SPIN

Konferencja Andrzeja Sitnika

Aneta Borkowska piątek, 8 maja 2015, 12:43 Siedlce

Zakończyła się konferencja Andrzeja Sitnika, miejskiego radnego i kandydata w ubiegłorocznych wyborach samorządowych na funkcję prezydenta Siedlec. Spotkanie z mediami zostało zorganizowane w związku z wpisem jaki pojawił się na forum internetowym lokalnej telewizji, a którego autorką miała być Iwona Orzełowska.

„Najgorszy ten Kozłowski albo Sitnik, Właściwie to nie wiem który gorszy Faszysta-Kozłowski cz Sitnik wf-sta, który czyta z kartki bo sam nie umie nic powiedzieć..niektórzy to żyją od posady do posady jak Sitnik, skończyły się posady satysfakcjonujące to szuka kolejnych”

Sitnik w kilkunastominutowym wystąpieniu podkreślił, że jest zbulwersowany takim zachowaniem osoby, która jak zaznaczył jest związana z szeroko rozumianą kulturą.

– Poruszyło mnie to, że taka osoba jak Iwona Orzełowska mogła posługiwać się takimi wpisami. Po tym wpisie mogę domniemywać, ze podczas kampanii wyborczej pani Iwona Orzełowska zastanawiała się na forum internetowym czy „Sitnik wuefista jest gorszy niż faszysta?”. – powiedział Andrzej Sitnik.

Nie wykluczył, że jeśli będą takie przesłanki w sprawie wpisu podejmie kroki prawne.

12 komentarzy

 1. Na moje oko dodano 7 lat temu

  Sitnik raczej tutaj szuka na siłę korzyści dla siebie. Kozłowski owszem, został nazwany faszystą i jest to złamanie prawa więc dochodzi sprawiedliwości. Ale nie słyszałam o paragrafie za nazwanie WF-istą.

 2. Jake dodano 7 lat temu

  Czyli pan Sitnik uważa pana Kozłowskiego za faszystę również? Oj chyba szykuje się kolejny proces.

 3. Zygfryd dodano 7 lat temu

  Prośba do Pana Sitnika.

  proszę Pana, jako osoba głosująca na Pana, aby Pan się nie wdawał w tego rodzaju awanturki.
  Wpis Pani O. bez wątpienia naganny, ale biorąc pod uwagę kontekst, powinien Pan tylko wzruszyć ramionami.
  Jest Pan znany w mieście jako rozsądny człowiek, dobry menadżer, sprawny organizator i nikt przytomny nie posądza pana o ekstremalne poglądy.
  Proszę zachować spokój i nie dać się sprowokować. Nikt już nie pamięta, co było coś gdzieś nagryzmolone. Dla głosujących na Pana i tak to było to bez znaczenia.

  Spokój, kultura osobista, bycie ponad głupawe zaczepki są Pana mocną stroną – proszę nie trwonić tego kapitału, bo jest rzadkim dobrem , a w Pana przypadku bardzo mocnym atutem.

 4. Matrix dodano 7 lat temu

  Andrzej i ty przecifko mnie ;(

 5. Siedlczaniin dodano 7 lat temu

  Bo chyba nie ma co się wstydzić że się uczyło wf-u w SP7. Nauczycielem był średnim, politykiem niestety zapowiada się że lepszym nie będzie.

 6. Gameover dodano 7 lat temu

  Przyłączam się do tego, co napisał Zygfryd. Pisowcy zawsze będą Sitnikowi bruździć.

 7. skończcie z tym Sitnikiem dodano 7 lat temu

  bo żal d… ściska

 8. kibic dodano 7 lat temu

  Pan Sitnik ujawnia swoją prawdziwą twarz- pieniacza. Całe szczęście, że nie został prezydentem….

 9. Andrzej dodano 7 lat temu

  Do wróbli nie strzela się z armaty .

 10. Andrzej dodano 7 lat temu

  Do wróbli nie strzela się z armaty .Z powodu takiej błahostki zaraz zwoływać konferencje jak będzie się tak wszystkiego czepiał niestarczy mu czasu na politykowanie ?

 11. do Andrzeja dodano 7 lat temu

  Masz rację.Jeśli p. Sitnik chce być prezydentem powinien ten incydent uznać za zakończony, bo przeprosiny były. Trzeba oddzielać rzeczy ważne od błahych.

 12. WDR dodano 7 lat temu

  Czy ktoś z Was oglądał konferencję??? Widać, że P. Sitnik wykorzystał tę konferencję, by przy okazji poruszyć większe problemy i bolączki naszych decydentów. Koalicja PiS i STS, to normalnie jak mafia. Kłamstwa, układziki i bezmyślne głosowanie, byle sobie nie zaszkodzić… kosztem mieszkańców oczywiście.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?