SPIN

„Korona ziemi – siła marzeń” – spotkanie z Miłką Raulin

Aneta Borkowska piątek, 8 czerwca 2018, 11:21 Społeczeństwo

„Korona ziemi – siła marzeń” – pod takim hasłem przebiegać będzie kolejne spotkanie VITOexTrEAM. Gościem będzie Miłka Raulin, która koronę ziemi zdobyła jako najmłodsza Polka.

Korona ziemi: Mont Blanc, Elbrus, Aconcagua, Denali, Kilimandżaro, Góra Kościuszki, Piramida Carstensza i Masyw Wilsona i Mount Everest (8848 m.n.p.m). Najwyższą górę świata Miłka Raulin zostawiła sobie na koniec. Od razu po powrocie opowie o czym się myśli, gdy zdobywa się Koronę Ziemi, jak radzić sobie z wyzwaniami w trudnych warunkach, jak zacząć spełniać marzenia i realizować cele. Wszystko to okraszone porcją ciekawostek i anegdot z górskich wypraw.

Miłka Raulin o samej sobie:

Przede wszystkim jestem szczęśliwą mamą jedenastoletniego Jeremiego. Z wykształcenia i zawodu jestem magistrem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 mając już na koncie zdobyty Mt Blanc pomyślałam, że fajnie byłoby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodził się projekt „Siła Marzeń – Korona Ziemi”. Na swoim koncie mam również sześciotysięczne szczyty w Himalajach Indii i Nepalu oraz wyprawy w Andy. Wierzę w niepodważalną umiejętność rozdawania pozytywnej energii i Siłę Marzeń !!!”

Spotkanie 14 czerwca o godzinie 18 w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12. Wstęp bezpłatny.

źródło: VITOexTrEAM

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?