SPIN

Policja poszukuje świadków wypadków

Aneta Borkowska sobota, 16 stycznia 2016, 10:17 Siedlce

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków dwóch wypadków, do których doszło w grudniu w naszym mieście.

Do pierwszego doszło 13 grudnia około godz. 16.50 w rejonie skrzyżowania ulic Warszawskiej i Dylewicza w Siedlcach. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący samochodem renault espace potrącił 50 – letniego pieszego przechodzącego przez pasy.

Do drugiego doszło 30 grudnia około godz. 12.15 na wysokości posesji nr 52 przy ulicy Piłsudskiego w Siedlcach. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący nieustalonym na razie samochodem toyota w kolorze czerwonym,  zajechał drogę autobusowi MPK, zmuszając jego kierowcę do gwałtownego hamowania. W wyniku tego jedna z pasażerek autobusu przewróciła się, doznając obrażeń ciała.

W związku z powyższym policja apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia o kontakt z prowadzącym postępowanie  pod numerem telefonu 25-643-23-72 lub oficerem dyżurnym KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

3 komentarze

 1. :) dodano 5 lat temu

  autobusy mają chyba kamery?
  chyba, że się mylę to przepraszam

  • zorro dodano 5 lat temu

   Jeżeli mają to raczej wewnątrz

 2. b/k dodano 5 lat temu

  mamy 16 stycznia i dopiero teraz wystosowano prośbę? śmiechu warte..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?