SPIN

Jerzy Tomczak najlepszym kierownikiem ds. bezpieczeństwa

Aneta Borkowska środa, 5 sierpnia 2015, 08:34 Aktualnie, Społeczeństwo

tomczak2

Jerzy Tomczak został najlepszym kierownikiem ds. bezpieczeństwa na meczach organizowanych przez PZPN i Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w sezonie 2014/2015.

1 sierpnia w Ząbkach odbyła się  konferencja, dotycząca bezpieczeństwa na meczach piłkarskich, w ramach rozgrywek prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Tematyka konferencji, w której oprócz przedstawicieli mazowieckich klubów piłkarskich wzięły udział także osoby reprezentujące władze samorządowe, obejmowała m.in. uwarunkowania prawne organizacji meczów piłki nożnej (zarówno imprez masowych jak i niemasowych), obowiązki kierownika ds. bezpieczeństwa, analizę stanu bezpieczeństwa w sezonie 2014/15 oraz strategię działań w sezonie 2015/16.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Wojewody Mazowieckiego, Komendy Stołecznej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu i Łodzi. Przedstawicielom wyróżniających się instytucji wręczone zostały honorowe odznaczenia i dyplomy, m.in. wyróżniony został Urząd Miasta Siedlce.

Za wzorowe, pełne profesjonalizmu wykonywanie obowiązków kierownika ds. bezpieczeństwa na meczach Pogoni Siedlce w ramach rozgrywek organizowanych przez PZPN i Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w sezonie 2014/2015, w województwie mazowieckim został uznany Jerzy Tomczak.

tomczak1

3 komentarze

  1. Włodek dodano 6 lat temu

    Gratulacje! Należy się ta nagroda. To profesjonalista.

  2. Antek dodano 6 lat temu

    To jakiś żart?

  3. kibic dodano 6 lat temu

    Chociaż w bezpieczeństwie jesteśmy najlepsi co było widać ile dzieci było na meczach .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?