SPIN

Rajd Rowerowy z „Dwójką”

Aneta Borkowska środa, 17 czerwca 2015, 08:56 Siedlce

rajd pgnr2

Kilkadziesiąt osób bierze udział w IV Rowerowym Rajdzie Dwójki Szlakiem Rezerwatów Przyrody organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 2. Jest to impreza cykliczna, w której biorą udział uczniowie klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych pod opieką nauczycieli.

Wśród szkół, które przybyły na boisko przy ulicy Szkolnej są m.in.: „Dziewiątka”, „Dziesiątka”, „Piątka”, „Czwórka” oraz Gimnazjum nr 6. Trasa wynosi około 25 km i prowadzi do Dworu Mościbrody, gdzie odbędzie się Piknik.

rajd2

Celem imprezy jest  popularyzacja turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku, promocja walorów turystyczno-krajoznawczych Siedlec coraz okolic, poszerzenie wiedzy o najbliższych rezerwatach i innych formach ochrony przyrody oraz utrwalanie zasad bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

rajd4

 

9 komentarzy

 1. Siedlczanka dodano 6 lat temu

  I "Czwórka" też.

  • Aneta Borkowska dodano 6 lat temu

   Dziękuję. Już dopisane 🙂

 2. Siedlczanin dodano 6 lat temu

  Brawo "Dwójka". Jesteście twórczy, przedsiębiorczy i aktywni, przez co coraz bardziej i częściej pozytywnie widziani!

 3. ruda dodano 6 lat temu

  Przez pasy rowery powinno sie przeprowadzac

  • . dodano 6 lat temu

   …. Oraz utrwalenie zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym" a dzieci na czerwonym przejeżdżają po przejściu dla pieszych

 4. Aga dodano 6 lat temu

  Oczywiście, że przez przejścia dla pieszych rowery trzeba przeprowadzać, ale my jechaliśmy jezdnią – pod czujnym okiem policji, za co serdecznie dziękujemy.

 5. Olek dodano 6 lat temu

  Ruda pojęcia nie ma o czym pisze. Pisze tylko po to, żeby komuś przyłożyć.

 6. jaaaaaaaaaaaaa dodano 6 lat temu

  a dlaczego nie wszyscy mają kaski ?

 7. Anonim dodano 6 lat temu

  bo
  nie muszą mieć

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?