SPIN

Aplikacja WYWOZIK przypomni o terminie odbioru śmieci

Aneta Borkowska środa, 20 kwietnia 2016, 14:38 Aktualnie

WYWOZIK Siedlce to nowa, darmowa aplikacja na telefon komórkowy dla mieszkańców miasta. Dzięki niej siedlczanie dowiedzą się o terminach odbioru odpadów (zmieszanych, segregowanych, zielonych, wielkogabarytowych) z konkretnych nieruchomości, zarówno z domów jednorodzinnych jak i bloków wielorodzinnych.

„Wywozik” informuje też o zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów oraz podaje aktualności w zakresie odbioru odpadów, sposobu segregacji, akcjach edukacyjnych. Dodatkowo aplikacja umożliwia ustawienie alarmu przypominającego o zbliżającym się terminie wywozu odpadów oraz jest narzędziem do wysyłania reklamacji o braku odbioru odpadów, uszkodzonym pojemniku itp.

Aplikacja mobilna „Wywozik Siedlce” przygotowana dla systemu Android w wersji od 4.0, Ios oraz Windows Phone działa na telefonach, smartfonach oraz tabletach. Aplikację można pobrać w zainstalowanych w komórkach sklepach Google Play dla systemu Android, AppStore dla systemu iOS oraz Windows Phone Store dla systemu Windows Phone.

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?