SPIN

Brąz dla Siedleckich Strzelców w walce „O Srebrne Muszkiety-2015”

Aneta Borkowska czwartek, 11 czerwca 2015, 10:11 Społeczeństwo

Dwie siedleckie drużyny reprezentowały w tym roku województwo mazowieckie podczas Finału Centralnego prestiżowych zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2015”, a były to drużyna chłopców z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi  oraz drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 1.

Udział w Finale Centralnym poprzedziły trwające od początku kwietnia eliminacje rejonowe i wojewódzkie, w których awans do kolejnego etapu dawało zdobycie pierwszego miejsca. Chłopcy z „ Królówki” w składzie: Paweł Bakalarski, Dawid Chmielewski, Albert Kuś uplasowali się na trzecim miejscu podium zdobywając brązowy medal pokonując wiele drużyn z pozostałych województw. Dziewczęta z gimnazjum: Weronika Kowalczyk, Aleksandra Krawczyk, Wiktoria Zdunek wywalczyły piąte miejsce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W klasyfikacji indywidualnej kolejny sukces osiągnęła Wiktoria Zdunek w postaci brązowego medalu, stając na trzecim miejscu podium z wynikiem 591,8 pkt.

Klasyfikacja chłopców przedstawiała się w sposób następujący:
Dawid Chmielewski – 578,4 pkt. – 7 miejsce
Alber Kuś – 576,6 pkt. – 8 miejsce
Paweł Bakalarski – 573,2 pkt. – 11 miejsce ( w kat. z licencją)

Sukcesy naszej młodzieży były możliwe dzięki wsparciu Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego DRAGON, gdzie drużyny mogły oddać się systematycznym treningom i rozwijać swoje zainteresowania. Gratulujemy zdobytych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: Dorota Drabik

Komentarze (1)

  1. zibi dodano 6 lat temu

    Brawo Dawid. Dziadek będzie dumny !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?