SPIN

Rolkarze wyjadą na ulice

Beata Głozak wtorek, 28 lipca 2015, 23:06 Aktualnie

We wrześniu po raz pierwszy Siedlcach odbędzie się nightskating, czyli wieczorny przejazd rolkarzy ulicami miasta.

Nightskating Siedlce zaplanowano na 4 września w godzinach wieczornych, by nie powodować większych utrudnień w ruchu ulicznym i umożliwić bezpieczny przejazd nawet początkującym rolkarzom.

Start przejazdu zaplanowany jest na godzinę godz. 20:00 z Placu Sikorskiego, długość trasy to ok. 13 km. Tempo przejazdu będzie wolne, wymagana jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach i hamowania.

Info: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

3 komentarze

  1. ano. dodano 6 lat temu

    Uwaga na zęby!

  2. Siedlczanin dodano 6 lat temu

    Tacy "życzliwi miastu" paraliżują już Warszawę – stoją przechodnie, autobusy, tramwaje, bo rolkarze jadą – żenada! Wielka szkoda że i Siedlce będą paraliżowane przez egoistycznych rolkarzy!

  3. Anonim dodano 6 lat temu

    Panie Siedlczaninie, kompletnie nie rozumiem Pana "troski" w stosunku do stolicy, no chyba że taki z Pana Siedlczanin z deczka słoikowy… Ponadto, tak samo "życzliwi" są biegacze, kolarze czy chociażby uczestnicy procesji, pielgrzymowicze. Dodatkowo, uprzejmie informuję, że przejazd na dystansie nastu kilometrów zajmie zaledwie ok. 1 h, a ulice będą zamykane odcinkowo. Zważywszy na fakt, iż przejazd będzie w godzinach wieczornych, pewnością paraliż miastu nie grozi 🙂 Jazda na rolkach ma bardzo dużo zalet, przede wszystkim należy tu wskazać na aspekt zdrowotny (odciąża stawy, spala tkankę tłuszczową, wzmacnia nogi, poprawia krążenie…) A tak poza tym wszystkim to świetna zabawa, dla każdego niezależnie od wieku. Zatem zamiast piątkowego chillowania się z przy piwie SPARALIŻUJMY miasto!!!! 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?