SPIN

Komunikat w sprawie zabójstwa siedlczanina

Aneta Borkowska wtorek, 15 stycznia 2019, 20:36 Aktualnie

Siedlecka policja przysłała komunikat dotyczący sprawy zabójstwa siedlczanina i poszukiwania podejrzanego o to morderstwo.

W związku z licznymi, często nieprawdziwymi, informacjami rozpowszechnianymi w sprawie zabójstwa 35- letniego siedlczanina Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że wszystkie czynności w toku tego postępowania wykonywane były zgodnie z obowiązującymi procedurami. Funkcjonariusze policji przy pomocy funkcjonariuszy Straży Granicznej, nie tylko ustalili dane personalne osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu, ale także na bieżąco monitorowali miejsca jego pobytu, współpracując w tym zakresie z policjantami innych krajów. Zatrzymanie poszukiwanego nastąpiło już kilkanaście godzin po wydaniu Europejskiego Nakazu Aresztowania przez Sąd Okręgowy w Siedlcach. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie czynności podejmowane przez policję mogą być upublicznione, przez co niestety można odnieść wrażenie bezczynności służb, a co wykorzystują osoby przypisując sobie zasługi policji.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?