SPIN

Kolejne pobicie między nastolatkami. Te same dziewczyny?

redakcja piątek, 31 sierpnia 2018, 11:35 Siedlce

28. sierpnia matka nastolatki, która razem z koleżankami miała dręczyć inną dziewczynę (uczennicę z SP nr 11), zawiadomiła policję, że jej córka także została zaatakowana. Miały tego dokonać … te same osoby.

Prowadzimy czynności w sprawie pobicia kolejnej dziewczynki. Znamy tożsamość wszystkich osób, zostały przesłuchane – przyznaje rzeczniczka prasowa siedleckiej komendy Agnieszka Świerczewska.

Dziewczynę miały zaatakować koleżanki, które wcześniej razem z nią, miały brać udział w ataku na pierwszą pokrzywdzoną. Przypomnijmy. W ubiegłym tygodniu do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak dziewczyny każą innej klęczeć i zbliżają do niej zapalonego papierosa. Nastolatki w wieku od 11 do 16 lat zostały zatrzymane. W sprawie przesłuchano 8 osób.

Nie jest wykluczone, że ta sprawa łączy się z pierwszą – przyznaje rzeczniczka.

Po zgromadzeniu dowodów także ta sprawa trafi do sądu.

9 komentarzy

 1. Śmieszek dodano 3 lata temu

  Tym razem ofiarą jest dziewczyna, która wcześniej pobiła i przypalała inną więc jak mogą być to Ci sami oprawcy co wtedy? W każdym razie karma ją dopadła i ma za swoje. Widziałem post tej matki i śmiem twierdzić, że w ogóle nie zna swojego dziecka. Teraz nagle krzyczy dość samosądów a wcześniej nie reagowała na zachowanie córki… Co oni mają w głowach…

 2. sdl dodano 3 lata temu

  widzę ostra patologia w tym towarzystwie – odebrać gównarzy rodzicom i do poprawczka

 3. marti dodano 3 lata temu

  gdzie byli rodzice? tak to jest jak nie interesują się dziećmi i zabiegani i praca najważniejsza. zero kontroli no bo się ufa, a uwazam ze dziecko jest dzieckiem i co jakis czas trzeba sprawdzac dziecko i przede wszystkim rozmawiac i uczyc i wychowywac!

 4. pacjent medycznej marihuany dodano 3 lata temu

  Ćpacie na umór etanol a później klepiecie upośledzone bękarty. Mnie kilka razy napadło dziecko policjanta które teraz samo jest policjantem. Jego główne hobby to ćpanie etanolu. Andrzej popracuj nad sobą w końcu.

 5. Mal dodano 3 lata temu

  Tak i po poprawczaku tylko czekać jak taki dzieciak po 18-tce trafi do więzienia. Bo tak właśnie wygląda resocjalizacja w poprawczaku.

 6. Olcia dodano 3 lata temu

  Jak jej dziecko pobili to wszczela rwetes a kiedy jej córunia miala ubaw znecajac sie nad ofiara to nic nie mowila Troskliwa
  MATKA PATOLOGIA

 7. siedlczanka... dodano 3 lata temu

  Przerażajace jest to co się dzieje a jeszcze bardziej przerażające są komentarze tutaj niby "dorosłych" osób…Te dzieci trzeba ratować nawet wbrew ich samych i wbrew środowisku w którym się wychowują…

 8. zuza dodano 3 lata temu

  dalej rozrabiają i nikt nie reaguje

 9. ola dodano 3 lata temu

  dalej zgraja szaleje na osiedlu błonie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?