Pogoń przegrała z Odrą

Aneta Borkowska sobota, 5 sierpnia 2017, 19:15 Aktualnie, Sport

Siedlecka Pogoń uległa dziś na własnym boisku Odrze Opole 1:2. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył w 95 minucie Maciej Wichtowski.

Adam Łopatko, trener Pogoni

Stałe fragmenty zaważyły o tym, że Odra wygrała. Błędy były, ale realizowaliśmy założenia. Zabolało mnie, że od 70 minuty my zwątpiliśmy, że możemy o cokolwiek grać bo gdybyśmy byli bardziej odważni to pewnie dzisiaj byśmy mówili o remisie, a tak sami sobie podcięliśmy skrzydła. Ja jestem na siebie zły bo w czwartek stałe fragmenty wyglądały bardzo dobrze, a wyszło tak jak wyszło.

W następnej kolejce Pogoń zagra na wyjeździe w Sosnowcu. Mecz z Zagłębiem w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 20:00.