SPIN

Kolejne wzmocnienia w SKK

Aneta Borkowska środa, 13 lipca 2016, 09:49 Sport

Kolejne wieści z SKK. Do składu dołączy trzech nowych zawodników: Damian Szymczak, Rafał Król oraz Damian Zapert. W drużynie zobaczymy także wychowanka, 21-letniego Dawida Koładzińskiego, który już w poprzednim sezonie został włączony do szerokiej kadry zespołu.

Damian Szymczak – 21-letni zawodnik praktycznie przez całą swoją karierę związany był z Poznaniem. W barwach Biofarmu Basket Poznań występował między innymi w II oraz w I lidze. W minionym sezonie w zespole Przemysława Szurka notował średnio 7,5 punktu oraz 1,9 zbiórki na spotkanie.
Wzrost: 186 cm
Pozycja: rozgrywający / rzucający

Rafał Król – podkoszowy ma 29 lat i w swojej karierze występował w Starcie Lublin, UMKS Kielce czy AZS UMCS Lublin. W poprzednim sezonie był jedną z gwiazd II-ligowych parkietów, notując świetny sezon. Jego średnie statystyki z pewnością robią wrażenie: 20,8 punktu oraz 7,9 zbiórki na spotkanie.
Wzrost: 200 cm
Pozycja: Silny skrzydłowy/ Center

Damian Zapert – 32-letni zawodnik podpisał roczny kontrakt z SKK. Większość swojej kariery spędził w II-ligowym KS Piaseczno, który dowodzony był przez obecnego selekcjonera reprezentacji Polski kobiet – Teodora Mollova. Następnie Damian Zapert trafił do Legii Warszawa, z którą wywalczył awans do I ligi. Łącznie z „elką” na piersi, 32-letni zawodnik wystąpił w 39 spotkaniach. W sezonie 2015/2016 Damian Zapert reprezentował barwy Sokoła Ostrów Mazowiecka, a w trakcie rozgrywek trafił do Zagłębia Sosnowiec, w którym notował średnio 8,4 punktu, oraz 5,7 zbiórki na spotkanie.
Wzrost: 197 cm
Pozycja: Silny skrzydłowy

źródło: SKK Siedlce

Komentarze (1)

  1. Skkkk dodano 5 lat temu

    !!!!! Najlepszym wzmocnieniem dla Skk będzie zatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia !!!!
    co roku mamy karuzele graczy i nic z tego nie wynika a wręcz jest co raz słabiej !!!! Zarząd włączyć "mózgi "

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?