SPIN

Turniej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Aneta Borkowska środa, 14 marca 2018, 09:10 Siedlce

Dziś (14 marca) o godz. 10 odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Jest to już 41. edycja turnieju, który jest okazją do spopularyzowania wśród młodzieży postaw społecznych i zachęcenia jej do zainteresowania się sprawami ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.

W turnieju bierze udział młodzież w trzech grupach wiekowych: I grupa – uczniowie klas I-VI  szkół podstawowych / II grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy II i III / III grupa – uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Eliminacje odbędą się w budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego ul. Żytnia 39 – Sala Rady Wydziału.Zwycięzcy eliminacji powiatowych będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siedlcach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach oraz Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa UPH w Siedlcach.

źródło: KMPSP w Siedlcach

2 komentarze

  1. Pawel dodano 4 lata temu

    Nie.No nie moge. Przypominaja mi sie czasy PRL-u.Juz widze jak naszej mlodziezy urywa sie tylnia czesc ciala aby tlumnie brac udzial.

  2. Radek dodano 4 lata temu

    Fajnie, że wszystkie szkoły o tym wiedziały. Dziękuję organizatorom za przesłanie informacji do szkół. Jesteście super

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?