SPIN

Dwóch nowych zawodników w KPS

Aneta Borkowska niedziela, 24 lipca 2016, 08:06 Sport

I kolejne wieści z siedleckiego klubu siatkarzy. KPS zakontraktował dwóch nowych zawodników: Bartosza Zrajkowskiego oraz Jakuba Gontarewicza. Barw siedleckiej ekipy nie będą reprezentować już Piotr Milewskii Adam Szałański.  

Bartosz Zrajkowski – rozgrywający przez ostatni sezon prowadził grę APP Krispol Września, z którym uplasował się na piątym miejscu I-ligi. Jest wychowankiem Pronar Parkiet Hajnówka, a od sezonu 2012/2013 kierował grą KS Campera Wyszków. 30-letni rozgrywający mierzy 191 cm, a jego cennym atutem jest ogromne doświadczenie na parkietach zaplecza Plus Ligi.

Jakub Gontarewicz – 19-latek swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w wieku 10 lat. Przez sześć lat reprezentował barwy macierzystej UKS Międzyrzeckiej Trójki trenowanej przez naszego byłego zawodnika z czasów Ósemki Siedlce Marcina Śliwę. W sezonie 2013/2014 przeniósł się do Akademii Jastrzębskiego Węgla, gdzie trafił pod skrzydła trenera młodzieży Jarosława Kubiaka. Rok później Jakub obrał kierunek świętokrzyski, a mianowicie trafił do zespołu Effectora Kielce startującego w rozgrywkach Młodej Ligi. Ostatni sezon również rozegrany w Kielcach ale już z zespołem seniorów startującym w Plus Lidze.

źródło: KPS Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?