudno. Przewietrzenie urzędu jest niezbędne. Nigdy nie jest dobrze jak ktoś zbyt długo zajmuje stanowisko, nawet pracownik po latach pracy w jednym miejscu staje się rutyniarzem zbyt pewnym siebie.

 86. kimono 62 dodano 9 lat temu

  Precz z kundelskim nie daj się otumanic pisowcom to kundle kaczora i kto wpuścił teqo kaczora do mojeqo piekneqo miasta trzeba bedzie dluqo wietrzyc po nim

 87. Na zakończenie kampanii wyborczej dodano 9 lat temu

  W pierwszej turze celowo zagłosowałam tak, aby mój głos na prezydenta był nieważny. Chciałam mieć czyste sumienie – a żaden z kandydatów nie spełniał moich oczekiwań. Nie miałam zamiaru głosować w drugiej turze, Ale po tym, co wyczynia Kudelski i jego klika, po tych wypomadowanych włoskach i odmłodniałej twarzy na bilbordach i ulotkach, po tej nagonce na kontrkandydata, którego jedyną winą jest, że wystartował w wyborach – do czego miał prawo tak jak i Kudelski – po tej gnojówie jaką Sitnik jest oblewany, po dzisiejszych kpinach z ludzi przez żarciki na temat "województwa siedleckiego" – na wybory pójdę i zagłosuję nie za Sitnikiem – ale przeciw Kudelskiemu, a raczej tej klice, która go do takiego zachowania, do takiego poniżenia godności człowieka – bądź co bądź w swoich latach i na stanowisku – doprowadziła. Panie Kudelski, jak pan zamierza sprawować urząd, o który pan walczy po tej brudnej kampanii? Czy warto na stare lata tak się poniżać dla stołka, dla władzy, dla pokazania, że PIS górą (po pierwszej turze to było dla pana najważniejsze) zniżyć się do poziomu szamba? Sitnika nie znam, ale cenię go za odwagę, za to, że swoją osobą skruszył ten partyjny siedlecki beton pisowski, zgnuśniały i zasiedzialy na stołkach z nadzieją na dożywotnie apanaże, ożywiający się tylko wtedy gdy trzeba coś odsłonić, przeciąć wstęgę itd. Nawet jeżeli nie wygra – to i tak zrobił dużo dobrego.

 88. xyz dodano 9 lat temu

  Wczoraj rano byłem świadkiem jak ruszały samochody z lawetami wiozącymi wizerunek Prezydenta WSZYSTKICH Siedlczan. Skąd ruszały? … Spod siedziby agencji rozwoju miasta lub jak kto woli aqaparku…. hitem były numery rejestacyjne tych pojazdów jeden LRA, drugi WLS… Czyżyby na pomoc wezwano posiłki ze wschodu?

 89. śmiedlczanin dodano 9 lat temu

  Jak wygra Pan Kudelski bedziemy mieli taką śliczą chionkę jak w ubiegłym roku na wjeździe do miasta?

 90. danton dodano 9 lat temu

  wiesz co panie sitnik?, spalileś się pan, podobnie jak dobijanski na skrzyżowaniach o korkach, spaliłeś się.

 91. pytanie do Pana Prezydenta? dodano 9 lat temu

  Ile szkół zawodowych mamy w Siedlcach? W jednej z debat Prezydent Kudelski mówił że 4 (Samochodówka, Elektryk, Budowlanka, Kolejówka).
  Panie Prezydencie, czy nie zapomniał Pana przypadkiem o Ekonomiku i Rolniku?

 92. kimono 62 dodano 9 lat temu

  Dziadek nie potrafi już liczyć a budzet siedlec to już dawno nie wie jaki ma

 93. Siedlczanka dodano 9 lat temu

  Kampania wyborcza W. Kudelskiego poniżej pasa!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?