SPIN

UWAGA: W niedzielę Bieg Jacka – będą utrudnienia

Aneta Borkowska wtorek, 22 sierpnia 2017, 15:24 Siedlce

W związku z organizacją kolejnej edycji „ Biegu Siedleckiego Jacka” w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) będą spore utrudnienia w ruchu.

O godzinie 8.30 wystartuje półmaraton. Trasa przebiegać będzie ulicami: Północną, Jagiellońską, Czerwonego Krzyża, B-pa Świrskiego, Sądową, Piłsudskiego, Floriańską, Pułaskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Floriańską, Brzeską, Starzyńskiego, Starowiejską, Mazura, Ogrodową, Bema, ks. Brzóski, Północną, Jana Pawła II.

W związku z tym o godz. 8.10 nastąpi całkowita blokada trasy biegu. Będzie ona trwała do godz. 11.30.

Następnie o godz 11. tego dnia odbędzie się bieg na 5 kilometrów, którego trasa prowadzić będzie ulicami: Północną, Jagiellońską, Czerwonego Krzyża, B-pa Świrskiego, Konarskiego, Poniatowskiego, Północną.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. Franciszek dodano 3 lata temu

    Jagielońską trzeba naprawić bo mogą sobie nogi połamać, a także Ci co chodzą do krzyża na Błoniach. Ale mogą dostać odszkodowanie od miasta.

  2. mb dodano 3 lata temu

    Chyba ktoś nie do końca przemyślał trasę, skoro puszczany jest bieg pod samym szpitalem. Niby długo to nie potrwa, ale w sytuacji zagrożenia życia może się źle to skończyć

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?