SPIN

Marek Jastrzębski w ARMS

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2019, 17:48 Aktualnie

Dotychczasowy bliski współpracownik prezydenta Siedlec Andrzeja Sitnika Marek Jastrzębski został prokurentem w Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. Swoje stanowisko sprawuje od 1 kwietnia.

Kiedy próbowałyśmy dowiedzieć się jakie będzie jego wynagrodzenie, odesłano nas do złożenia wniosku o udzielenie informacji publicznej.

Przypomnijmy, że prezesem ARMS jest Paweł Truszkowski, który startował z listy Bezpartyjnych Siedlec podczas ostatnich wyborów samorządowych. Marek Jastrzębski kandydował w roku 2014.

Wczoraj Marek Jastrzębski wszedł do zarządu klubu MKP Pogoń Siedlce.

4 komentarze

 1. Andrzej nie przeginaj dodano 2 lata temu

  A miało być tak transparentnie… to po co te głupie zagrywki z wnioskami, etc… nie można już po prostu dziennikarzowi udzielić informacji?

 2. to dodano 2 lata temu

  Jak mawia klasyk……dość SITWY, KOLESIOSTWA, NEPOTYZMU. A tu rozkwita to. A propos wynagrodzenia……jeżeli ten pan został pracownikiem np. specjalistą i po tym zrobili go prokurentem….to wara od jego wynagrodzenia. Chroni to RODO i kodeks cywilny.

 3. Ha ha No i wszystko jasne dodano 2 lata temu

  Odkrył Pan Prezydent swoje cele? .. Dać szansę nachapać się kolesiom? Współczuć tylko mieszkańcom powinniśmy.

 4. Życzyńska dodano 7 miesięcy temu

  Szkoda że Truszkowski i Jastrzębski nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?