SPIN

Wiosna w harcerskich sercach

Aneta Borkowska wtorek, 24 marca 2015, 21:10 Społeczeństwo

Od 20 do 22 marca odbywał się zlot drużyn Hufca ZHP „Podlasie” im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach pod hasłem „ Na Wielkanoc w sercu wiosna” Liczne grono harcerzy gościło w Zespole Oświatowym w Białkach. Należy podkreślić, iż placówka ta jest częstym gospodarzem harcerskich przedsięwzięć.

Program zlotu obfitował w liczne ciekawe zajęcia, wśród których należy wymienić zajęcia strzeleckie, naukę samoobrony, zajęcia z łączności oraz survivalu. Organizatorem tych zajęć był Siedlecki Klub Sympatyków Survivalu „Superstes”.

harcerze1

Istotnym elementem programu była gra terenowa, podczas której zuchy i harcerze musieli wykorzystać wiedzę z topografii oraz posługiwania się mapą, jaką zdobyli w trakcie piątkowych warsztatów. Zlot dostarczył uczestnikom nie tylko nowych umiejętności, ale przede wszystkim mnóstwa wspaniałych wspomnień oraz doświadczeń.

Pełną relację ze zlotu znaleźć można na oficjalnej stronie hufca „Podlasie” – www.siedlce.zhp.pl oraz na stronie Hufca ZHP „Podlasie” na portalu facebook.

źródło: phm. Andrzej Ryś – zespół ds. promocji i wizerunku hufca

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?