SPIN

Krajowe Mistrzostwa International Dance

Aneta Borkowska niedziela, 7 czerwca 2015, 20:49 Ostatnie galerie

Od piątku (5 czerwca) na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata. Poniżej kilka zdjęć z ostatniego dnia.

6 komentarzy

 1. Świetne zdjęcia dodano 6 lat temu

  świetne zdjęcia ,szkoda ,że tak mało

 2. Co teraz z tym zrobić Panie Prezydencie? dodano 6 lat temu

  "Tancerze Caro Dance pracujący pod czujnym okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 44 razy na podium (23 x Mistrzostwo Polski, 12 x Wicemistrzostwo Polski, 9 x II Wicemistrzostwo Polski) wywalczając tym samym 57 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata."
  "Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski."

 3. Ataner dodano 6 lat temu

  Gratulacje dla dzieci, młodzieży i choreografów 🙂 🙂 jesteśmy z Was dumni 🙂 Czas sięgnąć po medale na Mistrzostwach w Gibraltarze 🙂 Panie Prezydencie prosimy o wsparcie tych młodych zdolnych ludzi 🙂

  • Tak tak dodano 6 lat temu

   Kredycik trzeba nowy brać!

 4. Sala nie spełnia wymagań dodano 6 lat temu

  Sala widowiskowa powinna być większa.
  IDO też ma wymagania.

 5. Super ,że Hala Widowiskowo Sportowa dodano 6 lat temu

  w Siedlcach jest w planie. Młodzież się rozwija wspaniale we wszystkich dziedzinach w Siedlcach. Sport, Kultura .Dzięki temu mamy więcej ludzi młodych ,którzy osiedlają się w Siedlcach i mniejsze bezrobocie niż średnio w kraju . A tak mówią suche dane statystyczne .Gratulacje dla wszystkich tancerzy z Siedlec z obu naszych sztandarowych klubów tanecznych Luz i Caro Dance .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?