SPIN

Z prezesa ZUO na prezesa Polimex-Mostostal

Beata Głozak piątek, 4 marca 2016, 20:45 Siedlce

Antoni Józwowicz, dotychczasowy prezes Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach został powołany na prezesa Polimex-Mostostal.

Dzisiejszych zmian dokonała zmieniona pod koniec lutego rada nadzorcza, która najpierw odwołała z funkcji prezesa Joannę Makowiecką-Gaca oraz wiceprezesa Krzysztofa Cetnara, a potem na miejsce Makowieckiej-Gaca powołał Antoniego Józwowicza. Wiceprezesem zarządu został Tomasz Kucharczyk.

Sam Józwowicz trafił do siedleckiego ZUO w maju 2014 po tym jak rada nadzorcza odwołała jego poprzednika Andrzeja Grundlanda. Józwowicz był prezesem Zakładu Elektromontażowego ELMO.

Nowy zarząd został powołany na okres do końca obecnej trzyletniej kadencji.

Polimex-Mostostal to polskie przedsiębiorstwo budowlane, generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

13 komentarzy

 1. Obserwator dodano 8 lat temu

  Józwowicz nie da rady wskrzesić bankruta, jakim jest obecnie Polimex-Mostostal. Nosi za mały numer kapelusza. W ZUO, poza pobieraniem niezłej pensji nic konkretnego nie zdziałał. Ale odprawkę zawsze pobierze.

  • ŻadenObserwatorZeroWiedzy dodano 8 lat temu

   Słuchaj kolego, prześledź najpierw CV Józwowicza, a później wypowiadaj się.

  • Anonim dodano 8 lat temu

   Kto zaś nowym Prezesem ZUO ?? Wg mnie Prezes PUK prywatnej spółki Gołąbek Grzegorz ? ale czy będzie na tyle odważny ?? Śmiało bo wielu specjalistów od śmieci nie ma ale PiS nie da rady z Janowem Sobie poradzili ..

 2. gosc dodano 8 lat temu

  Ale jaja, komuś zupełnie odbiło

 3. nie ten .. dodano 8 lat temu

  Nie ten kaliber., nie ten rozmiar, …..a jak to pierdu tnie to tajemnicą poliszynela będzie kto za tym stał. Biuro polityczne zadecydowało..jak za czasów nieboszczki.

 4. Elza dodano 8 lat temu

  Kolejny swojaczek na stanowisku.

 5. Lud dodano 8 lat temu

  Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak głupi. Skoro PiSiory wygrały wybory to chyba logiczne jest, że to oni rozdają karty i nie ma w tym nic dziwnego. Tak się dzieje za każdym razem jak nowa siła wygrywa. Trudno żeby oddawali stanowiska przeciwnikom. To jest Polityka, a jak ktoś jej nie rozumie to niech nie ośmiesza się.

 6. Przedsiebiorca dodano 8 lat temu

  Fajnie jest się huśtać za nasze ciężko zarobione pieniądze. A może panowie byście sami coś zrobili, a nie liczyli na ciepłe i wysokopłatne posadki. I tak od wielu wielu lat. Łatwe, wygodne życie. Zero stresu, zero problemów, zabawa na całego. Bo przecież to nie wasze ciężko zarobione złotówki. Moja rada… Może najpierw zaróbcie, a dopiero później stwórzcie własne kółko adoracji i zarobionymi przez siebie środkami zabawiajcie się do woli. Nie wiem jak inni, ale ja nataką karuzelę stanowisk wsród ,,swoich,, się nie zgadzam

 7. Olad dodano 8 lat temu

  A Pani dyrektor biblioteki długo jeszcze będzie siedziała? Emerytka! I za kasę podatników jeździła samochodem. Skandal! Na taką władzę się nie godzę.

 8. Anonim dodano 8 lat temu

  Mariusz Gruda. Mówi wam coś to nazwisko?

 9. Maria dodano 8 lat temu

  Gratuluję Panu Antoniemu i wiem że sobie poradzi.

 10. paparazilo dodano 8 lat temu

  spoko chłop

 11. Roman dodano 8 lat temu

  Antoni dobry specjalista od posad i zjazdów a w firmie prywatnej trzeba mieć wyniki, a nie jak w ZUO na gotowe… Do tego same cztery litery i zręczność towarzysza Gomułki nie wystarczy… Kolesie z Polimeksu (gniazda towarzyszy i post WSI) Mostostal pada i oddaję się pod kuratelę pis licząc na zamówienia rządowe… Lokalny kacyk a obecnie ministrant cuś obiecał ( w kopalniach każe postawić słupy, by górnikom było jaśniej dostrzec te 14-nastki i 15-nastki i barbórkowe +500)… Kłopot w tym, że z próżnego nawet Gomółka nie naleje a prezesa trzeba utrzymać…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?