SPIN

Spektakl „Miłość niejedno ma imię”

Aneta Borkowska wtorek, 7 lutego 2017, 12:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Już 12 lutego o godz. 16. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć walentynkowy spektakl „Miłość niejedno ma imię” w wykonaniu Teatru Tańca Caro i Teatru Es.

Akcja przedstawienia dzieje się w noc sylwestrową, na terminalu lotniska. Pasażerowie dowiadują się, że śnieżyca unieruchomiła ich na kilka godzin i nie odlecą świętować Nowego Roku w ciepłych krajach. W tych niecodziennych okolicznościach dzielą się swoimi poglądami ujawniając tęsknoty związane z poszukiwaniem miłości.

Specjalnie na ten wieczór przygotowane zostały aranżacje muzyczne, wszystkim dobrze znane z Kabaretu Starszych Panów, w interpretacji wokalistów Teatru Es. Uosobieniem marzeń o miłości będą choreografie w wykonaniu zawodowych tancerzy Teatru Tańca Caro. Wszystko w pięknej oprawie scenicznej podane z pewną dozą humoru i dystansu do tematu, a jednocześnie ukazujące piękno ludzkiej duszy w stanie „zakochania”.

Bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?