SPIN

Smołuch przychodzi, Barciak i Krawczyk zostają

Aneta Borkowska środa, 18 lipca 2018, 09:06 Sport

Pogoń zakontraktowała nowego bramkarza, jest nim Piotr Smołuch. Dodatkowo swoje kontrakty z klubem przedłużyli Dominik Barciak oraz Sebastian Krawczyk. Z Pogonią pożegnali się Cezary Demianiuk oraz Michał Panufnik.

Piotr Smołuch – 23-letni bramkarz zaczynał karierę w Victorii Szaniec. Później występował w Pogoni Świebodzin, UKP Zielona Góra, Zagłębiu Lubin, Legionovii Legionowo, Olimpii Kowary oraz Miedzi Legnica. W barwach świeżo upieczonego beniaminka ekstraklasy rozegrał jeden mecz w I lidze. Był podstawowym bramkarzem III-ligowych rezerw Miedzianki.Smołuch będzie występował w Pogoni z numerem 95.

Dominik Barciak to wychowanek Pogoni. Do kadry pierwszej drużyny został włączony wiosną 2016 roku, ale jeszcze nie zaliczył debiutu w oficjalnym meczu.

Sebastian Krawczyk – 20-latek zaczynał karierę w Naprzodzie Skórzec. W barwach Pogoni rozegrał dwa spotkania. Od nowego sezonu ponownie będzie w kadrze pierwszej drużyny.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?