SPIN

Sukces uczennicy z „Siódemki”

Aneta Borkowska środa, 28 marca 2018, 07:35 Społeczeństwo

W ramach obchodów Światowego Dnia Wody uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach wzięli udział w konkursie plastycznym „Siedlecka Woda Kranowa – zdrowa i wyjątkowa” zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie miasta i gminy Siedlce. Celem konkursu było propagowanie wiedzy ekologicznej i kształtowanie proekologicznych postaw wśród uczniów.

Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie z 11 szkół podstawowych. Spośród wszystkich uczestników, w kategorii wiekowej klas I – III, uczennica „Siódemki” – Amelia Kalinowska z klasy III D zajęła I miejsce. Laureatce wręczono dyplom oraz tablet, natomiast Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach otrzymała puchar prezesa PWiK w Siedlcach, dyplom oraz laptop. Ponadto, uczeń z klasy II A – Jakub Radzikowski, który także wykonał pracę konkursową otrzymał dyplom za udział w konkursie.

Rozdanie nagród dla laureatów, połączone z koncertem Studia Piosenki „Singers”, odbyło się 22 marca w Sali Białej MOK. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromnym talentem oraz zdolnościami plastycznymi. Wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie bardzo serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy.

autor: Ewa Somla, SP nr 7

Komentarze (1)

  1. Babcia dodano 3 lata temu

    Świetny pomysł z tym konkursem! Brawa dla organizatorów i gratulacje dla Amelii.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?