SPIN

V edycja koncertu „Kolędy Pokoleń” w PG nr 2

Aneta Borkowska piątek, 15 stycznia 2016, 18:26 Społeczeństwo

koledy6

We czwartek (14 stycznia) po raz kolejny do Publicznym Gimnazjum nr 2 przybyli kolędnicy. V edycja koncertu „Kolędy Pokoleń” zgromadziła blisko 200 wykonawców i gości.

koledy4

Radosne kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów, zespołów i chórów dostarczyły niezapomnianych doznań. Publiczność i organizatorzy pozostali pod wrażeniem efektownych występów członków zespołu Melodia, uczniów LO II – popularnej „Królówki”, PG 1, PG 2, PG 3, SP 4, SP 6, SP 10 oraz przedszkolaków z MP 27.

koledy3

Jak co roku organizatorzy przygotowali słodkie przyjęcie podczas którego wykonawcy, goście oraz organizatorzy jeszcze długo dzielili się wrażeniami z koncertu. Na koniec dyrektor Jadwiga Zgorzałek specjalne podziękowania zadedykowała wszystkim, którzy tak znakomicie przygotowali wykonawców do występów oraz zaprosiła na kolejną edycję koncertu w przyszłym roku. Powiedziała, że jest zaszczycona, że tak liczne grono włącza się w imprezę, która pielęgnuje tradycje wspólnego kolędowania oraz integrację międzypokoleniową.

koledy1

źródło: PG nr 2

Komentarze (1)

  1. Eska dodano 5 lat temu

    Świetna inicjatywa! Bardzo dobra robota! Brawo Dwójka i jej pedagodzy na czele z panią Dyrektor 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?