SPIN

Zamkną ul. Kilińskiego. Wkrótce ruszy budowa tunelu

redakcja wtorek, 11 lipca 2017, 21:13 Siedlce

Siedlczanie odczują inwestycyjny boom. W związku z rozpoczęciem budowy tunelu im. rtm. Pileckiego, za tydzień zostanie zamknięta ul. Kilińskiego na odcinku od ronda Romana Dmowskiego (3Maja/Kilińskiego) do ulicy Kolejowej włącznie.

Nie będzie przejazdu ul. Kolejową do dworca PKP. Dojazd do niego będzie możliwy tylko od ulicy Armii Krajowej. Ruch pieszych do budynków znajdujących się przy terenie budowy zostanie utrzymany. Przeniesiony zostanie postój taksówek – od 19 lipca auta staną na Placu Zdanowskiego.

Termin zakończenia robót: 11.05.2018 r.

Przypomnijmy, że od dwóch tygodni trwają prace przy innej ważnej inwestycji, jaką jest budowa 3 etapu obwodnicy wewnętrznej Siedlec. Do 17. lipca zamknięta ma być ul. Zbrojna na odcinku od Partyzantów do Orlicz-Dreszera. Z kolei od 18. lipca do 7. sierpnia kolejny odcinek – od Orlicz-Dreszera do Hozera. 

Info: UM Siedlce/foto: archiwum red.

 

 

Komentarze (1)

  1. mieszkaniec Hozera dodano 4 lata temu

    Uaktualnijcie dane, bo odcinek od Dreszera do Hozera ma być zamkniety w późniejszym terminie (info na stronie: http://www.drogi.siedlce.pl/main.php?str=6

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?