SPIN

Senior aktywny i bezpieczny w ZUS

Aneta Borkowska czwartek, 18 października 2018, 12:22 Społeczeństwo

Ciekawe spotkania, przydatne porady oraz różnego rodzaju atrakcje kulturalne to propozycja ZUS na ostatni piątek października. Siedlecki oddział 26 października zaprasza na Dzień Seniora. Wstęp jest bezpłatny.

w programie m.in. spotkanie z policją, na którym funkcjonariuszka opowie o metodach oszustw i wyłudzeń na grupie seniorów oraz o tym, jak się ich ustrzec. Współorganizatorzy będą mówić również o zdrowiu osób starszych, ich prawach jako konsumentów oraz o tym, dlaczego bank to najbezpieczniejsza forma trzymania pieniędzy.

Całość rozpocznie występ artystyczny dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 15 w Siedlcach. Organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, więc oczywiście będzie także mowa o tym jak podwyższyć swoją emeryturę – i to zarówno przyszłą jak i już wypłacaną. Wydarzeniu będą towarzyszyć stoiska eksperckie zaproszonych instytucji.

Dzień Seniora w siedzibie siedleckiego oddziału ZUS od godziny 11.00 do 14.00, natomiast stanowiska eksperckie będą czekać już od 9.00.

źródło: Piotr Olewiński, regionalny rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?