SPIN

WOŚP w Siedlcach

Aneta Borkowska niedziela, 11 stycznia 2015, 19:09 Ostatnie galerie

Dzisiaj w całej Polsce gra po raz 23 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Siedlce są z nią od początku i także w tym roku pomagają zbierać pieniądze na cele Orkiestry. Poniżej przedstawiamy zdjęcia w tegorocznych imprez.

5 komentarzy

 1. Anonim dodano 9 lat temu

  Świetna impreza. Gratulacje dla Organizatorów. Szkoda tylko że nie było widać żadnego wsparcia ze strony władz miasta. Żenujące było kiedy licytowane sportowe gadżety nabywali sami sportowcy. a na widowni było widać panów działaczy z PO, panów radnych i żaden niczego chyba nie wylicytował. Trochę wstyd bo z naszych podatków są im wypłacane diety i nawer nie poczuli się w obowiązku w pewnym sensie spłacić dług wobec wyborców dorzucając sporo grosza do puszki. Poza tym aż raził brak uczestnictwa w orkiestrze takich obiektów jak basen czy lodowisko również wybudowanych za nasze, mieszkańców pieniądze, o współpracy władz miasta nie wspomnę.

  • Gdyby ta impreza miała na celu dodano 9 lat temu

   sprzedaż cegiełek na pomnik Kaczyńskiego – władze miasta byłby na pierwszym planie.

 2. lodowisko dodano 9 lat temu

  no walsnie wszesniej zawsze lodowisko sie wlaczalo w wosp a w tym roku nie. ale tak to jest jakie miasto taka wosp – siedlczanie chyba nie czuja tej imprezy. ja sam tez po tylu latach juz jej nie czuje ale wspieram

 3. matka dodano 9 lat temu

  Brawo dzieciaki. Dzięki za społeczną pracę. Trzymajcie tak i w następnym roku. Jesteście potrzebni.

 4. dzieci zbieraja na Owsiaka, a nie Owsiak na dzieci dodano 9 lat temu

  bo coraz więcej świadomych Polaków nie chce finansować tego dziadostwa

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?