SPIN

„Tak się śpiewa” – Marcin Sójka w The Voice

Aneta Borkowska sobota, 6 października 2018, 22:03 Siedlce

Marcin Sójka z Teatru ES zachwycił czwórkę jurorów i przeszedł do kolejnego etapu w programie The Voice of Poland. Wykonał utwór „Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej. Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć, że Marcin się nigdzie nie szkolił, a Michał Szpak poprosił o to by Marcin razem z nim zaśpiewał ten utwór jeszcze raz.

Piotr Cugowski – Ty nie umiesz śpiewać nieczysto, nawet jak nie miałbyś odsłuchu to i tak byś zaśpiewał czysto, bo masz talent. Pomijam sprawę barwy, skali, masz lekkość, jesteś wielkim wokalistą,

Michał Szpak – zrobiłeś to o niebo lepiej ode mnie, bo ja też śpiewałem ten utwór. Nie wiem co powiedzieć, nie mam komentarza,

Patrycja Markowska – Wiesz po co tu jesteś i ciesze się, że ludzie tak myślący o muzyce przychodzą do takiego programu,

Grzegorz Hyży – To jest to! Tak się śpiewa. Jesteś unikatem, możesz zaśpiewać każdy utwór, bo słychać w Twoim głosie ozdobniki, które świadczą o fundamencie.

Marci Sójka wybrał Patrycję Markowską i teraz stanie do walki w „Bitwach”, które rozpoczną się już za tydzień. Program The Voice of Poland emitowany jest w soboty po godzinie 20 na TVP 2.

fot. arch redakcji

12 komentarzy

 1. dyzurny dodano 3 lata temu

  Brawo!
  Wygra ten program.

 2. Anonim dodano 3 lata temu

  piosenki w jego wykonaniu słuchałabym dzień i noc.Brawo jesteś wielki to mało powiedziane. Walcz z takim głosem dojdziesz do wygranej.Powodzenia.
  Danuta

 3. Kierowca dodano 3 lata temu

  Czyli mamy do czynienia z kłamcą – "się nigdzie nie szkolił", a praca w Teatrze ES to nie uczy niczego… nawet cieć się z czasem nauczy jak najefektywniej zamieść chodnik…

 4. Kierowca dodano 3 lata temu

  Uzupełnienie (za podlasie24) – Marcin Sójka ma 32 lata, śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową.

  Ładnie to tak?!

  • y. dodano 3 lata temu

   Tu chodzi o jakąś szkołę muzyczną, jakieś prywatne lekcje śpiewu itd. itp. Jeśli śpiewa tak od zawsze bez jakichkolwiek wpływów innych osób i jest samoukiem, to Teatrowi ES użycza tylko swojego talentu, a Teatr ES nie szkoli go.

   • Alicja dodano 3 lata temu

    Nie szkoli? Proszę… Próby w teatrze to głównie próby śpiewania. Także szkolenia w tym są jak najbardziej.

    • Anna dodano 3 lata temu

     Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać ☺ Akurat w tym teatrze trudno szkolić swój wsrsztat. Próby bez rozśpiewania prowadzą jedynie do problemów z gardłem. A w Teatrze ES nikt nie zawracam sobie głowy rozśpiewką. Taka prawda.

  • dyzurny dodano 3 lata temu

   Panie Kierowco chyba Pana zawiść zżera. Pan Marcin Sójka jest talentem samym w sobie, którego Panu prawdopodobne brakuje.

 5. Marysia dodano 3 lata temu

  Brawo Panie Marcinie. A do Kierowcy – chyba Pan nie rozumie słowa "szkolić", ale to tylko w Siedlcach nie umiemy się cieszyć i być dumni ,że nasi ludzie są chwaleni, umiemy tylko dokopać i się czepiać. Wstyd Panie Kierowco.

 6. Ja dodano 3 lata temu

  Panie Kierowco – pomijając już fakt interpretacji słowa "szkolić", musi być Pan osobą bardzo naiwną, jeśli wydaje się Panu, że uczestnik tego typu programu, ma jakikolwiek wpływ na to, co z nagranego o nim, proszę mi wierzyć – bardzo obszernego materiału, zostanie zmontowane i ostatecznie trafi do emisji. To co pokazuje nam telewizja, to zaledwie ułamek tego, co rzeczywiście zostało powiedziane. Proszę więc nie robić tak pochopnie kłamcy z Pana Sójki. No chyba, że był Pan obecny podczas nagrań i z całą pewnością może Pan powiedzieć, co Pan Sójka powiedział o sobie, a czego nie. Pozdrawiam

 7. @Ja dodano 3 lata temu

  Ja o kłamstwo nie oskarżam Pana Sójki tylko autorów programu. Pozdro 500!

 8. J52 dodano 3 lata temu

  Panie Sójka to że Pan pięknie śpiewa od lat słyszałam od Pana babci dzisiaj mogłam sama się przekonać.Cudnie i niech Pan wyda płytę bo muszę ją mieć.Pozdrawiam.A negatywnymi wypowiedziami niech się Pan nie przejmuje to zazdrość.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?