SPIN

Czwartki Lekkoatletyczne

Aneta Borkowska poniedziałek, 10 września 2018, 13:46 Sport

Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w XXV Ogólnopolskich Zawodach Sportowych „Czwartki Lekkoatletyczne”. Zgłoszenia przyjmowane będą do godziny rozpoczęcia zawodów.

Zawody będą rozgrywane na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Prusa w konkurencjach: dziewczęta – 60 m., 300 m., 600 m., skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, chłopcy: 60 m., 300 m., 1000 m., skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.

Terminy zawodów (początek zawodów godz. 16.):

– 13 września – konkurencja dodatkowa – 100 m.,

– 20 września – konkurencja dodatkowa – 200 m.,

– 27 września – konkurencja dodatkowa – 400 m.,

– 4 października – nie ma konkurencji dodatkowych.

Ogólnopolski finał zawodów z cyklu ,,Czwartki Lekkoatletyczne”, organizowany przez Stowarzyszenie ,,Sport dzieci i młodzieży” i Fundację Polskiej Lekkiej Atletyki, odbędzie się w czerwcu 2019 roku w Łodzi. Uczestnikami będą trzej pierwsi zawodnicy, którzy uzyskali największą ilość punktów w danej konkurencji w swojej kategorii wiekowej, spośród wszystkich zawodów i wzięli udział w finale miejskim w Siedlcach.

źródło: Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?