SPIN

Załatw swoją sprawę w ZUS w sobotę

Aneta Borkowska czwartek, 29 października 2015, 10:49 Siedlce

7 listopada Oddział ZUS w Siedlcach wraz z podlegającymi mu terenowymi jednostkami (w  Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Łosicach oraz Węgrowie) otwiera Sale Obsługi Klientów.

Tego dnia w godz. 9-14. można będzie załatwić swoją sprawę w placówce. Akcja wynika z potrzeb społeczeństwa, które zainteresowane jest korzystaniem z usług urzędów lub instytucji w godzinach popołudniowych lub właśnie w weekendy. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Wiele osób pracuje w godzinach zbliżonych do działania urzędu więc często, aby załatwić swoje sprawy, muszą brać urlop.  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zamierza więc sprawdzić, czy sobotnia forma kontaktu z klientami cieszyć się będzie zainteresowaniem obywateli.

Umożliwienie skorzystania z usług świadczonych na Salach Obsługi Klientów w sobotę jest realizacją postulatu Prezesa Rady Ministrów dot. przyjaznej dla obywatela administracji publicznej.

źródło: Piotr Olewiński, rzecznik prasowy, Oddział ZUS w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. Ciekawski dodano 6 lat temu

    Czy pomysłodawca tego pomysłu też będzie pracował ( jestem bardzo ciekaw ) ???

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?