SPIN

Dojazd do cmentarzy – mapki

Aneta Borkowska środa, 26 października 2016, 08:11 Siedlce

W najbliższy wtorek (1 listopada) od rana nastąpią zmiany w organizacji ruchu, tak by umożliwić sprawny dojazd do siedleckich cmentarzy. 

cmentarna1

Dojazd do cmentarza centralnego

Dojazd odbywał się będzie ulicą ks. Popiełuszki oraz jednokierunkową ulicą Szkolną. Ulicami wyjazdowymi z cmentarza będą: ulica ks. Popiełuszki oraz jednokierunkowe ulice 10-go Lutego oraz Cmentarna.

Parking znajdujący się na terenach prywatnych na rogu ulic Piaskowej i Popiełuszki jest parkingiem płatnym. Bezpłatne miejsca zlokalizowane będą przy ul. Cmentarnej oraz Przerwy-Tetmajera. Można będzie także zostawić samochód na terenie szkół „Samochodówki” i „Ekonomika” przy ul. Oskara Langego. Wjazd od ul. Popiełuszki, wyjazd do ul. Cmentarnej.

janowska2

Dojazd do cmentarza Janowskiego

Dojazd odbywał się będzie ulicami: Starowiejską, Kasztanową, jednokierunkową ulicą Janowską oraz jednokierunkową ulicą Św. Faustyny Kowalskiej oraz ulicami: Ogrodową i Piaski Starowiejskie.
Wyjazd z cmentarza odbywał się będzie jednokierunkowymi ulicami: Zaciszną i Janowską oraz ulicami: Żaboklicką i Piaski Starowiejskie.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu jest planowane na godzinę 20.

źródło: UM

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?