SPIN

Harcerze na wakacjach

Aneta Borkowska czwartek, 23 lipca 2015, 08:41 Społeczeństwo

Tradycyjnym zwieńczeniem roku harcerskiej pracy jest letni obóz. W tym roku druhny i druhowie z Hufca ZHP „Podlasie” im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach wypoczywali w miejscowości Pogorzelica położonej nad Morzem Bałtyckim.

Program obozu, odbywającego się pod hasłem „Piraci i Karaiby” obfitował w szereg atrakcyjnych zajęć nawiązujących do pirackiej legendy. W trakcie obozu uczestnicy odbyli szereg wycieczek m. in. do Kołobrzegu, Darłowa, Świnoujścia.

Cechą szczególną obozów organizowanych przez Komendę Hufca ZHP „Podlasie im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach są codzienne relacje fotograficzne ukazujące obozowe życie. Również w tym roku wszyscy zainteresowani mogli każdego wieczoru obejrzeć nową porcję zdjęć.

Obóz był dla uczestników nie tylko możliwością wakacyjnego wypoczynku, ale także szansą na zdobycie nowych harcerskich sprawności i umiejętności. Wspólny wypoczynek przyczynił się do zawiązania nowych znajomości oraz przyjaźni.

źródło: phm.  Andrzej Ryś – zespół ds. promocji i wizerunku Hufca

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?