SPIN

Atak na Wojciecha Kudelskiego: komentarze

Beata Głozak poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 15:03 Aktualnie, Siedlce

Były prezydent Siedlec został zaatakowany rano między 7 a 8 przy ul. Świrskiego w okolicy swojego miejsca zamieszkania. Trafił do szpitala wojewódzkiego z kilkoma ranami. Operacja ratująca życie trwała godzinę.

Przez cały dzień na portalach społecznościowych pojawiają się wyrazy wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia dla prezydenta.

Magdalena Adamowicz, żona zamordowanego w styczniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza: Myślami z prezydentem

Fot. FB Magdalena Abramowicz

Minister energii Krzysztof Tchórzewski: Nie mogę się z tym pogodzić

To jeden z najgorszych poniedziałków jakie pamiętam. Brutalny atak na Wojciecha Kudelskiego szokuje i napawa ogromnym smutkiem. Nie mogę się z tym pogodzić. Znam Wojtka od czasów liceum. To człowiek bardzo rzetelny, stały w poglądach, oddany innym, dbający o rodzinę, służący miastu i lokalnej społeczności. Nasuwa się pytanie dlaczego ? Z czystej nienawiści ? Wojtku życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteś wszystkim bardzo potrzebny – napisał na portalu społecznościowym minister.

Waldemar Kraska (senator PiS): Dlaczego?

Poranna wiadomość o ataku na Wojciecha Kudelskiego zmroziła mnie. Dlaczego??? Wspaniały, ciepły człowiek, dobry samorządowiec, wspaniały prezydent Siedlec. Wojtku jesteś silnym człowiekiem dasz radę. Jesteś nam potrzebny.

Magdalena Daniel (.Nowoczesna): Dramat

Były prezydent Siedlec zaatakowany. To dramat naszych czasów. Panie Prezydencie trzymam kciuki. Wierzę że da Pan radę.


Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?