SPIN

Są wnioski o areszt aktualizacja

redakcja poniedziałek, 1 maja 2017, 19:45 Aktualnie, Siedlce

Siedlecka policja i prokuratura wyjaśniają sprawę śmierci 18-letniej Katarzyny S. z miejscowości Stany Duże. Zarzut usłyszało dwóch 19-latków: Kewin M. i Michał B.

– Mężczyźni usłyszeli zarzut wspólnego i w porozumieniu zabicia 18-letniej Katarzyny S. Z udziałem oskarżonych wykonywane były czynności procesowe. Po południu prokuratura skierowała do sądu wnioski o tymczasowy areszt dla obu podejrzanych. Posiedzenie ma odbyć się jutro – powiedziała Krystyna Gołąbek, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

18- letnia Katarzyna z gminy Suchożebry zaginęła w poniedziałek 24 kwietnia. W piątek około godz. 12.20 jej ciało zaleziono w kompleksie leśnym pomiędzy miejscowościami Suchożebry i Krynica.

AKTUALIZACJA: 02.05.2017 godz. 17.- jak poinformowała nas Krystyna Gołąbek z Prokuratury Okręgowej zarówno Kewin M. jak i Michał B. trafią na 3 miesiące do aresztu tymczasowego.

2 komentarze

  1. Czytelniczka dodano 4 lata temu

    Tragedia. Co tu więcej pisać.

  2. stary-wiarus dodano 4 lata temu

    za-moich-starych-czasow-dostalii-by-czape-i-po-zawodach-takich-ludzi-powinno-sie-ze-spoleczenstwa-eliminowac

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?