SPIN

Policja poszukuje świadków dzisiejszego wypadku

Aneta Borkowska piątek, 5 stycznia 2018, 13:55 Siedlce

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków wypadku do którego doszło dzisiaj (5 stycznia) w Siedlcach na ul. Sokołowskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż wyjeżdżającemu ze stacji paliw Lotos pojazdowi Audi ustąpiło pierwszeństwa nieustalone na chwilę obecną auto. W tym czasie samochód m-ki Ford Focus wymijał wspomniany samochód i uderzył w lewy przedni narożnik wyjeżdżającego na ul. Sokołowską Audi.

W wyniku zderzenia kierowca Audi, niezapięty pasami bezpieczeństwa wypadł przez drzwi auta na jezdnię doznając obrażeń. Kierujący Fordem Focus również doznał obrażeń ciała w obrębie klatki piersiowej. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

Z miejsca wypadku odjechało auto, którego kierowca ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżającemu ze stacji paliw Audi. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

autor: kom.Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. Insp.Clouseau dodano 3 lata temu

    Szukaj az znajdziesz.Potem nawet byle co.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?