SPIN

Pracowita noc siedleckich policjantów

Aneta Borkowska czwartek, 15 września 2016, 11:26 Aktualnie

W nocy z 13 na 14 września policjanci z Siedlec i Skórca zatrzymali mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające.

Około godziny 22.25 siedleccy wywiadowcy na ul. Armii Krajowej w Siedlcach zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Okazało się, że 23 letni mieszkaniec Łosic posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Tuż przed północą policjanci z Komisariatu Policji w Skórcu otrzymali informację, że w miejscowości Oleśnica stoi samochód, w którym siedzą podejrzane osoby. W trakcie kontroli jeden z zaskoczonych mężczyzn próbował ukryć, a następnie wysypać posiadane narkotyki, w tym amfetaminę i dopalacze.  Dodatkowo okazało się, że 33 letni mieszkaniec  Siedlec jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siedlcach  w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Obydwaj amatorzy narkotyków zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli też zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: autor: nadkom. Dariusz Król, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?